Naruto-Kun.Hu » Anime / Mangasorozatok » Egyéb anime / manga sorozatok
Kimetsu no Yaiba manga
Bastian
Ishida Akira adja Akaza hangját a mozifilmben. B-)
Őt én Yoriichihez gondoltam, de ettől függetlenül örülök. Shinjurou szerepében Koyama Rikiya, a felesége szerepében Toyoguchi Megumi, Rengoku öccsét, Senjurout pedig Enoki Junya szólaltatja meg.

Rengoku Oneshot:
https://mangadex..../1061428/1

Rengoku Gaiden 1. fejezet:
https://mangadex..../1067712/1

i.imgur.com/IenRHO5.png

"Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba."
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)

tyber16
Ó de fura lesz Gaara hangját hallani Akazaként :D
Én 2 hangot képzeltem el neki: Yamashita Daiki (Deku) vagy Hiroshi Kamiya
De biztos így is jó lesz, Ishida nagy veterán szóval megoldja az öreg :D.
Igaz, hogy Daiki már volt szinkronhang a sorozatban de szerintem Akaza-nak is elférne még Vagy szerintem Enoki Junya (Jujutsu Kaisen-Itadori) vagy Uchida Yuuma (Jujutsu- Fushiguro Megumim, Grand Blue-Iori) is passzolt volna hozzá. Elnézést ha rossz sorrendben írtam a neveket :D.
Negyedjére szerkesztem már ezt mert közbe leesett hogy írtad Bastian, hogy Senjuro hangja pont Enoki Junya lesz szóval az a szerep már foglalt is :D.
Yoriichi-nek tényleg tökre illett volna Ishida. Így tippre szerintem ő azt a hangot fogja megkapni aki Garou-nak volt a One Punch Man 2. évadjában. Vagy bedobják neki Yuichi Nakamura-t.
Szerkesztette: tyber16 - 2020.10.16. 12:33

Bastian
Ha külső hasonlóságra mentek (Gaara), akkor értem a választást. Én Kamiyát szerettem volna, mert Akashit láttam Akazában a Kuroko no Basuke-ból. :lol
Még Nakamurát is el tudtam volna képzelni a tragikus háttértörténete miatt.

De biztos király lesz Ishida, nincs ok az aggodalomra. B-)

Az is foglalkoztat, hogy Hantengut hány hanggal fogják megoldani. :hmm

i.imgur.com/IenRHO5.png

"Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba."

tyber16
Baszki és tényleg, Akashi kiköpött Akaza! :D Így most már tényleg jobb lenne neki Kamiya. XD Nakamura szerintem már túl mély lenne neki, bár most néztem meg a Kobayashi Dragon Maid-et amiben meglepően vékony hangot produkált szóval talán mégis illene.....tököm se tudja, kiadhatnának 3 verziót a movie-ból hogy halljunk minden verziót xD.
Hantengu-t azért mondtad mert közben kiderült, hogy a 2. évad is már készülőben van ? :D (Na nem mintha ez akkora meglepetés lenne figyelembe véve a sorozat sikerét) Én nagyon remélem, hogy az UFOTABLE végig adaptálja a mangát. A 2. évad letudhatná a prostis meg a falus történetet (sőt szerintem konkrétan ez a 2 lesz benne xD) a 3. pedig az edzős és a végső csatás részeket.

Bastian
A Clannad-ban ő a főszereplő, és Akaza háttérsztorijában van románc is. Megy neki a kétségbeesett üvöltés a szerette elvesztése miatt.

Csak érdekességképp hoztam fel. Van az öreg Hantengu, a gyermek formája + a 4 Érzelemdémon. Akár 6 hangot is kaphat, ha nagyon villantani akarnának.
Vannak meg nem erősített hírek, hogy készülőben van. De szerintem evidens, hogy nem fogják abbahagyni. Akár addig is elvihetik a 2. évadot, hogy Muzan beránt mindenkit a fellegvárába, ami egy cliffhanger a végső csaták előtt.

i.imgur.com/IenRHO5.png

Jaeger
Alig várom már, hogy megnézhessük a mozifilmet :)

"I'm not fighting because I want to win. I'm fighting because I have to win!"

Bastian
Tudom, tudom, igénytelen, de van kamerás felvétel a Rengoku vs. Akazából. Jó minőségben így még jobban fog tetszeni. B-)
https://www.faceb...3306710016
https://www.faceb...2105212931

i.imgur.com/IenRHO5.png

Jaeger
Azért látszik az ufotable még mindig ott van B-)

Csak jó lenne ha gyorsabban dolgoznának :D

Bastian
Ha belegondolsz, hogy ennek a filmnek eltolták a premierjét hónapokkal későbbre a járvány miatt, akkor esélyes, hogy már az animével együtt kész volt előre. Szóval gyorsan dolgoznak ők, de az élet közbeszólt. ^^

i.imgur.com/IenRHO5.png

Jaeger
De amugy most visznek valamilyen sorozatot? Azt tudom, hogy a Fate filmeket hegesztették.

Bastian
Nem tudok róla. Jövő nyáron akár jöhet is az anime folytatása.
----------

Újabb kamerás felvételek szivárogtak ki.
Akaza színre lép.
Rengoku végső glóriája.
Tanjirou és Inosuke megfékezik Enmut.
Tanjirou lefejezi Enmut.
Tanjirou vs. Enmu.
A mozi vége.
Szerkesztette: Bastian - 2020.10.20. 19:44

i.imgur.com/IenRHO5.png

Jaeger
Alig várom, hogy visszatérjen az anime is :D Az egész mangát jó lenne látni ilyen minőségben.

Bastian
https://fromsmash...bOWQlHp-ht
Egy kamerához képest arányaiban szép felvétel a majdnem teljes Rengoku vs. Akazáról. 14 perc. Viszont lehet, hogy az internetem gyenge, illetve az biztos, de normálisan nem tudtam online megnézni, akadozik, szaggat, letöltve ellenben remek.

https://mobile.tw...9926589440
Inosuke és Zenitsu sír Rengoku halála miatt.

i.imgur.com/IenRHO5.png

Jaeger
Tényleg akadozik, de letöltve már elég jó. :)

Bastian
Rengoku "Rengoku"-ja csodálatos lett. *.*

i.imgur.com/IenRHO5.png

Ugrás a fórumra: