Naruto-Kun.Hu » Anime / Mangasorozatok » Egyéb anime / manga sorozatok
[Naruto-Kun Projekt] Stellar Transformations animációs sorozat
pancsa26
Nem baj hogy nincs lefordítva, mert magyarul tényleg hülyén hangzanak, meg ha mondják tudom hogy vmelyik szintről van szó, csak hogy melyik mi után jön egyszerűen nem bírom megjegyezni, de a Doulou Dalu-val is így vagyok, ott is le kellett írnom őket, pedig ott még le is lettek fordítva :D

Hokushin
A tévedés jogát szeretném fenntartani, de lehetséges, hogy annak a nagy csatának a részvevője közül valaki életben maradt. Lett említve, hogy mikor sok kultiváló szált szembe egy ellen volt köztük egy Dacheng is. Ha jól tudom ő már teljesen halhatatlan vagyis neki életben kéne lennie. De lehetséges, hogy úgy hallhatatlan, hogy újjá születik, de megtartja előző élete emlékeit?

Ui: Köszönet az újabb fordításokért. Mindenkinek.
Szerkesztette: Hokushin - 2020.09.06. 13:19

Ayagii
A hallhatatlanság ezekben a sorozatokban főként arra céloz, hogy akár több milliárd, több trillió évig is élhet anélkül, hogy meghalna öregségtől, DE meg lehet őket ölni. És úgy meghallhatnak. Ahogy egy híres anime főszereplő mondaná: az emberek meghallnak, ha megölik őket :D

Hokushin
Így már más a leányzó fekvése. NAgyon köszönöm a választ. Az UQ holder elején a fiatalok között volt vita milyen halhatatlan lények vannak. Említettek olyan lényt aki nagyon sokáig élt mást meg harcban képtelenség vagy nagyon nehéz volt megölni.

Még egy kérdés. Irva van a felsorolásban a Csillag a Dachengel van egy szinten mégis a csillag átváltozás megalkotója győzött le Dachenget meg más erős harcost pedig nem érte el a Csillag szintet. Ez, hogy lehetett. Amennyiben valami ostobaságot mondtam elnézéseteket kérem.

Amilyen kardot kapott Yu apja pont olyanom volt gyerekként azt hiszem egy repölöből átváltozó roboté volt.

goku5
Köszi szépen a fordítást!
Nagyon jó a történet! Jók a harcok.
Bár az előzetes 5.részé aggaszt kicsit. Hogy tud repülni valaki a víz alatt? (legalábbis mintha repülne) A lélegzés más dolog. Azt már láttuk hogy meg lehet oldani.

Ayagii
Hokushin írta:
Még egy kérdés. Irva van a felsorolásban a Csillag a Dachengel van egy szinten mégis a csillag átváltozás megalkotója győzött le Dachenget meg más erős harcost pedig nem érte el a Csillag szintet. Ez, hogy lehetett. Amennyiben valami ostobaságot mondtam elnézéseteket kérem.

Nem mondasz hülyeséget. A Csillag Szint valóban a Dacheng Szinttel "egyenlő" lényegében, de a Csillag Átváltozás egy annyira erős kultiválási technika, hogy a használója majdnem egy teljes nagy szinttel magasabb szinttel rendelkező ellenfelek ellen is képes harcolni.

Hokushin
Ez nagyon szép volt, sajnos gyakran megesik, hogy hetet havat össze hordok. Egy érdekességet tapasztaltam még, hogy a legyőzött ellenfelektől nem vették el a fegyvereket. Az első évadban is említetek a 7. részben az a karom magas minőségű hallhatatlan kincs. Mikor végzett ellenfelével mégse vitte magával az orgyilkos. Talán azért mert neki Shangxian fegyverei voltak? A második évedben meghalt az a lila fickó neki sem vette el a fegyverét pedig nem lehetett olyan rossz.

Erzsicica
Hokushin írta:

Ez nagyon szép volt, sajnos gyakran megesik, hogy hetet havat össze hordok. Egy érdekességet tapasztaltam még, hogy a legyőzött ellenfelektől nem vették el a fegyvereket. Az első évadban is említetek a 7. részben az a karom magas minőségű hallhatatlan kincs. Mikor végzett ellenfelével mégse vitte magával az orgyilkos. Talán azért mert neki Shangxian fegyverei voltak? A második évedben meghalt az a lila fickó neki sem vette el a fegyverét pedig nem lehetett olyan rossz.

Gondolom ha olyan jók, akkor egyediek is, így elég gyorsan kiderülne a kiléte, ha elvinné, és látnák nála. Ha meg nem is használja, akkor minek vinné el? :)

Chakra
Mondjuk eladná, elcserélné másikra, esetleg elcserélné alapanyagra. Vagy "beolvasztaná".

naruto-kun.hu/images/avatars/csoportkep_220fejezet_6-7oldal_-_retegek_egyesitve.png

https://naruto-kun.hu/
Zsolf
sziasztok hol tudom a videot letolteni nem ertek hoza?

Egyesítve 2020.09.10 22:22:53:
meg youtobon probaltam pontosan ot meg nem talalom
Szerkesztette: Zsolf - 2020.09.10. 22:22

Tapion-sama
Főoldal -> Anime Sorozataink -> Aktuális Projektek -> Douluo Dalu -> MEGA ikon (Videók letöltése) - ugyanitt narancssárga lefelé mutató nyíl karikában: Felirat letöltése.

A felirat sosem késik. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akarjuk.

Malkavita87
Zsolf írta:

sziasztok hol tudom a videot letolteni nem ertek hoza?

Egyesítve 2020.09.10 22:22:53:
meg youtobon probaltam pontosan ot meg nem talalom

Mega-ról tudod letölteni és ahhoz párosítani a feliratot.

Egyesítve 2020.09.10 22:33:27:
A főoldalon ahol posztolva van a megjelenés, ott van egy kamera ikon arra katt rá, majd video raw és tovább visz
Szerkesztette: Malkavita87 - 2020.09.10. 22:33

Zsolf
a gondom az hogy megarol hogy toltom le angolul nem tudok sajna

Severum
Rámész a linkre, ott kiválasztod a videót amit le akarsz tölteni, jobb klikk rá és a standard downloadot válaszd. Annyi hogy egyesével szedd le őket mert egyben nem igazán engedi, kivéve ha fizetsz érte gondolom, és bizonyos adatmennyiség után 5+ órára letilt.
Aztán szedd le a feliratot és csomagold ki, tedd egy mappába a videóval, aztán már csak el kell indítanod a legtöbb lejátszó automatikusan elindítja, ha nem akkor jobb klikk a képre felirat hozzáadása és élvezheted a műsort. :)

"Azt mondta, hogy le fogja rombolni az egész Gyojin-szigetet, mert nincs elég cukorkátok!

Hülye! Bár ha húsról lenne szó, megérteném"

Ayagii
Tapion-sama írta:

Főoldal -> Anime Sorozataink -> Aktuális Projektek -> Douluo Dalu -> MEGA ikon (Videók letöltése) - ugyanitt narancssárga lefelé mutató nyíl karikában: Felirat letöltése.

Lényegében, csak ez nem a Douluo Dalu, hanem a Stellar Transformations, szóval természetesen azt nyisd meg, nem a Douluo Dalut :)

Ugrás a fórumra: