Naruto-Kun.Hu » Anime / Mangasorozatok » Egyéb anime / manga sorozatok
[Naruto-Kun Projekt] Douluo Dalu animációs sorozat (Tilos a spoiler!)
Chakra
Fentebb kérdés volt, hogy a Kard Douluo milyen lélekszörny gyűrűket nyelhetett el a (feltehetőleg) kard harci lelkéhez.
Ehhez hozzátenném, hogy a "nem élő" (vagyis tárgy) eszköz lélekkel rendelkezők valszeg egy kicsit előnyben vannak.
Szóval Kard bácsi...
- kardfogú tigrist :D ,
- pengeéles levelekkel rendelkező növényt,
- hegyes/éles tüskékkel rendelkező növényt,
- skorpiót,
- rákot,
- vagyis mindent, ami szúr és vág, vagy ennek az erősségét, gyorsaságát fokozza,
- esetleg még fontos lehet legalább egy gyűrű, ami a kardok keménységét fokozza.

naruto-kun.hu/images/avatars/csoportkep_220fejezet_6-7oldal_-_retegek_egyesitve.png

https://naruto-kun.hu/
Hokushin
Peti94 és Chakra köszönöm a segítséget. További szép napot kívánok.

Ayagii
Esetleg olyan gyűrűje is lehet, ami növeli a tömegét, ezzel erősebbet tud ütni. Vagy ha aktív képességről, nem pedig passzívról beszélünk, akkor ha jól emlékszem mutattak egyet, amelyik úgy néz ki, mint Gilgamesh képessége a Fate/ szériából, amikor sok kardot megidéz mögötte, aztán nekivágja az ellenfélnek. Vagy pl. egy szúró támadás, ami leköti az ellenfélt, vagy nyomkövető, lásd pl. Zhao Wuji támadása. Igazából szinte bármi lehet, amit el tudsz, vagy akár nem tudsz elképzelni :D

Egy titkot elárulok: a hetedik képessége az Eszköz Lélek Avatár :D

Hokushin
Neked is köszönöm. Mikor Tang Sang és barátai összeakasztották a bajszukat azzal az Anya gyilkossal, kicsit reméltem az a férfi is besegít nekik aki csatlakozott a szektához és elsírta magát Tang Hao levelét olvasva (szerintem megható pillanat volt). Lett említve, hogy elég erős egyszer megnézném milyen akció közben. Meg ha jól rémlik azért volt neki egy-két ember is. Mindegy még egyszer mindent köszönök.

Ayagii
Chakrának írtam már, de írok ide is, hogy ne legyen meglepetés belőle:
Szombaton délelőtt dolgozom, úgyhogy lehet, hogy késni fog a felirat, főleg ha megtalál valami házimunka is délután. Esélyes, hogy csak vasárnap lesz publikálva az új rész.

Hokushin
Elnézést kérek, hogy én belebeszélek mint újonc, de. Régen említettem, te nem késsel soha sem. Amikor készen leszel vele akkor leszel készen, se előbb se később. Busz szokott késni, meg posta, de te sohasem. Minden jót kívánok.

goku5
Nekünk az a hőstett hogy lefordítod az animét! Mi csak még izgatottabbak leszünk és még jobban fogunk neki örülni ha fenn lesz!
Mi csak előre is köszönni tudjuk és hálásak lehetünk hogy megkapjuk a fordítást.
Mindenkinek van magánélete ez meg csak az után jön.
Azért meg még jobban örülünk, hogy előre szóltál. Reméljük ezzel megelőzzük a türelmetlenkedőket.

Pwent
Ha tavasszal kibirtunk heteket, hónapokat, akkor most meg sem kottyan egy-két nap. Tedd a dolgod, éld az életedet, mi meg várunk türelmessen. És köszi, hogy szóltál. :bow:bow:bow:D

puhavagyok
Köszönöm a sok munkát amit belefektetsz, egyik kedvencem ugy hogy örülök hogy viszed. Esetleg tudja valaki hogy a jelenlegi pápának a másik harci lelkén csak 10000 és több éves gyűrűk vannak, illetve hogy mi a harci lelke ?

Peti94
puhavagyok írta:

Köszönöm a sok munkát amit belefektetsz, egyik kedvencem ugy hogy örülök hogy viszed. Esetleg tudja valaki hogy a jelenlegi pápának a másik harci lelkén csak 10000 és több éves gyűrűk vannak, illetve hogy mi a harci lelke ?

Ez jó kérdés! Az egyik harci lelke elvileg a bot amit mindig a kezében tart, a másik egy pók, (a jobb kezén van egy pókra hasonlító karkötő), olyasmi lehet, mint a villám pókos csávónak.
Én nem hiszem, hogy csak fekete gyűrűk lennének azon a harci lelkén amire másodszor rakott gyűrűt.
Simán lehet, hogy már fiatalon rájött, hogy hogyan tud mind a két harci lelkére gyűrűket rakni.
---
Mellékesen Bibi Dong egy értékes információforrás San számára, mert még mindig nem tudja se a Nagymester, se San, hogy hogyan tud biztonságosan gyűrűket rakni a második harci lelkére.

goku5
Hát mivel ez még nem volt benne nem tudjuk. Max tippelni. Csak az tudja aki olvasta az eredeti művet az meg nem fogja leírni mert spoiller lenne.
Egyéni tippem a lelkekre hogy az a bot ami a kezében van, de hogy az is mi pontosan nem tudjuk. A másik meg egy pók lehet.
Amúgy érdekes hogy kb pók lehet a harci lelke de még ő is kissé megijedt TS nyolc pókláb lélekcsontján, pontosabban annak mérgén. Vagyis hogy annak a mérge még őt is megölné! Ez igen érdekes! Főleg mert pók lehet a harci lelke és ő csak egy TD. Ezek meg némi védelmet adhatnának ellene. Vagy nem?

Fricy222
Peti94 írta:
Mellékesen Bibi Dong egy értékes információforrás San számára, mert még mindig nem tudja se a Nagymester, se San, hogy hogyan tud biztonságosan gyűrűket rakni a második harci lelkére.

A Nagymester azért megy Bibi-hez, hogy TS kettős harcilelke ügyében segítséget adjon.

goku5 írta:
Ez igen érdekes! Főleg mert pók lehet a harci lelke és ő csak egy TD. Ezek meg némi védelmet adhatnának ellene. Vagy nem?

Nem biztos. A mérge igen erős TS-nak. Hisz minél jobban fénylik, annál erősebb a méreg. Így, ha nem méreg alapú Bibi póklelke, akkor bizony ő is fűbe haraphatna. Még a Vén Szörny is elcsodálkozik TS mérgén. Na meg, valószínűleg ahogy erősödik TS, úgy erősödik a mérge is.

Peti94
Fricy222 írta:

Peti94 írta:

A Nagymester azért megy Bibi-hez, hogy TS kettős harcilelke ügyében segítséget adjon.

Ja azért ment oda, hogy megkérdezze, hogy hogyan lehet biztonságosan gyűrűket rakni a második lélekre, de Bibi Dong nem mondta el neki a titkát.
Szóval még mindig értékes információforrás San-nak, így nem ölhetik meg Bibi Dong-ot, amíg el nem mondja, a titkát. Különben San nagy valószínűséggel soha nem tudna biztosságosan gyűrűket rakni a kalapácsra.

goku5
Én azért úgy emlékszem, hogy nem csak a 2. elem miatt ment, hanem hogy megvédje TS-t. Mivel felfedte a kalapácsot ezáltal felfedte azt is hogy ki az apja. És azért is ment főleg oda hogy megkérje hogy nem bántsák TS-t az apja és a benne lévő potenciál miatt.

Amúgy meg a nagymester is mondta hogy javarészt már rájött mi is lehet a titok csak kevés híja.
Egy másik meg hogy eleve úgy voltak ha a kék ezüst füvön elég erős gyűrűk lesznek és TS teste is elég erős lesz akkor kibírja a kalapácsra rakandó gyűrűket.
NA meg azért tegyük hozzá hogy TS is idővel maga rájönne hogyan is lehet megoldani a dolgot.

Amúgy lehet tényleg erősebb az a méreg egy lélekcsontban mint egy eredeti pók lélekben. De amúgy a lélekcsont erősödik nem a méreg. A mérek különböző hatások miatt erősödik.
És ha már ezen lepődik a vén szörny, mit szólna ha látná Jama meghívásának valódi erejét? Mivel az messze erősebb gyorsabb a póklábban lévőnél.

Hokushin
Valami oknál fogva megfeledkeztem róla, hogy nővényeknek is lehet gyűrűjük. Mint az első részekben annak a bambusznak, de ezzel elég fura lehet villogni.
-Nekem egy 10 éves kaktusztól van gyűrűm. Neked?
-Nekem egy harminc éves pitypangtól.
Szerkesztette: Hokushin - 2020.07.30. 22:47

Ugrás a fórumra: