Naruto-Kun.Hu » Anime / Mangasorozatok » Egyéb anime / manga sorozatok
The God of High School
Avaren
The God of High School

i.imgur.com/bkKpCqz.jpg

"Ha nyersz bármi a tied lehet" Mori Jin meghívást kap a God of High School harcművészeti bajnokságra.
A harci torna célja megtalálni a legjobb harcost a koreai középiskolások közt...

: Műfaj :
akció, harcművészet, fantasy, természetfeletti, vígjáték
: Studió :
MAPPA
( Dorohedoro, Shingeki no Bahamut, Kakegurui, Dororo, stb. )

: Előzetesek :

A Tower of God után újabb koreai webtoon kap anime adaptációt. Évekkel ezelőtt már kapott egy előzetes-opening féleséget reklámozás gyanánt. Ezt még nem a MAPPA csinálta, így itt még picit máshogy néznek ki a karakterek és minden egyéb. Spoilereket tartalmaz, szóval csak saját felelősségre! https://www.youtu...&t=18s Aki megnézte és nem ismeri a művet az láthatja, hogy itt azért majd nagyobb volumenű harcok lesznek, jól meganimálva ütni fognak... B-)
Kezdés 2020 július, ha nem jön közbe úgye semmi, addig még bármi lehet.

----------------------------------------------

Rajtam kívűl remélem vannak még páran akik várják ezt a művet. ^^ B-)

Mextil General
Kíváncsi vagyok hogy milyen hosszú lesz majd az anime mert a webtoon elég messze tart. De biztos hogy jó lesz :D. Igazából már csak egy Solo leveling anime kéne majd, hátha egyszer az is kap majd :D.

Avaren
Ha csak 12-13 részesre tervezik akkor a 41. fejezet a tökéletes megállási pont, addig tart az első "évada" a manhwában. Bár szerintem nem szúrják ki ennyivel a szemünket, esélyesebb a 24-26 rész. :D ( Bár ez ugye simán lehet 50-100 is :P)

Bizony, Solo Leveling is jöhetne egyszer. :)

FanBoy
Az biztos, hogy ez felkerül a városak listájára. Ameddig eljutottam a mangában tetszik és az előzetes alapján igényesen megcsinálják.

Avaren
Kint a legújabb előzetes. B-)

https://www.youtu...e=emb_logo

Az olvasók legjobban a Dragon Ball Z-hez szeretik hasonlítani, arról nem tudok nyilatkozni, mert még nem láttam, de az biztos, hogy ahogy haladunk előrébb egyre nagyobb kaliberű harcok lesznek, egyre nagyobb tétekkel. :D

---------------------

Új Key Visual és az utolsó előzetes jött ki, valamint a kezdés időpontja, július 6!

https://www.youtu...Y&t=6s

img1.ak.crunchyroll.com/i/spire3/2a22a821b66950187b830c2a7ee50dc81592254531_full.png

----------------

És elkezdődött... :D

1. Rész

Kb. 6.5 fejezett lett feldolgozva, bár jó pár dolog kimaradt leginkább, hogy hogyan lettek meginvitálva a bajnokságra, de ezeket később még biztos beteszik még ha csak pár képkocka erejéig. Mivel ez is csak 13 részes lesz, lehet számítani itt is darálásra. :D

De ezeket félre téve. :D #Mappa :D Az animáció egy teljesen más szinten van, szóval ilyen szempontból meg meglehet érteni a rövid évadot, mert nehéz lehet ilyen minőségben fent tartani hosszabb távon. Összegezve ha később bekerülnek valamilyen formában a kimaradt jelenetek akkor én teljesen elégedett leszek. :D
Szerkesztette: Avaren - 2020.07.06. 19:17

vegel2014
Az első rész elég nagy őrület volt. A legjobb értelemben. :) A karakterek egyedinek tűnnek. Az akciójelenetek elég furák, de látványosak is. Külön tetszett, hogy a harcművészetek egyes fogásai milyen jól be voltak mutatva.

Én bízom a MAPPA stúdióban. Szerintem képesek lesznek egy ilyen kezdés után megfelelő adaptációt készíteni.

Ayagii
A myanimelist szerint 13 részes lesz.

Nagyon zsír volt az első rész :D Habár sztori eddig még nem igazán volt benne, az üldözés meg a harcok rohadt jók voltak :D Bárcsak hasonlóan lett volna megcsinálva a ToG is...

tyber16
Király első rész lett, de mik ezek a piros fülek és orrok ? :D Nagyon hülyén néznek ki xD. Ennek van valami jelentősége vagy csak szimpla dizájn vagy fura fétis ? :D A mangában (vagy manhwa, nem tudom hogy kell mondani bocs :P) is ilyenek a karakterek ? :D

Avaren
Jelentősége nincs, manhwában is ugyanilyen a dizájn. :D Valószínűleg csak megtartották ezt a stílust. :D

-------------

2. Rész

A 13. fejezet elejéig lett feldolgozva, kihagytak pár dolgot, meg megváltoztattak, de belefért. Szerintem még így is érthető volt a rész. :D

Az animáció, arról véleményem szerint nem kell beszélni senkinek... :D
Szerkesztette: Avaren - 2020.07.13. 18:20

Csillaghullas
A manhwát nem olvastam, de a sori eddig marha jó.

Egyesítve 2020.07.29 22:19:16:
Kicsit úgy érzem, itt is elkezdtek rohanni, és talán ki is maradtak dolgok. Az utóbbi rész elég össze-vissza volt...
Szerkesztette: Csillaghullas - 2020.07.29. 22:19

Ashen
4. rész

A manhwát én sem olvasom, eddig jónak tűnt a tempó, viszont ennél a résznél már kapkodtam a fejem.
Nem tudom hány fejezetet dolgozott fel ez a rész, de Mira története más animékben kapott volna 3-4 epizódos történetszálat, itt pedig le is zavarták az egészet.
Ezt követően még Daewi lerendezte a 3 tuskót (ezt a részt nem is értettem, elvileg az esemény rettentő híres, a srác bekerült a legjobb 4 közé, tudniuk kellene róla és még így is provokálják? Mire számítottak?) majd a rövid meccsét is bepréselték még, ez más animében szintén egy egész rész lett volna.
Végül pedig még Morival (akiről mindig Taichi jut eszembe) is összefutott még, megalapozva a döntőt.

Valószínűleg figyelmetlen voltam, de azokat a lényeket amelyeket néhány karakter használ mindenki lát, vagy csak a "harcosok?"

Az egyedi orr dizájn pedig eddig nem zavart, fel sem tűnt igazán, viszont ebben a részben Mira rokona úgy nézett ki vele mint egy alkesz. A fiataloknál nem éreztem ezt, de nála már furcsának és zavarónak találtam.

Mindent összevetve eddig nagyon tetszik az egész, mindig is kedveltem a shounen animékben a tournament arcokat.

burn3000
Egyetértek az előttem szólóval , én sem igazán éretettem minek provokálják mikor tudhatták ha egy suliba jártak ,hogy indul a bajnokságon. Esetleg pont ellenkezőleg, tudták ,hogy simán elverné őket csak eddig visszafogott volt és nem akarta őket bántani és ezt használták ki minden alkalommal.

Ezekről a felbukkanó sámán királyos titkosmikkentyűlről nekem sincs sok tippem eddig.

Az orr már az első résztől zavar ,de ha továbbra is csak az lesz amit fel tudunk róni akkor maradjon is ilyen orruk és minden más maradjon a jelenlegi formájában .

Avaren
5. Rész

Mindent elmond a mű gyors adaptálásáról ( mennyi minden kimaradt, tényleg csak a lényeget rakják bele), hogy kb. ezzel a harccal kellett volna végződnie a 13. résznek. :D
De legalább szinte minden harc szépen meganimált első osztályú, ami egy ilyen műnél alap követelmény. :D
Valamit valamiért ahogy mondani szokás. :D

A rész a 38. fejezettel ért véget. Akit jobban érdekel a sztori és a karakterek eddig olvassa el manhwában. :D

Csillaghullas
Azért ez a rész sokkal jobb volt, mint az előző, az kicsit olyan volt, mintha véletlenszerűen összevágtak volna jeleneteket. Most legalább visszatértünk a fő sodorba.

Egyesítve 2020.09.11 16:21:42:
Bár a megvalósítás továbbra is nagyon jó, azért rendesen eltérnek az alapműtől...
Szerkesztette: Csillaghullas - 2020.09.11. 16:21

Avaren
Hát igen, ritkán látni olyan animét aminél ennyire meganimálnak mindent. De jah, karakterek és történések maradnak ki,
és tényleg csak a legfőbb dolgok kerülnek be. Valószínűleg Mori első ébredéséig akarnak eljutni. :D

Ugrás a fórumra: