Rotcsa
Sziasztok!

A Super Dragon Ball Heroes játékhoz készült reklámról van szó, amelyet havonta adnak ki.
Egy epizód általában 8 perc, de az legalább tömény akció!

Eddig még nem volt ennek topicja, pedig hétről hétre sokan várják és nézik!

Az tetszik benne, hogy itt aztán mindent kipróbálhatnak Toriyamáék:
SSJ4 vs SSJB, Ouzaru vs Golden Cooler, Metal Golden Cooler, stb.. olyakat, amik talán még a legvadabb rajongók képzeletében sem fordulhatna elő! :D Kiváló lehetőség új karakterek perspektívába csempészésére, kísérletezgetésre és a nép még fizet is érte,mert játszani akar vele...

Ti mit gondoltok?
Szerkesztette: Rotcsa - 2019.07.12. 15:16

Tapion-sama
Én azt hogy hetről hétre hiába várjuk, mert havonta jelenik meg :lolz

A felirat sosem késik. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akarjuk.

http://viharsziget.naruto-kun.hu
Rotcsa
Néha nem várnak annyit. A 13-ik szerinem 2 hétre jött...

Tapion-sama
Júni 22én volt a 12 :P

A felirat sosem késik. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akarjuk.

http://viharsziget.naruto-kun.hu
Rotcsa
Az 3 hét... :D

Egyesítve 2019.07.13 09:26:00:
Szerintem ennek a Cumber-nek kellett volna az új Brolynak lennie ! Teljesen az a karakterjellem, amit amúgy a régi Broly fanok vártak. Őrült, rettenetesen erős és még gonosz is !
Szerkesztette: Rotcsa - 2019.07.13. 09:26

KingBradley
Tehát egy copy - paste Broly lett volna. :( Jobban örülök az új megoldásnak.

Rotcsa
Van valami abban amit mondasz, de így nekem hiányzik a régi Broly pszichopata karaktere. :D
Ez a mostani olyan szolid.... A régi az legalább akkor is a "csendes gyílkos" benyomását keltette, amikor meg sem szólalt .

A többiekről vélemény ? Golden Metal Cooler ... agyafasz :D Ezek lassan ssjb : ssj4 goku fúziót csinálnak :D Mondjuk azok már visszamentek , de ki tudja , mit híznak még itt elő.

Jaeger
Én játszom most a játékkal is és van benne még sok lehetőség ellenségre :D

Az egyesüléseket szeretik az biztos :) De SSJ4 meg SSJB fúzió nincs, az nem keveredik. Illetve még a játék főszereplői se tűntek fel szóval lehet ők fogják megmenteni a napot, de ők a god vonalon mozognak.

De nem tudom mit szóltok, de nagyon király volt az animáció a legújabb részben. Utoljára a Goku vs Jiren volt ennyire kidolgozott.

"I'm not fighting because I want to win. I'm fighting because I have to win!"

rinnegan90
hello a következő rész 28-án lesz az omnitos nevű oldalon lehet tudni hogy mikor lesz.

http://antalgabor00@Gmail.com
Rotcsa
Egyik kedvenc jelenetem a mai részből amikor goku egy kézzel megkapaszkodik a falban ! A lendület ábrázolás valami fenomenális lett ! Ahogy a lábai visszacsapódnak , és az ujjai belemarnak az anyagba, szinte érezni a tömeget is !

goku5
Nekem inkább az tetszett a legjobban hogy egy nagyvárosban harcolnak mégse törődnek azzal, hogy milyen károkat okoznak. Épület és lakosság is pusztulhat! Amúgy a gömböknek nincs valami korlátja hogy hányszor lehet velük visszahozni egy embert?

Jaeger
Dragon Ballban igazán mikor törödtek azzal, hogy mi történik maguk körül?:D Szerintem nagyon soha nem érdekelte őket az épületek vagy emberek harc közben.

"I'm not fighting because I want to win. I'm fighting because I have to win!"

Rotcsa
Nem tudom, hogy milyen korlátja van a gömböknek!
Azt hiszem, hogy maximum 2x, mert egyszer Goku is csak úgy jöhetett vissza, hogy az old kai neki adta az életét. De mintha Krilin miatt is idegesek lettek volna, amikor Dermesztő megölte, mert őt egyszer már visszahozták, szóval akkor lehetséges, hogy 1x lehet megtenni. Azaz 1 sárkány talán csak egyszer tudja. Egyébként pedig ez egy kereskedelmi kiadás,úgy is kell tehát venni, mint egy mosópor reklámot. Arra viszont tökéletes, hogy úgy kísérletezzenek a DB világával, ahogy akarnak/felmérjék a rajongók igényeit. Nameg, hogy kiadják különféle stúdióknak az animációt, ezáltal veresenyeztetve azokat. De lehet, hogy az én fantáziám teng túl... :D

Egyesítve 2019.07.15 19:52:23:
Egyébként tényleg kíváncsi vagyok, hogy ki lehet ez a Glass?
Meg itt Isten-szinten azért bővíthetik a storyt! Nekem ez a szemüveges főgonosz nem meggyőző, szerintem illik ebbe a világba.

Egyesítve 2019.07.28 12:44:59:
A mai részben a feltuningolt kamioren mellkasára pillantva olyan omega shenronos érzés fogott el, bizonyára a tüskés designe miatt...
Azonban az a szörnyeteg valami írdatlanul béna lett, látszik, hogy ezt a rész összecsapták! Grafikailag még oké is, de alig van párbeszéd és az sem mondd
semmit. Ez az univerzum mag mi a fene lehet? Valami erő begyűjtő-kiosztó? Nekem elég uncsi már ez az SDBH-os Ultra Instict zene....
Szerkesztette: Rotcsa - 2019.07.28. 12:44

goku5
Tudom, hogy ez csak a játákhoz készült kis videók, na de akkor is.
Ennek tényleg semmi értelme. Nincs benne semmi történet. Ha így vesszük már tán unalmas is. Tényleg csak a harc de hogy kivel hogy mi módon az már tényleg érthetetlen.
Az elején még legalább ott voltak a fúziók meg hasonlók. De itt már tényleg semmi sincs csak verekedés aztán kimerülten erő nélkül ismét csak a verekedés erősebbel.

Rotcsa
goku5 írta:

Tudom, hogy ez csak a játákhoz készült kis videók, na de akkor is.
Ennek tényleg semmi értelme. Nincs benne semmi történet. Ha így vesszük már tán unalmas is. Tényleg csak a harc de hogy kivel hogy mi módon az már tényleg érthetetlen.
Az elején még legalább ott voltak a fúziók meg hasonlók. De itt már tényleg semmi sincs csak verekedés aztán kimerülten erő nélkül ismét csak a verekedés erősebbel.

Eddig én is láttam valamiféle koncepciót mint: kísérletezgetést az eddig megjelent GT és OVA-k világával, de a mai rész után kicsit kimerültnek tűnik. Lehet, hogy ez így van jól, mert a tizenharmadik rész valami fenomenális lett grafikailag és törénetileg sem volt rossz! Ne írjuk még le, most ezt valóban összecsapták, de nem lennék meglepve, ha valamelyik főgonosz a későbbiekben valóban felbukkan a canon-ban is.Mégha nem is egyből a fő történetszálon, de mondjuk egy filmben.... Ha meg nem, akkor nem,mert megmondták, hogy reklám.

Midnen esetre Dragon Ball "pótléknak" tökéletes, mert mégsem mindenféle elborult fan made DB alternatívákat kell nézni csapnivaló rajzokkal.

Egyesítve 2019.08.24 01:27:48:
Jöhetne már az újabb rész! :D
Szerkesztette: Rotcsa - 2019.08.24. 01:27

Ugrás a fórumra: