Naruto-Kun.Hu » Anime / Mangasorozatok » Egyéb anime / manga sorozatok
[Naruto-Kun Projekt] Vinland Saga anime
Tapion-sama
A Vinland Saga anime kibeszélésére szolgáló téma.

A felirat sosem késik. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akarjuk.

http://viharsziget.naruto-kun.hu
Bastian
Thorfinn fintorog. :]
A rendező hozott egy remek döntést, és a 2. fejezet végével/3. fejezettel kezdett, így időrendi sorrendben látjuk az eseményeket, ahelyett hogy egy in medias res nyitány után kapjunk egy "10 évvel korábban" visszaemlékezést.

i.imgur.com/IenRHO5.png

"Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba."
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)

burn3000
Elképesztőnek igérkezik. Jól informáltam magamat és tényleg 8 nap a 4.részig?

Bastian
Jól.
Lement az 1-3. rész gyakorlatilag egyszerre, majd 3 hét szünet, és csak Július 28-án jön a következő, 4. rész.

i.imgur.com/IenRHO5.png

"Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba."

KaukazusiGyikember
Nekem eddig nagyon szimpatikus ez a sorozat, nagyon izgalmas, korhű és realisztikus :)

Egyesítve 2019.08.13 12:32:50:
Hát ez nagyon durva rész volt! Jól előreugráltunk az időben, és nagyon durva, hogy a körülményeknek köszönhetően mi lett Thorfinnból (mind pozitív, mind negatív értelemben, és sajnos az utóbbi a több)! Remélhetőleg az asszony gondoskodása visszaadja Thorfinn szívébe a melegséget, mert a jelenlegi ösvényen, amin jár - ugyebár - harcolni hihetetlen jól megtanult, viszont ha ez a mostani élménye nem lett volna, az idők folyamán belőle is egy olyan lelketlen fosztogató lehetett volna, mint aki az apját megölte.
Eddig HIHETETLENÜL tetszik ez a sorozatot, valami elképesztően realisztikus és széles érzelmi skálán mozog!
Szerkesztette: KaukazusiGyikember - 2019.08.13. 12:32

Itachi1996
Elképesztő :D Utoljára a One Piece-re tudtam ezt mondani és évekig nem is tudtam másra használni ezt a szót, és ilyet ilyen korán animére még nem mondtam. Nagy reményeim vannak és remélem nem lesz rövid anime :D

Hatalmas gratula innen is a készítőknek, csak így tovább ^^

KaukazusiGyikember
Egyébként tudja valaki, aki jártas az aktuális japán animegyártások terén, hogy hány részes lesz ez a sorozat és egy vagy több évada lesz?

Bastian
24 részes lesz.
A manga még fut, így sikeres fogadtatás esetén több évada is lehet, de éveket kell majd várni közöttük.

Az 5. rész csúnya szóval filler volt, de inkább anime eredeti epizódnak nevezném, mert maximális megállta a helyét, természetesen folyt tovább a cselekmény. A 6. részben is voltak anime eredeti dolgok, de a rész felétől kezdve visszatértünk a mangához. A következő részben hallható majd először tinédzser Thorfinn hangja, Uemura Yuuto. Időrendben elérkeztünk az 1. fejezet feldolgozásához. ^^

i.imgur.com/IenRHO5.png

KaukazusiGyikember
Köszi!
Akkor szerencsére nem lesz rövid a sorozat :)
Így már értem, hogy az ötödik rész miért nem volt olyan jó és erős, mint a korábbiak vagy a mostani, de átvezetésnek valóban jól megállta a helyét. A látvány és a teljes kivitelezés pedig a nem mangahű részleteknél is ugyanolyan lenyűgöző, nagyon szuper ez a WIT Studio.

BladerTM
A tinédzser Thorfinn alatt azt érted, amit fogunk látni a 7. részben? Ha igen, akkor arra vagyok kíváncsi, hogy a 6. rész végén hány éves Thorfinn. :D
(14 nek tippelem)

www.upload.ee/image/10309096/e1a.gif

Bastian
Thorfinn 12 éves volt a 6. rész végén.

i.imgur.com/IenRHO5.png

Ugrás a fórumra: