Naruto-Kun.Hu » Anime / Mangasorozatok » Egyéb anime / manga sorozatok
[Naruto-Kun Projekt] Douluo Dalu animációs sorozat (Tilos a spoiler!)
Malkavita87
Én is azt mondom, hogy a mészárlókirály egy 100 e. éves lélekszörny :)
Oscar pedig kolbász avatár xD
Amúgy valószínűleg oscar inkább valami spéci lélekszörnyet néz majd ki magának, hogy jobban ki tudja majd használni a kolbászok erejét.

Hasler
Én ahogy gondolom egy támogató lélekmester 7. képessége az hogy felerősíti a többi képesség hatását esetleg időtartamát .

Ayagii
Megjelenik mögötte egy hatalmas kolbász, mint a többieknél? :D Am ja, valszeg vmi, ami felerősíti a képességei erejét

goku5
Azért ne feledjük láttunk már támogató 7. avatárját. A 7 kincses üvegpagodát. Ning bácsi is használta a tornán. Ami abból állt hogy hatalmas üvegpagoda megjelent. Szóval miért ne lehetne egy hatalmas kolbász akitől mindenki valamilyen erőt kap.
De ha Oscar jövőbeni terveit nézzük akkor valami olyan amitől ő kap erőt. Valami támadó!
Azért ha az avatár mellé képességet is kap (egyáltalán kapnak vagy csak az avatár lesz az?) akkor csak az ölt testet.
Esetleg pont akkor fog megváltozni a harci lelke.

tayes
És ha Oscarnak, nem feltétlen az a célja, hogy csak magából csináljon erős harcost? Hanem a többi támogató típust képessé tegye harcolni. Arra gondolok, hogy pl a 6. gyűrűjéről, ha jól tudom annyittudunk, hogy akinek a vérét felhasználja a kolbaszhoz, annak valamelyik gyűrű képességét tudja ő is használni. De azt nem tudjuk ezt a fajta kolbászt mennyi ideig lehet eltárolni? Meddig tart a hatása? Mennyi másolt képességét tud hasznalni? Mennyi ilyen kolbászt tud egy csata alatt-elött elkészíteni? Ha többet, akkor 1 vérből többet, vagy több ember vereböl különbözőket? Egyáltalán, más is fel tudja használni? Mert, ha más is tudja hasznalni, pár napig is eláll, többet és több félét is tud csinálni, akkor egy támogató típúsnak, nagy segítség lenne egy csatában, ha megtámadják és meg tudja ez által védeni magát, sőt ellentámadást tud kezdeményezni.

Peti94
Jó kérdések, de ezekre valószínűleg csak akkor kapunk majd választ, amikor Oscar újra találkozik a többiekkel és ott elmondja, hogy mi történt vele és milyen képességeket szerzett.
Amúgy ennek a képességnek lehetne/(kellene lennie) egy olyan hátránya, hogy a kolbász megevése után, amíg le nem jár a hatása, addig nem tud más képességet aktiválni csak annak a Harci Léleknek a képességeit amit lemásolt.
Például most: Lemásolta a Jegesmedvét, így amíg azt használja addig ne tudjon kolbászokat csinálnia, mert ha tudna akkor már túl OP képesség lenne.

Hasler
Ez a 6. képessége elég durva .
Sok kérdés is van körülötte amire gondolom idővel választ is kapunk.
Ha egyszer felhasználja valaki vérét azt a későbbiekben is tudja használni vagy ez csak ilyen egyszeri vagy időtartamos ?
Mi a feltétele hogy csak hozzá közeli szintűt tud másolni vagy erősebbet is bizonyos feltétel mellett mondjuk egy 85-ös szintűt is letud de nem tudja csak a 6. gyűrűig használni az erejét.
A másolat milyen erős ? 50% 70% vagy 100% ?
Mennyi ilyen kolbászt tud csinálni ?
Ha más megeszi a kolbászt akkor ő is ezt kapja belőle ?

goku5
Hát jó kérdések. Ezek közül párat én is feltettem korábban. Na majd választ kapunk. Bár szerintem csak rövid ideig szol ez a képesség és max a saját szintjéig. De majd meglátjuk később.

Amúgy most vettem észre egy újabb hibát az előzetesben. (hát azért égő ilyen későn)
Az első nagy különbség az volt hogy elsőnek csak 4 60 szintű volt, majd kijött a rendes szinteknek megfelelő.
Most találtam egy újabb hibát. mégpedig ugyan úgy a végén a párbajtéren a szörnyekkel Flender és Zhao vannak ellenfélként. Az még belefér hogy mindkettő elérte a 80 szintet. (bár mintha az elején az lett volna hogy általában csak egy bizonyos ideig szintig tud az ember kultiválni aztán leáll, majd kijött hogy csak lehet tovább is kultiválni) Lényeg hogy jó elérték a 80 szintet és van 8 gyűrűjük. Viszont a Zhaoé rosszul lettek megrajzolva, ha tényleg ő van a harctéren. Vagy korábban rosszul ábrázolták.
Más is észreveszi mi a hiba vele? Ha már felhívtam rá a figyelmet?
Vagy csak én néztem félre valamit vagy korábbi részekben volt félreanimálás.
Ezt azért szeretném tisztázni. Más is észrevesz különbséget?

Severum
Oscar célja nem is értem miért merül fel mint kérdés.
A legfontosabb célja hogy képes legyen megvédeni Rongrongot egyedül is, csak ha az megvalósul, akkor fog szerintem arra is gondolni hogy erősítsen másokat is, addig biztos nem.

"Azt mondta, hogy le fogja rombolni az egész Gyojin-szigetet, mert nincs elég cukorkátok!

Hülye! Bár ha húsról lenne szó, megérteném"

Erzsicica
goku5 írta:

Most találtam egy újabb hibát. mégpedig ugyan úgy a végén a párbajtéren a szörnyekkel Flender és Zhao vannak ellenfélként. Az még belefér hogy mindkettő elérte a 80 szintet. (bár mintha az elején az lett volna hogy általában csak egy bizonyos ideig szintig tud az ember kultiválni aztán leáll, majd kijött hogy csak lehet tovább is kultiválni) Lényeg hogy jó elérték a 80 szintet és van 8 gyűrűjük. Viszont a Zhaoé rosszul lettek megrajzolva, ha tényleg ő van a harctéren. Vagy korábban rosszul ábrázolták.
Más is észreveszi mi a hiba vele? Ha már felhívtam rá a figyelmet?
Vagy csak én néztem félre valamit vagy korábbi részekben volt félreanimálás.
Ezt azért szeretném tisztázni. Más is észrevesz különbséget?

Mindkettőnek 2 sárga, 2 lila és 4 fekete van. Azt is ábrázolták itt, és a "rosszban" is amiben TS kimaradt :) Melyik részre gondolsz??

goku5
Hát pont ez az! Nekem az 5. gyűrűvel van bajom. A 22. rész az amikor is Zhao gyűrűit a legtisztábban és legtöbb ideig mutatják. És ott az 5. gyűrűje lila azaz 1000 éves. Itt meg ahogy mutatják már 10.e éves. Szóval valahol hiba történet. Vagy most vagy a 22. rés meganimálásában.
Amúgy ha úgy vesszük Zhao is elég jól haladt a kultiválással ilyen magas rangon és korral. Mivel évente közel nőtt 1 szintet. 7 éves 76 volt most meg legalább 81-es.

Kissé spoilleres!
129
Látta már más is a 129. előzetesét? A 128 nyugija után belecsapnak a lecsóba.

Holdpenge
^^ hát a mostani nyugi csak kíváncsi vagyok után jöhetnek majd azok a kommentek, hogy miért itt kell abbahagyni kérem a folytatást *-)

Erzsicica
goku5 írta:

Hát pont ez az! Nekem az 5. gyűrűvel van bajom. A 22. rész az amikor is Zhao gyűrűit a legtisztábban és legtöbb ideig mutatják. És ott az 5. gyűrűje lila azaz 1000 éves. Itt meg ahogy mutatják már 10.e éves. Szóval valahol hiba történet. Vagy most vagy a 22. rés meganimálásában.

Valószínű, hogy a 22-edikben volt a hiba, talán az első ugye, mert a Krizantémnak utána vöröset adtak véletlen :) pedig neki az nincs.

goku5
Na az lehetséges. Mert mintha másik részben meg már az 5. gyűrűjét is 10.e évesnek említik. Szóval tényleg az lehetett mint Krizantém vörös gyűrűje. Hiba.

Erzsicica
goku5 írta:

Na az lehetséges. Mert mintha másik részben meg már az 5. gyűrűjét is 10.e évesnek említik. Szóval tényleg az lehetett mint Krizantém vörös gyűrűje. Hiba.

A 24-ik részben már 2-2-4 a Titán majom ellen a gyűrűje.

Ugrás a fórumra: