Naruto-Kun.Hu » Anime / Mangasorozatok » Egyéb anime / manga sorozatok
Jujutsu Kaisen manga
Lad
125. fejezet
Ne rángass vissza a földre, plz. :ehh
Már teljesen ledöbbentem, hogy Nobarának kampec, és van töke meghúzni ezt a szerzőnek.

De igazad van, még nem biztos, hogy belehal, lehet csak megsérül.

Bastian
Vajon érik egy újabb Yu Yu Hakusho referencia, és Nobara --> Mukuro, már ami a kinézetet illeti? :hmm

Annyi biztos, hogy a karakterek szeretik "kísérteni" a sorsukat. Mechamarunak mondták, hogy ha ideges, akkor nem lát a szemétől, és ez lett később a veszte Mahito ellen is. Nobara pedig arról panaszkodott a boszorkánycsajnak, hogy a seprűvel megsértette az arcát, ami tabu, a csaj pedig még húzta az agyát, hogy a hegek nem állnak jól a nőknek, ellentétben a férfiakkal. Ugyanoda kapta a találatot, mint ahol most az arca "robbant". Nanamihoz képest viszont jobb színben van...
----------

126. fejezet

Nem kristálytiszta a spoiler, így lehetnek eltérések a végső fejezethez képest. Egyes részek még meg nem erősítettek.
- Elvileg jönnek a kyotói diákok, egy elsőéves, valamint Toudou.
- Az elsőéves ellátja Nobarát, de szerinte már halott/nem fogja túlélni.
- Yuuji állítólag bedühödik, de meglepetésre Mahito kapja szét őt a Kokusen (Black Flash) technikával.
- Yuuji szíve megáll.
- Mahito kész bevinni a végső csapást, de Toudou átveszi a harcot, cserél valószínűleg a Boogie-Woogie technikájával.
- Toudou azt mondja, hogy Yuujit is lássák el.

A fejezet elvileg pénteken már kint lesz. B-)
Szerkesztette: Bastian - 2020.10.14. 19:54

i.imgur.com/IenRHO5.png

"Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba."
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)

Lad
Lehet tudni miért kaptuk meg ilyen hamar a hivatalos verziót? Nem számítottam rá.

"De valószínűleg halott" Ehh ne húzd az agyam, író bácsi. Ha eltemeted, ne rángasd vissza a sírból, plz.
Nekem bejön ez a kicsit sötétebb, következményekkel járó jujutsu, nem szeretném, ha visszatáncolna innen.

Bastian
Minden hamarabb jött. Nem igazán látok semmi különleges eseményt, ami mögötte állhat. :hmm

Ha minden igaz, a Jump Festa-n megkérdezték Akutami-senseit a terveiről. Még változhatnak a dolgok, de azt mondta, hogy a Yuuji, Megumi, Nobara, Gojou négyesből vagy kizárólag csak 1 fogja túlélni a manga végére, vagy kizárólag csak 1 fog meghalni.

Nobarából szerintem nem láttunk még eleget. Elfogadom, ha ennyi volt a számára, de ha életben marad, akkor még valamit le fog tenni az asztalra. Ez a történetszál így is eléggé súlyos pofonokat osztott ki a főszereplőink számára. Hanamit Gojou ölte meg, Jougot Sukuna, Dagont pedig Touji. Nem igazán tudnak mit felmutatni a többiek, ráadásul esélyes, hogy Mei Meit megöli majd a Getou imposztor.

Mahito beszédében rengeteg igazság volt. Számomra ő egyszerűen egy élvezhető Shigaraki, annyira személyessé teszi a hadjáratát.

i.imgur.com/IenRHO5.png

"Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba."
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)

Ugrás a fórumra: