Naruto-Kun.Hu » Anime / Mangasorozatok » Egyéb anime / manga sorozatok
Jujutsu Kaisen manga
Bastian
Ez a helyes lépés.
Ahol az anime véget ér, az a mangában is egy zárás a történet következő, komolyabb állomása előtt. Viszont Togashinak mindig fáj a háta...

i.imgur.com/IenRHO5.png

"Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba."
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)

Blader
A felesége a Sailor Moon alkotója is egyben, nem? Ha nagyon akarná, megkérhetné, hogy rajzoljon helyette.

Bastian
Így van. De bármilyen király illusztrátort fel lehetne karolni, ha Togashi mellé szolgáltatja a sztorit. Viszont inkább lesz befejezetlen a Hunter x Hunter (is) az alkotói büszkeség miatt, mintsem hogy haladnánk ezzel a már két évtizedes utazással.
https://hiatus-hi...github.io/

i.imgur.com/IenRHO5.png

"Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba."

Lad
Oké, Toji papa most elég menő volt (mondjuk mikor nem?).

Sukuna pedig az előző fejezetben tarolt. Az elbaszott személyisége jól átjött a tettein keresztül.

Bastian
Toujihoz nagyon kínálja magát Tsuda Kenjirou hangja. B-)

Többen azt fejtegetik, hogy az ikrek visszajöhetnek, ha valami olyasmi képességük lesz, vagy legalább az egyiküknek, hogy respawnolnak a kamera által készített ponton. Egyrészt csalódott lennék, ha ennyit láttunk volna belőlük, amikor Getou visszaemlékezésében is szerepeltek, másfelől viszont Sukuna kegyetlenségét remekül szemlélteti az áldozatuk.

Jougot is kiemelném. Getou anno azt mondta, hogy 8-9 Sukuna ujjra taksálja az erejét. Nem gyenge, csak azt hiszik többen, mert Gojou árazta be. Bár megviselt volt már Naobito, elvégre egy karral kell fojtatnia, és Nanami is, nem kellett erőlködnie ellenük, hogy semlegesítse őket.

i.imgur.com/IenRHO5.png

Ugrás a fórumra: