Naruto-Kun.Hu » Anime / Mangasorozatok » Egyéb anime / manga sorozatok
[Naruto-Kun Projekt] Douluo Dalu animációs sorozat
Severum
Az szerintem is nagy előny, még nagyobb mint a 100000 éves lélekszörny rutin.

Hát ha megélt százezer évet akkor az kemény lény még ha csak egy nyuszi vagy kék ezüst fű is.
De vajon hogyan kultiválhat egy kék ezüst fű, imádkozik hogy ne egyék meg? :D

Ez most jó kérdés, de Zhuging farka is folyton elől van, szóval lehet hogy előfordul.

"Azt mondta, hogy le fogja rombolni az egész Gyojin-szigetet, mert nincs elég cukorkátok!

Hülye! Bár ha húsról lenne szó, megérteném"

Ayagii
Severum írta:

De vajon hogyan kultiválhat egy kék ezüst fű, imádkozik hogy ne egyék meg? :D

Lélek Szörnyként (amikor még nem érték el a 100.000 évet) akkor nem "kultiválnak". Vagy talán jobb, ha azt mondom, hogy azzal kultiválnak, hogy életben maradnak. Nem véletlen arról különböztetik meg őket, hogy hány évesek. (Azt hittem ez érthető, vagy csak én néztem félre és csak poént volt? :D )

goku5
Hát ha már korábban feltettem az a jó kérdést hogyan is nézhet ki egy 100.e éves kék ezüst fű akkor itt folytatásnak hogyan néz ki egy 100.e éves nyúl?
Főleg hogyan ússza meg egy kisnyúl hogy ennyi ideig éljen. És most nem a vadászokra hanem a többi lélekszörnyre éltem. Nem ették meg, nem ölték meg.
Eleve mindkettő marad kicsi!?

Severum
Sejtettem hogy annyiból áll, de azért megkérdeztem hátha rosszul gondolom. :D

Ehhez látnunk kellene több különböző korú egyforma lélekszörnyet, eddig csak az emberarcú pókból láttuk amit elnyelt San, 1800 volt ha jól emlékszem és elég nehéz volt elnyelnie. Utána láttunk egy több ezer évest akit ajánlott neki Nagymester de ő persze hogy a 10000 éves gödör démon pókot választotta. :D
De ez se mond sokat mert nem emlékszem mekkora volt Sanhoz képest az első, na meg más fajoknál lehet máshogy van.

"Azt mondta, hogy le fogja rombolni az egész Gyojin-szigetet, mert nincs elég cukorkátok!

goku5
Az első amit elnyelt mondva volt hogy kicsivel 2000 év felett van de 3. gyűrűnek nem lehet 1800 évnél idősebb. Ezért is volt olyan nehéz elnyelni. Pláne a 4. et aminél a limit 5000 év.
Szóval az első több mint 2000 a második kb 6000 éves volt. (azért ezt is elég nehéz lett volna) Később mutatták is a 3 pókot elmeharcban.
Na meg az első elnyelése után megjelent egy csomó fiatal is. Lényeg hogy idővel csak nagyobbak erősebbek lettek, de lényegében ugyan úgy néztek ki.

Ezért is írtam hogy mekkora lehet egy kék ezüst fű (erdő nagyságú) pláne egy kicsi nyuszi ha elérik a 100.000 évet.

Severum
Akkor az első ember arcú pók amit láttunk több mint 2000 éves volt ezek szerint.
Na de amikor elkapták a 10000 évest gödröst, akkor megsebezte XW-t egy jóval öregebb ember arcú, na az mekkora volt a 2000 éveshez képest és mennyi idős volt?
Erre nem emlékszem, csak hogy San kiszívta az életét a póklábbal mérgében. :D Vagy az volt a 6000 éves?

De lehet van mindegyiknek egy maximális mérete és utána nem nőnek csak erősödnek meg tapasztaltabbak lesznek.

Chakra
Ayagii írta:

Zhuqing farka?
Szerintem esélyes, hogy valódi.

(A vérnyúllal megfogtál :D )

Először én is azt hittem, hogy valódi. De ha jól megfigyeled, akkor szerintem csak a ruhája része. Úgy van a derekához erősítve, hogy ahogy a lány mozog, a farkinca hullámzik és azt a hatást kelti, mintha csóválná a farkát. A 62. részben 9:22-nél, amikor a lányok elhúznak aludni, egy pillanatra látható Zhuqing háta, ill. 11:23-nál is.

(A vérnyúl egy Monty Python filmben a Gyalog Galoppban van, ami a középkori/lovagkirály kori Angliát figurázza ki. Nézd meg, vicces. :) )
Szerkesztette: Chakra - 2020.06.30. 21:49

naruto-kun.hu/images/avatars/csoportkep_220fejezet_6-7oldal_-_retegek_egyesitve.png

https://naruto-kun.hu/
goku5
Na direkt kikerestem. Ha kíváncsi vagy a pókok különbségére nézd meg a 73. részt. Elméjében megjelenik mindhárom pók.
Amúgy az első több mint 2000 a későbbi 6000 éves volt. És egy csomó amik kb pár száz évesek lehettek ha nem fiatalabbak. amiket vígan irtottak a 2000 éves elnyelése után.

Én mindig is úgy voltam hogy Zhuqing csak egy övet visel farokként.

Severum
De a vérnyúl olyan aranyos volt. :D igaz fejeket harapott le! XD

Tényleg úgy néz ki hogy az csak dísz farok, de néhol egész élethűen mozog, lehet egy lélekeszköz ami a látványért felel. :)

Ayagii
Chakra írta:

(A vérnyúl egy Monty Python filmben a Gyalog Galoppban van, ami a középkori/lovagkirály kori Angliát figurázza ki. Nézd meg, vicces. :) )

Ismerem a Gyalog Galoppot :D
Arra céloztam, hogy váratlanul ért. Erre nem is gondoltam :D

goku5 írta:

Elméjében megjelenik mindhárom pók.

MindHÁROM?? Honnan szerzett még egy pókot? Az első gyűrűje valami kígyó, a második valami "Szellem Csáp" a 3. meg a 4. pók csak. Mi volt abban a 73. részben :D

Malkavita87
Lehet akár egy külső csont is, amit eddig nem mutattak meg ;)

Peti94
Ayagii írta:
goku5 írta:
Elméjében megjelenik mindhárom pók.

MindHÁROM?? Honnan szerzett még egy pókot? Az első gyűrűje valami kígyó, a második valami "Szellem Csáp" a 3. meg a 4. pók csak. Mi volt abban a 73. részben :D

Három pók volt, a 3. és 4. gyűrűjének eredeti gazdái (amit te is leírtál) és a harmadik pók pedig az volt amelyiknek elszívta a lelkét/lélek erejét a pókláb lélekcsonttal, ezért a pók tudatának egy része is belekerül Tang San-ba, így lehetett ott San "tudatalattijában folytatott harcban".

Ayagii
Jaaaaaa, jobban ismeritek a sorozatot mint én xd

Severum
Ebben van valami, én is emlékszem a 3 pókra de fura is volt, lehet fordítási hibának gondoltam és nem törődtem vele. De így visszagondolva egyszer kerestem is és szellem csápnak nevezték a másodikat. :D
Ja azért kötözte meg akkor a saját füve abban a belső harcban? már ha jól emlékszem hogy megkötözte.
Remélem emlékszik rá valaki pontosabban. :D

Peti94
Ayagii írta:

Jaaaaaa, jobban ismeritek a sorozatot mint én xd

A "fanok" már csak ilyenek :D
De nélküled valószínűleg sokan nem ismernénk ezt a nagyszerű művet, ezért köszi, hogy elkezdted és azóta is folytatod a fordítást ;)

Ugrás a fórumra: