Naruto-Kun.Hu » Anime / Mangasorozatok » Egyéb anime / manga sorozatok
[Naruto-Kun Projekt] Douluo Dalu animációs sorozat
Chakra
A Douluo Dalu egy jelenleg is futó kínai animációs sorozat.
Információs oldal és letöltések https://naruto-ku...age_id=216

Megkezdjük a sokak által várt és sürgetett Douluo Dalu feliratainak publikálását. A publikálás a következő formában történik:
Mivel Ayagii kolléga a 92. részig korábban már közzétette a neten (ezek időközben elérhetetlenné váltak és nem áll módunkban pótolni), így most a 93. résztől folytatjuk. Ha beértük az aktuális részt, akkor hetente megkapjátok azt, miközben mi dolgozunk az 1-92. részek feliratain. Ezeket pedig nagyobb csomagokban fogjuk majd elétek tárni.

A mű csak magyar ASS felirat és a hozzá tartozó videó formájában kerül publikálásra. Letölthető vagy online nézhető égetett magyar feliratos verzió nem lesz. Kérjük ennek szíves tudomásul vételét!
Szerkesztette: Chakra - 2020.06.13. 12:50

naruto-kun.hu/images/avatars/csoportkep_220fejezet_6-7oldal_-_retegek_egyesitve.png

https://naruto-kun.hu/
Hasler
Köszönjük Szépen :)

Severum
Tudom kicsit ciki, de hogyan is lehet pontosan letölteni onnan a videókat? Valamiért nem sikerült... :S

"Azt mondta, hogy le fogja rombolni az egész Gyojin-szigetet, mert nincs elég cukorkátok!

Hülye! Bár ha húsról lenne szó, megérteném"

Chakra
Severum írta:

Tudom kicsit ciki, de hogyan is lehet pontosan letölteni onnan a videókat? Valamiért nem sikerült... :S

Jobb egérgomb --> Download --> Standard download
Majd megvárod, míg leér és elmented.

naruto-kun.hu/images/avatars/csoportkep_220fejezet_6-7oldal_-_retegek_egyesitve.png

https://naruto-kun.hu/
goku5
Köszi szépen!
Ez a kedvenc kínai "animém"!
Amúgy az előtte lévő részek is felkerülnek ugye?

Tapion-sama
Olvasd már el a témanyitó hozzászólást, könyörgöm... vagy a hírszöveget...

A felirat sosem késik. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akarjuk.

Severum
Köszönöm Ayagii! Én hittem benned! :D Meg az oldalnak is hogy tovább élvezhetem eme gyöngyszemet.

"Azt mondta, hogy le fogja rombolni az egész Gyojin-szigetet, mert nincs elég cukorkátok!

Euron2
Köszi szépen királyak vagytok.

goku5
Bocsi! Utólag olvastam el!:ehh

Pwent
Nagyon köszönöm, mind Ayagiinak, mint az oldalnak, hogy lehetővé tettétek az évek óta követett történet folytatását. Köszönöm!!!

vad5
Végre eljött ez a nap is nagyon nehéz volt megállni hogy ne nézzem angolul de végre már le is szedtem és nézem is őket. Köszönet feldobta az egész hétvégém, ez a hír.

Diabolos
Egy részt megnéztem én is, de szerintem mindet letöltöm, és amint felkerül az első résztől, akkor majd sorban haladok és bevárom a részeket.
Köszönöm szépen én is a munkátokat.

pokol66
Nagyon szepen koszonom a fojtatast mindenkinek

ZIHAMI
Akkor , ha jól értelmeztem a nyitó szöveget előbb az 1-92 rész fog valamikor felkerülni feliratosan utána a többi is feliratozva lesz elérhető , remélem helyesen értelmeztem. :) Azt is megszeretném érdeklődni , hogy fel lesz-e töltve az indavideos oldalatokra , ha nem is mostanában , de egyszer valamikor?
Szerkesztette: ZIHAMI - 2020.06.14. 08:31

Severum
Nem, az új részek kerültek fel 93-107-ig a régiek meg folyamatosan pótolva lesznek, a felírat meg a 101.részig van kész, az új részek meg majd hetente ahogy készülnek, amint beéri a felírat a jelenleg fent lévőket.
Szerkesztette: Severum - 2020.06.13. 22:07

Ugrás a fórumra: