Csabi28
Én is örültem a SSJ3 Vegitának (mégha másik dimenzióból is való), a ruhák is menők voltak, de az baromira nem tetszett, hogy kínlódnak egy nyugdíjas tudóssal tényleg, aki még csak nem is menő, mint pl. Dr. Gero volt (ránéztél és egy kíméletlen gyilkológépet tükrözött az arca).
Aztán külön felháborító, hogy még a SSJ4-el se tudták 1-hitelni. Igaza van jaeger-nek. Mégha Ki támadásokkal partyban is van velük, de meele combat-ban esélytelennek kellett volna lennie. Túl nagy a gyorsaság és fizikai erőkülönbség, de hát mind1 is, miközben Kék Goku és Kék Vegita is kínlódik egy Bojack meg Turles féle senkikkel.

Egyedül az epizód utolsó fél perce tetszett.
Szerintem Janemba a VALAHA VOLT LEGMENŐBB ELLENSÉG. Baromi jó dizájnnal (nyilván a 2. formájára gondolok) és képességgel rendelkezik, no meg hát a Z utolsó előtti movie-jában tűnt fel és egy Gogeta kellett ellene, szóóóóóval... Nem kell sokkal erősebbé tenni, hogy teljesen komolyan vehető fenyegetés legyen újra.
Én várom :D Imádom Janembát. Egyedül a személyisége gyenge, de arra meg úgyis ott van Freeza (vajon itt is meg fog jelenni? :hmm )
Szerkesztette: Csabi28 - 2020.07.01. 19:39

Jaeger
De ez tényleg nem rendes anime. Csak inkább egy reklám.

Elvileg amugy vannak olyan pletykák, hogy Toriyama elég lassan dolgozik. Ugye a mangát nem ő csinálja és nincs nagyon ötlete új DB történetre ezért nincs új anime. De hátha előbb utóbb lesz megint valami.

"I'm not fighting because I want to win. I'm fighting because I have to win!"

deadtom
Én ezt egy kicsit máshogy olvastam. Van ötlete és elvileg nagyon dolgozik valamin csak elég lassú tempóban. Ha már szóbakerült a manga, (itt leszögezném, hogy a Moro-s első fejezeten kívül többet nem tudok róla szóval semmi spoilert :) )egyetlen helyen olvastam csak erről és máshol semmi infót nem találtam , hogy jelen állás szerint ha folytatódik az anime akkor az Toriyama ötletével/történetével fog továbbmenni és ez a jelenlegi Moro-s szál manga only maradna és elvileg az anime szempontjából meg nem történt lenne.

Csabi28
Hmm érdekes, én azt hittem úgy lesz majd a Super folytatása, ahogy az kezdődött. Feldolgoznának megint egy movie-t (ezúttal Broly-t) ~10 epizódban aztán a mangás Moro ívet és így bőven lenne forrás legalább fél évig.

Nehéz spoilermentesen írni a mangáról, de maradjunk annyiban, hogy nekem pár jelenetet leszámítva nem igazán tetszik, szóval abszolút nem bánnám, ha kihagynák az animéből ^^

peterk
deadtom írta:

Én ezt egy kicsit máshogy olvastam. Van ötlete és elvileg nagyon dolgozik valamin csak elég lassú tempóban. Ha már szóbakerült a manga, (itt leszögezném, hogy a Moro-s első fejezeten kívül többet nem tudok róla szóval semmi spoilert :) )egyetlen helyen olvastam csak erről és máshol semmi infót nem találtam , hogy jelen állás szerint ha folytatódik az anime akkor az Toriyama ötletével/történetével fog továbbmenni és ez a jelenlegi Moro-s szál manga only maradna és elvileg az anime szempontjából meg nem történt lenne.

Személy szerint nagyon nem örülnék ennek a megoldásnak. Már az is zavart, hogy eddig is külön szálon ment a manga/anime és sok képesség pl be se lett mutatva, máshogy lett elmagyarázva (gondolok itt pl a Perfected SSJ Blue formára). Spoilerezni nem akarok, de az eddigi Moros részeket és Goku/Vegita edzését nagyon nem kellene kihagyni, mert totál értelmetlen lenne elég sok minden.

Rotcsa
Nekem is tetszett SSj 3 Vegita! Imádom, hogy ebben a sorozatban teljesen kiszolgálják a rajongók legvadabb álmait is ! Szerintem a golden mecha cooler volt eddig a legextrémebb :D Legalább nem az eredeti sorozatot kell majd mindenféle rajongói igények miatt félrevinni.... Bár " Vegita diadalának ideje" kicsit mintha erre appellálna, ettől függetlenül jogosan róható fel hiánynként.ezért a jóhiszeműségüket nem vitatom ezzel kapcsolatban.

Itt lehet, hogy még Broly vs Cumber is lesz :D
DB tölteléknek ez tökéletes és egy-két új karaktert is bevezethetnek, illetve meglévőket kipróbálhatnak olyan szerepekben, amelyet élesben a piac körülményei miatt az eredeti sorozatban nem tehetnének meg és ez cool...
Itt semmit sem kell komolyan venni, csak egy icipicit és tényleg popcornos fejből kifelé bambulás. Jobb ez így, mintha lenne még 100 idióta fan manga, amiből valami annyira népszerű lesz, hogy a végén kénytelenek bevezetni! Kicist a ssj5-al vagyok így... Illetve nem csak én, hanem sokan. Nagyon cool a designe,imádjuk, de a db-alkotók; történetírók szellemiségétől nagyon eltér. Eddig még nem láttuk, de azon nem csodálkoznék, ha itt megjelenne. Így legalább irányítják a saját márkájukat és a rajongók mégiscsak a készítőktől kapnak DB tartalmat!

goku5
Na ez a rész az előzőekhez képest egy kész remekmű volt. Igaz a lezárás megint csak érdekesre sikerült de szerintem nagyon jó volt most. Tranks is mutatott egy SSJ3-at. Ez is emelt még ha nem is harcolt. Pan vajon mutat valamit majd?
És lám megint csak 2 új szereplő. Legalábbis számomra. Kellenek a szereplők a játékba meg a sok promóciós anyaghoz.

Jaeger
Szerintem hozta az előző részek színvonalat nem mondanám sokkal jobbnak :D

De a következő rész az tényleg jó lesz mert láthatunk egy új formát :)

Csabi28
JANEMBA VISSZATÉRT <3333 Igaz kicsit változott a kinézete, de ez betudható az "upgrade"-eknek, amiket kapott a Doktortól. A saját menő képessége megmaradt de amellé még Cell 2.0 féle bónuszokat is szerzett a Csillagharcosoktól!
MINDEN FELTÉTEL ADOTT VOLT, HOGY BAROMI JÓ RÉSZ LEGYEN... de nem lett az...
A szokásosnál is rövidebb epizód, 0 harc animáció és az úgy mi a franc, hogy a gyenge Bojack és Turles-re emlékeznek, de Janembára nem???? Helló???
Nagy-nagy csalódások...
2/5

goku5
Hát ez már megint csak a szokásos új forma és szereplő bemutatás.
Érdekes ez a Trunks SSJG formában.
Amúgy már Vegita is csinálja a sárkányöklöt? És ehhez kellet őket feltölteni. Hát ez valahogy röhejes volt szerintem. Ez a teljesen feltöltött SSJ4. se sok minden volt.
Harc meg szinte semmi.

Jaeger
Trunks formája már debutált korábban amugy goku csak akkor nem beszéltek róla.

De tényleg amugy elég 0 volt sajnos a harc maga.

Csabi28
Trunks nem semmi. SSJ3 után a PIROS ISTEN FORMÁT is izi felveszi XD Persze nem mintha érne már bármit is. (ért egyáltalán valamikor?)

Közben Super Janemba nagyon op és Gokuék továbbra sem ismerik fel... Majd átadják epikusan az erejüket a GT-s alternatív énjeiknek akik hát sajnos... nem SSJ5-be lépnek, mert úgy el kéne ismerni az AF fanmade mangát... hanem továbbra is SSJ4-ben maradnak csak kapnak egy aurát és úgy... annyi... XD

Viszont a Sárkányököl technika visszatérését jó volt látni :D
A végén meg fogalmam sincs kit mutattak, de nagyon drámai hatást akartak kelteni vele XD

Ugrás a fórumra: