Naruto-Kun.Hu » Anime / Mangasorozatok » Egyéb anime / manga sorozatok
[Naruto-Kun Projekt] Stellar Transformations animációs sorozat
Severum
Nálam vlc-vel tökéletesen jó.

"Azt mondta, hogy le fogja rombolni az egész Gyojin-szigetet, mert nincs elég cukorkátok!

Hülye! Bár ha húsról lenne szó, megérteném"

Erzsicica
Nekem sem volt gondom vele a sima win media plyerrel.

DRAGON86
Köszönöm a részeket és örülök hogy mégis továbbviszitek :)

Malkavita87
Srácok én oltárt állítok nektek :D köszi szépen, hogy folytatjátok :D

alena
Chakra írta:

13-14. rész (2. évad 1-2.)

Hei Yu jó hangot kapott, illik hozzá, még a "nagy madár" formájában is. El se merem képzelni, milyen emberi formát venne fel. :D

Kis Csillag tényleg elég gömbölyded. Ha nem lenne ilyen széles szája, tisztára Garfield lenne. :D Azon az ölelkezésen mondjuk nem csodálom, hogy kiakadt. XD Kicsit éles volt a váltás a "lélekvilág" kisfiú és kismadár, és a valódi világ felnőtt férfi és naaaaaaagy madár között. :D

Nekem picit zavaró Hei Yu hangja. OK, ő az öcsi, de még a macseké is mélyebb, és túlságosan hasonlít Yu-éra, csak egy egész picit magasabb.;)
Kis Csillag nagy arc,:] de mi baja az ölelkezéssel? Iligy? :D
Köszönöm szépen a feltöltést és a fordítást, istenek vagytok! :bow

Chakra
Nos (bár van 7 év korkülönbség köztük), de ha Hei Yu is ember lenne, akkor két nem rokon felnőtt férfi ilyen meghitt ölelkezése kicsit furcsán hathatna. :)

naruto-kun.hu/images/avatars/csoportkep_220fejezet_6-7oldal_-_retegek_egyesitve.png

https://naruto-kun.hu/
alena
Kinek mi a furcsa.:$ :D Mondjuk együtt nőttek fel, szinte tesók, sokkal inkább, mint az igazi fivéreivel. :)

Hokushin
Bár nincs nagy esély ha valaki nem látta volna az első évadot spoilerbe tettem. Folyton elfelejtettem a szintezést ezért felírtam magamnak majd eszembe jutott hátha érdekel valaki mást is.
Minden szint 3 részre van osztva: korai, közép és késő.
Kúltiválok szintjei

Xiantian -
Amint eléri a csúcs Xiantian szintet jön a 4/9 Mennyei Megpróbáltatás.
Jindan-arany mag
Juanying-fejlődő lélek
6/9 Mennyei Megpróbáltatás
Donxu-földöntúli
Kongming-égbolt
Dujie-Megpróbáltatás
9/9
Dacheng-teljes/tökéletes

Ayagii
Ha már meg van említve, akkor ha szabad, egy kicsit pontosítok rajta:) :
Minden szint korai, közép, késő és csúcs szintre van tagolva

Houtian - jelentése kb.: születés utáni, megszerzett (mint pl. megszerzett tudás)
Xiantian - veleszületett

Itt jön a 4/9 Mennyei Megpróbáltatás

Jindan - Arany Mag - ennek a Csillag Átváltozásban a megfelelője a Csillag Köd szint
Yuanying - Fejlődő Lélek - Meteor szint

Itt jön a 6/9 Mennyei Megpróbáltatás

Dongxu - Földöntúli - Mag szint
Kongming - Firmamentum/Égbolt - Bolygó Szint
Dujie - Megpróbáltatás/Gyötrelem - Nap szint

Itt jön a 9/9 Mennyei Megpróbáltatás
Dacheng - Teljes/Tökéletes - Csillag szint
???
...
A Houtian és a Xiantian szintek az úgynevezett "Halandó" szintek.
Jindan és a Dacheng szintek (természetesen a köztük lévő szintek is) pedig az úgynevezett "Shang Xian" szintek.
A Shang Xian jelentése kb. "fél halhatatlan" (fél, mint félig)... nem tudom ezt rendesen lefordítani (ezért is hagytam meg Shangxiannek), de valami olyasmit jelent, hogy valaki a halhatatlanság útjára lép.

Hokushin
Köszönöm, nem akartam túlbonyolítani a dolgot mert féltem attól átláthatatlan lesz csak egy listát akartam, de ahogyan te leírtad sokkal érthetőbb.

Egy kérdés motoszkált bennem az első évadnál. Az a két rossz életű kultiválónak miért okozhatott gondot ha Yu apjának sikerül a Mennyei Megpróbáltatás? Feng-et kinevették mert gyengének tartották Yu apjának valószínűleg még gyengébbnek kellett, hogy legyen. Vagy mégis volt okuk félni egy korai és egy közép Jindan kultiválotól?

Ayagii
Ha jól emlékszem, akkor ők a Chu Klán védelmére "szerződtek" még a klán őseivel. Ha a klán ellenfelének van két Jindan kultiválója, az gondot jelent nekik, mert ők kell megvédjék a klánt. Sokkal könnyebb valakit eltenni láb alól a Megpróbáltatás közben, hiszen akkor már amúgy is villámok csapkodják :D

Maya22
Sziasztok!
Köszönöm, hogy folytatjátok, minden tiszteletem a tiétek,:bow alig várom a következő részt! :)

pancsa26
Köszi szépen a fordításokat, és Ayagii köszi hogy így leírtad a szinteket, mert nem bírtam megjegyezni őket, most felírtam magamnak. Most már értem hogy jönnem a megpróbáltatások, ez eddig nem volt tiszta.

Ayagii
Az a legnagyobb gondom, hogy magyarul a szintek többsége szerintem hülyén hangzik, ezért nem akartam őket lefordítani. Pl. a Veleszületett Szint?!? He? Csúcs Teljes Szint? Közép Tökéletes Szint? Furcsa lenne. Ezért próbáltam úgy, mint pl. a narutóban is tudjuk, hogy mi a genin a chunin meg a jounin, tehát csak itt is hozzá kell szokni :D Persze a nézők még a kínai nyelvhez nincsenek hozzászokva, tehát ez egy kicsit nehezíti a helyzetet.

Malkavita87
Engem nem zavar :D így olyan, mintha kimondottan az lenne a neve :D

Ugrás a fórumra: