Naruto-Kun.Hu » Anime / Mangasorozatok » Egyéb anime / manga sorozatok
[Naruto-Kun Projekt] Dorohedoro anime
KaukazusiGyikember
Köszönöm az egész évados munkátokat! :)
Imádtam végig. Nem volt egy unalmas rész sem. Várom a folytatást!

Ha lett volna, akkor nem a Dorohedoróról beszélnénk :D

Sokaknak angolul van az aláírása.
Na, az enyém pont nem.
Az enyém gyíkul van.

http://purposegames.com/game/a-gyikemberek-testfelepitese
bakod
nekem nagyon bejött az egész évad, kár hogy csak 12 rész volt :D remélem azért folytatják. vagy ha nem, hát max muszáj lesz elkezdeni a mangáját :D

KaukazusiGyikember
Van mangája, és elég ismert, azért csináltak most belőle animét. A csapattársam pedig, aki fordította az animét, azt mondta, hogy van még anyag a mangában, és elvileg mindenütt elég jól fogadták az animét, szóval simán lehet második évad, és nagyon remélem, lesz is. Hiába tudtunk meg rengeteg mindent eddig, a megoldásokhoz alig kerültünk közelebb :D

Na, az enyém pont nem.
Az enyém gyíkul van.

Rakfely
Én meg azt mondom, csak jobban megbolygatták mint ami eddig volt :D Ott van Johnson, aki számomra az egyik legjobb mellékszereplő címet megkapja, miközben csak 1 szót tud kimondani. Ott van Chota átalakulása, aki előbb utóbb elfogja magát árulni a viselkedésével. Ott van Risu-Aikawa-Kaiman 3-masa. Most azon kezdtem el agyalni, hogy igazából 3-man osztoznak 1 testen. Testrész Aikawa, Fej-Kaiman, és belső "Te nem ő vagy"-Risu. Ugye az elején ott van hogy "fáj a feje mindig" majd Kaiman is mintha ezzel küzdene. Sztem legyengült agyilag is, stresszelte a dolog Nikaidóval szemben. És amikor Risu a tükrön keresztűl beszél vele akkor igazából Aikawához beszélt, aki igazából megölte (gondolom én, aztán elhet valaki más) és a Fekete fazon pedig kitud jönni a testéből Kaiman-nak mint az egyik álmában. :D És akkor még nem is beszéltünk Asu-Nikaido párosárol, hogy mitől van jóban egy démonnal? :D Megválaszolatlan kérdések százai vannak :D Ezt a bonyolúltságot nevezném én DOROHEDORO-nak :D

Miky
Köszi a munkátokat! Igen, én is belenéztem a mangába és úgy tűnt, hogy van még kontent benne, de lehet, hogy ezeket majd az OVA-kban kapjuk meg. Mindenesetre remélem lesz második évad. Köszi Naruto-kun, még mindig a legnagyobbak vagytok!:bow

Tapion-sama
A Dorohedoro első OVA-ja 6 miniepizódból fog állni, és nagyjából 30 perces lesz. A második BD-lemez extrájaként jelenik meg 2020. június 17-én.

A felirat sosem késik. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akarjuk.

KaukazusiGyikember
Meg tudjátok, mi kell még a népnek? Hogy valaki tényleg elkészítse a 3. endingben lévő játékot :D (Hogy biztos egyértelmű legyen, mire gondolok: https://www.youtu...YhoTvAsorQ)

Na, az enyém pont nem.
Az enyém gyíkul van.

Hadron
Na végre elértem odáig hogy rávegyem magam és megnézzem az évadzáró részt is:ehh
Köszönöm szépen a munkátokat!
Ez nekem valemelyest eltért az eddig megszokottaktól , úgy látszik mégjobban az lesz hogy szerteágazik a sztori , Kaimanék , En csapata , Dokiék , na meg persze Asu Risu Aikawa , emiatt jobb lenne ha az esetlege következő évad 24 részes lenne:jaja
Mekkora lenne már ha az egész sztori valamiféle üsszeesküvés miatt alakult így*-)
Valami olyasmire gondolok mint ami a Bleach anime utolsó arcában in volt.
Hogy ki merre hogyan arrol fogalmam sincs:ehh.
Na majd lássuk csak bírjuk kivárni.
Egy szó mint száz ebben az animében minden benne volt ami egy szórakoztató érdeklődést fenntartó darabhoz kell ,Ikszdé jó szinkronok szép animáció nekem a sztori is bejött és hát agymenés...minden szinten...megállás nélkül

goku5
Köszi szépen az egész évados fordítást!
Hát tisztára ez a leg betegebb anime az évadban az biztos! Mikre nem képes az ember agy! És ezt akár lehet pozitív értelemben is venni!
Lesz vajon második évada? Mikor?????
Tiszta rejtély az egész! Egyre csak gyűlnek a kérdések de válasz az még semmire nincs!

lakanoda22
Köszönjük az egész évados fordítást :) !

agateonoob9
Köszönöm ezt a 12 résznyi sokkolást és rejtélyt!
Valamiért abban a hitben éltem, hogy ez teljesen feldolgozza a mangát, így koppantam kicsit a végén. Remélem mielőbb folytatást kap, mert számomra nagyon szórakoztató anime volt! :)

Ugrás a fórumra: