Naruto-Kun.Hu » Anime / Mangasorozatok » Egyéb anime / manga sorozatok
[Naruto-Kun Projekt] Douluo Dalu animációs sorozat (Tilos a spoiler!)
Peti94
Mondjuk az még beleférne, hogy elhitessék a nézőkkel és esetleg az ellenséggel, hogy valamelyikük (pl: TS vagy XW) meghalt, így például a LCs nem keresné tovább XW-t, és TS-t sem akarnák már megölni , mert úgy hiszik, hogy halottak.
Aztán amikor szükségük lenne rájuk, akkor visszahozzák őket és jöhet a nagy meglepetés.

andris97
Én megnéztem angol felirattal és a vége nagyon érdekes már lig várom az uj részt :D nem fogok spoilerezni, de érdemes megnézni :D

goku5
Szerintem legtöbb valaki már régen megnézte a részt! Csak a feliratra várunk semmi spoiller. Pláne azzal csak jobban érthető lesz!
Amúgy úgy tartja a "Türelem rózsát terem". De hát már nem fér több rózsa a kertbe annyi termett. Ráadásul a fagyoktól félteném már én is őket. Hátha nem terem már olyan sokat.

A feláldozhatókhoz én nem s Shrek 7 tagját tenném, hanem a tanárokat (arany vas háromszög) vagy azok közülük legalább egyet. Jó mártírok lennének. Ösztönöznék a fiatalokat. Pláne ha magukkal vinnének valaki erőset a LCS-ból.

Malkavita87
Én a 3 feltételre vagyok már nagyon kíváncsi, mit mondott az öreg. :D de inkább kivárnám a magyar feliratot :D ha a másik résszel és ST vel együtt érkezik, akkor tartok egy maratoni rész nézést :)

andris97
Malkavita87 írta:

Én a 3 feltételre vagyok már nagyon kíváncsi, mit mondott az öreg. :D de inkább kivárnám a magyar feliratot :D ha a másik résszel és ST vel együtt érkezik, akkor tartok egy maratoni rész nézést :)

ha megnézed angol felirattal ott elmondja hogy mi az a 3. Hát elég érdekes :D
Annyit mondhatok szerintem hogy TS-nek X éve van teljesíteni :D

Malkavita87
Megnéztem a részt, csak nen tudok angolul :P csak sejtem mit kér tőle az öreg :D azért is megy vissza az akadémiára :D

sacron
Kis offtopic.
A részek végén szokott lenni másik animéről reklám spot bevágva.
Pl. a 125. rész végén is volt.
Olyan kérdésem lenne, hogy tudja-e esetleg valaki, hogy az melyik anime? Illetve van-e belőle legalább angol feliratos verzió valahol?

goku5
A 3 kéréssel nincs semmi baj. ha jól értelmeztem. Mindegyiket én már eleve feltételeztem és elvártam TS-tól.
A legnagyobb probléma a 3. kérés megvalósítása lesz. És többet is várok tőle. Alapnak írtam eddig is, viszont a megvalósításra leszek kíváncsi. Hogyan is éri el. Főleg XW-ra való tekintettel.

andris97
goku5 írta:

A 3 kéréssel nincs semmi baj. ha jól értelmeztem. Mindegyiket én már eleve feltételeztem és elvártam TS-tól.
A legnagyobb probléma a 3. kérés megvalósítása lesz. És többet is várok tőle. Alapnak írtam eddig is, viszont a megvalósításra leszek kíváncsi. Hogyan is éri el. Főleg XW-ra való tekintettel.

ha ebbe így belemegyünk akár az 5ik gyűrűje ami ugye saját is lehet az.

Malkavita87
Ha így felcsigáztátok a kedvem, írja le valaki mi a 3 feltétel pontosan :D de ha lehet tegye spoilerbe az illető, ne borzoljuk az admin mester idegeit :) valamennyire sejtem :D

Diabolos
Malkavita87 írta:

Ha így felcsigáztátok a kedvem, írja le valaki mi a 3 feltétel pontosan :D de ha lehet tegye spoilerbe az illető, ne borzoljuk az admin mester idegeit :) valamennyire sejtem :D

Kaptál PM, azt lesd meg.

frensip
Ha összecsúszik a kövi résszel legalább, maratoni filmezést lehet rendezni:)
:):D

Malkavita87
Úgy-úgy :D Ezt is meg az ST-t is egy ültében pótoljuk :D amúgy köszi srácok akik pm-et dobtak a fordítással :)

Peti94
A három feltétellel az a legnagyobb baj, hogy így előre elárulják San jövőjét, mivel mindenképpen teljesítenie kell őket.
Így elveszik az történet titokzatossága, mert előre tudjuk, hogy ezek a dolgok megfognak történni. :(

Pont ezért lenne jó, ha San nem tenné meg őket, vagy nem úgy ahogyan a a három feltételben van, és ezek ellenére mégis befogadnák a klánba.
Szerkesztette: Peti94 - 2020.10.21. 21:53

xl2
125. rész végén lévö anime éngem is érdekelne cimét nem tudja esetleg valaki?

Ugrás a fórumra: