Naruto-Kun.Hu » Anime / Mangasorozatok » Egyéb anime / manga sorozatok
Kimetsu no Yaiba manga
Bastian
Minden, ami az anime témájában SPOILERES lenne.
A manga általános és/vagy aktuális fejezeteinek kitárgyalása, adaptációs latolgatások.

i.imgur.com/IenRHO5.png

"Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba."
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)

Nester
Ki olvassa még rajtam kívül a mangát?
Meg lett sinalva ez a kibeszélő fótum dr még senki se írt semmit xd

Bastian
Jelenkezem.

A heti fejezetben elvileg megkapjuk Akaza háttértörténetét.

i.imgur.com/IenRHO5.png

"Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba."

Nester
Sajnos én eléggé le vagyok maradva mert az angol elég gyenge nálam. A forditó csapat meg lassan hozza. Én még a kopasz pillér/oszloppal való közös akcónál járok bár próbáltam továbbolvasni de túl nehez angol az nekem. Szótárazni meg nem akarok minden harmadik szó után. Ikszdé Kiderül valami a Tűzisten táncáról? Főként emiatt olvasgattam angolul de nem segített... xd

Bastian
Látunk egy álmot, amiben feltételezhetően Kokushibou van, avagy Upper Moon #1, és egy bizonyos Sumiyoshi, aki valószínűleg egy Kamado, Tanjirou egyik felmenője. A tánc szerintem megegyezik az eredeti légzéssel, és a Kamadók generációkról generációkra örökölhették. Ezt az álmot Tanjirou látta, így a tánc/légzés/családfa valahogy lehetővé teszi, hogy átélje a felmenői emlékeit.

Uzui egyébként nem kopasz. Hosszú, dús haja van. ;)

i.imgur.com/IenRHO5.png

Nester
Reg olvastam. Már nem remlett hogy néz ki. Csak hogy van 3 felesége es ninja stílusban nyomja.
De a lenyeg hogy egyszer majd kapok választ a sok kérdésemre. Vagy rá kell szannom az időt a szótárra

Bastian
A Hisokás avádról eszembe jutott, hogy Namikawa Daisuke fogja Haganezuka hangját adni. A kedves, egyáltalán nem vadállat kardkovács. xD

i.imgur.com/IenRHO5.png

Nester
De jó. Az ő hangja illeni fog hozzá. A HxHban is nagyon szerettem mint a karaktert mint a hangot. Egyre jobban várom mit hoznak ki az egesz sztoryból

Bastian
Kíváncsi vagyok, hogy ki fogja majd Muzan hangját adni? :hmm
Morikawa, akit nagyon akartam, pont az "ellentéte", Oyakata-sama lesz. Koyasut is ellövik a Végső Kiválasztáson lévő démonra, ami karokból állt.
Ha egy ismert név lesz, akkor a tippjeim: Tsuda, Suwabe, Miki, Miyamoto Mitsuru. Hayami Show is kézenfekvő lenne, de őt ezúttal valaki mást szeretnék.
----------

https://twitter.c...8421157890
Nem jöttek be a tippjeim Muzan hangját illetően. Seki Toshihiko lett a befutó, alias Aleister Crowley az Index-ből. ^^
Szerkesztette: Bastian - 2019.05.07. 19:19

i.imgur.com/IenRHO5.png

Avaren
170:

Olyan hamar véget ér egy-egy fejezet. :D Még ha 2v1 is lesz nem hiszem, hogy Kokushibo veszíteni fog. Sőt reménykedek is benne, hogy nem itt fog véget érni, ahhoz túl badass. :D

Bastian
Maximum egy időugrással lehetne méltó ellenfelet találni neki, ezért nagy valószínűséggel le fogják győzni. A Himejima-Sanemi kettős a Jellel meg fogja izzasztani rendesen. Az más kérdés, hogy ők lesznek-e azok, akik be is fejezik a harcot, amivel kapcsolatban vannak kétségeim. Az "Érzékek Ötöse" eddig minden Telő Hold harcnál kulcsfontosságú szerepet játszott, leszámítva Nakimét, akivel jelenleg Obanai és Mitsuri szenved. Nem véletlenül van ott szerintem Genya. Benne van a pakliban, hogy Kokushibou magával viszi Himejimát, Sanemit, és Takoitout is.

i.imgur.com/IenRHO5.png

Avaren
Valószínűleg igazad van, de utána már csak szinte Muzan maradt. Ennyire a manga vége felé járunk már? Vagy lesz még valami nagy csavar szerinted?
Szerkesztette: Avaren - 2019.08.22. 18:19

Bastian
Ha minden igaz, akkor az utolsó történetszálban vagyunk. Azt hiszem, hogy ez olyan fél éve lett információként közölve a magazinban.

----------
Gotouge-sensei már eddig is kivívta a tiszteletemet, de a legújabb fejezet után olyan magaslatokat ostromol, amit Araki óta szerintem nem igazán értek el nálam. Bevállalós, szembe ment azzal, amire mindenki számított, és nem hátrált meg. A shounen korosztály, harcokat felvonultató mangakái közül rengetegen tanulhatnának tőle.
Szerkesztette: Bastian - 2019.10.18. 11:16

i.imgur.com/IenRHO5.png

DieHardy
Esetleg egy linket tudnál dobni az angol verzióról? Egyelőre én mindenhol csak spoiler/rawokat látok fent. :(

"Panic is the seed of defeat, so you must maintain your calm and think logically. Remain calm, look beyond your surroundings, and don't waste your effort on unnecessary details, Momonga-san."

Bastian
Egyelőre nincs beszerkesztve, de tudok adni szöveget és koreai szkent.
179. fejezet

https://manamoa.n...id=2113067
1. oldal:
>Stop attacking, Shinazugawa!
>The demon will not regenerate any more!
>Shinazugawa!
>Its over!

2. oldal:
>Upper moon one is dead!
>We won! The battle is over!
>>I cannot believe it... to think that he is fighting despite losing consciousness
>Genya... Tokitou...

3. oldal:
>Hime..jima...san
>How is... my brother... Tokitou-san...
>We are alive, don't worry!
>Tokitou is... Tokitou is...
>I... am okay... please, aid Tokitou-san...
>To think that he is still alive... it must be because he absorbed the demon...

4. oldal:
>however, that healing ability is disappearing as he bleeds...
>It should be okay to put him next to Shinazugawa, who is a rare blood
>Bro...ther
>I am so... glad that you... are alive

5. oldal:
>Tokitou... its thanks to you and Genya...
>We won thanks to you...
>I truly respect and thank you, from the bottom of my heart...
>in such young age, to your dying breath... spectacularly...
>We will definitely kill Muzan and send him over there.
>Sleep without worry.

6. oldal:
>Brother... (brother is used here, but it is in a more informal form. Bro is more accurate, but I think that would ruin the flow)
>Dont come here! Go back!
>Why? I tried so hard... you aren't going to praise me?
>Why? I want to ask you the same thing.
>You could have ran. You are only 14 years old.

7. oldal:
>I couldn't run away abandoning my comrades
>You still had no reason to die
>What were you thinking dying here? This is a dog's death
>Like this, I don't know what you are even born for
>You died when you were 11.
>Mor than me, you are more pitiful
>I know exactly what I was born for

8. oldal:
>I was born to be happy
>You too, right?
>Weren't you happy? Wasnt there a single moment when you were happy?
>I was happy. Even that moment when we were living with all 4 of us.

9. oldal:
>There were painful and difficult times since I became all alone
>But since then I got comrades. I was happy and I could smile again
>There were countless moments when I thought I was happy
>Even so, Am I not allowed to be happy? I didnt run away from anything, and did not avert my eyes from anything
>I have no regret risking my life for my comrades

10. oldal:
>Don't call it a dog's death
>I dont care who says that to me, but I don't want to listen that from you
>I'm sorry...
>I know
>Even then, I still hoped that you would not die.

11. oldal:
>I really hoped...
>Ahhhhhhhhhhh!

12. oldal:
>Damn it, What is going on?!
>Your body...
>Why is your body crumbling like a demon!
>Bro...ther...
>Its okay! I will do everything! Your brother will do everything to save you, its okay!
>Bro... I'm... sorry...

13. oldal:
>Sorry that I was... mad at you back then...
>I was always causing you trouble... Im sorry
>You never troubled me, not even once!
>Dont die, please! Don't die ahead of me!
>Thank you for... protecting me...
>I didnt protect you, you idiot
>Ahhhhh!! Fuck!!

14. oldal:
>Just like you protected me... I wanted to protect you
>I was the same mind as you... we are brothers, after all...
>Since you were suffering for so long... You... I wish you can become happy...
>...I wish you dont die...

15. oldal:
>Since my bro... is the kindest.. person in teh world
>Ahhhhhhhh! Please, god! God, please dont take my brother away from me!!!
>Tha..nk yo..u... bro

16. oldal:
>AHHHHHHHHH!!
>AHHHHHHHHHHHHH!!!!!!
>Genya--!!

17. oldal:
>AHHHHHHHH!! AHHHHHHHHHHHHH!!!
>...Shinazugawa. We must go
>Raise your head
>This is not over until Muzan is dead!

i.imgur.com/IenRHO5.png

Ugrás a fórumra: