Naruto-Kun.Hu » Anime / Mangasorozatok » Egyéb anime / manga sorozatok
[Naruto-Kun Projekt] Douluo Dalu animációs sorozat (Tilos a spoiler!)
Ayagii
Hát ha én sem tudom, akkor mit írjak :D

Holdpenge
Én nem számolok vele mert még a videót se láttam feltöltve szerintem chakra elfoglalt :D
Szóval holnap szerintem :D
A válasz nem nézi mindenki a fórumot azonnal szerintem mindenki így van ezzel :D

Hasler
Szerintem teljesen fölösleges kérdezgetni mikor lesz úgy is fent lesz amint fel tudják rakni attól hogy többen is megkérdezik mikor lesz biztos vagyok benne hogy 1 percel se lesz hamarabb fent.
Megnézem napi 2-3 alkalommal ha fent van megnézem ha nincs várok tovább.
Én csak annyit mondok hogy Köszönöm Szépen a ráfordított idődet és energiát amit bele fektetsz.

oddrobbia02
általába vasárnap vagy hétfőn szokot fent leni nyugalom biztos sokk dolguk van

shihogami
hello kb mikor lesz fent:D:D

Malkavita87
Amikor fent lesz :D A türelem Dd-t terem. Ahogy szokták mondani. Ikszdé

Attila9217
Nem terem már semmi :( :( :( csak kékezüstfü az egész világon
Szerkesztette: Attila9217 - 2020.10.19. 22:03

Illderin
Türelmetlenkedés helyett miért nem megy a tippelgetés?
Igaz max 2-3-at szóltam eddig hozzá a témához, de a kezdetektől figyelem Ayagi munkásságát, és élvezettel oévasgatom a fórumot.
A részek úgy jönnek mint Gandalf... tudjátok...

Volt róla szó, hogy egy lélekmester meg tudja változtatni a harci lelkét.
Oscar kolbász lelke étel típusú, (az eszköznek számít, vagy külön étel is van?) de vajon
valamilyen fegyver típusra változtatja, vagy esetleg szörnyre. És ott van még egy harmadik
lehetőség is, hogy csak részben alakul át a lelke és az eddigi buffjait magán használja majd kicsit
erősebben.

Mindent összevetve, inkább beszélgessünk és köszönjük meg mindazok munkáját akik hétről hétre
lehetővé teszik számunkra hogy erre a 20 percre (valakinek többre, én pl többször nézek meg egy részt)
együtt izgulhassunk hőseinkért!

Köszönjük!

Peti94
Illderin írta:
Volt róla szó, hogy egy lélekmester meg tudja változtatni a harci lelkét.
Oscar kolbász lelke étel típusú, (az eszköznek számít, vagy külön étel is van?) de vajon
valamilyen fegyver típusra változtatja, vagy esetleg szörnyre. És ott van még egy harmadik
lehetőség is, hogy csak részben alakul át a lelke és az eddigi buffjait magán használja majd kicsit
erősebben.

Szándékosan nem tudják megváltoztatni, max amikor szereznek egy lélekgyűrűt és amiatt változik meg a kinézete a Harci léleknek.
De ha megváltozik a kinézete (mint ahogyan az már megtörtént a gomba kolbász esetében), ettől még ugyan úgy Étel típusú lélek lenne, a típusát így sem tudná megváltoztatni, vagyis nem lehet eszköz lélekből szörny lélek vagy fordítva.
Szerintem az Étel lélek is eszköznek számít. ;)

andris97
Gondoljatok bele, ha Oscar robbanó kolbászokat csinálna amiket eltudnak dobálni :D És máris van támadó képessége :D

Malkavita87
Szerintem valami hasonló technikát tanul meg, mint TS Tang szekta technikái.
Aki még nem látta az angol részt, nem árulkodom, de az utolsó jelenetben feltűnik Oscar, nem kis belépővel :D a többit majd a magyar rész után ;)

Illderin
"Néhány Eszköz Lélek Mester Harci Lélek Mesterré válhat" (5.rész 18:39)
De érdemes megnézni a 18. perctől, én úgy veszem ki, hogy a Harci lélek mesterek a szörny lelkeknél
kerülnek szóba.
És ha ez így van akkor a meglévő gyűrűi is megváltoznak, vagy marad amit te írtál és marad a 4 vagy 5 (nem lehet tudni milyen szinten van jelenleg) támogató képessége és a többi új képessége lesz gyökeresen megváltozva?

Elvégre Kard bácsi is azt mondta, hogy valami igazán különleges lesz belőle.

Hasler
Egy étel típusból sose lesz támadó típus ez alap szerintem.
Inkább olyanra lehet gondolni hogy kap egy olyan lélekgyűrű képességet ami támadó képességet ad vagy épp átváltozik tőle olyasmivé mint a bűbáj démon volt és tud harcolni. Én úgy gondolom hogy egy étel típusnak nem feltétlenül csak buffot adó képessége lehet.
Ha tegyük fel megölne egy olyan lélekszörnyet ami például visszatükrözi a támadásokat . Ha kapna egy olyan kolbászt ami ezt a képességet kapja mondjuk 30 percre visszatükröz minden képességet. Vagy egy olyan változat ami idéz mondjuk napi 1x tud csinálni egy ilyen kolbászt és megidéz vele egy sárkányt.Ami mondjuk egy 8. gyűrű lenne és egy olyan 80+-osnak megfelelő lenne a sárkány ereje.
A legnagyobb baj az hogy ebben nagyon vakon repülünk milyen irányba is mehet el Oscar.
A másik lehetőség egy op külső lélekcsont .

andris97
szerintem is nem kis meglepetéseket fog tartani Oscar hisz azért ő is a 7 szörny egyike. Ja és ne felejtsük el hogy a fejlődés régen se volt lassú nála.

Peti94
Azért elég nagy hülyeség lenne, ha a kolbászból hirtelen egy ("élőlény" ) szörny lélek lenne. :O
Mert ennyiből a Kék-ezüst fű is simán lehetett volna kígyó, TS első gyűrűjének köszönhetően.

Ugrás a fórumra: