Naruto-Kun.Hu » Anime / Mangasorozatok » Egyéb anime / manga sorozatok
Kimetsu no Yaiba manga
Jaeger
Pontosítva jelenleg senki nem áll Muzan szintjén :D

Főleg úgy nem, hogy mindenkinek elég komoly sérülései vannak.

Yushiro szerintem lehet addig húzza az időt míg tudnak adni Muzanak egy jó kis napsűtés koktélt.

Mindenképpen kéne viszont egy sorrendezés de én úgy képzelem el, hogy a végén Tanjirou meg Nezuko együtt fog harcolni. Neki amugy lehet, hogy már van olyan képessége amivel megtudja majd gyógyítani Tanjirou szemét.

"I'm not fighting because I want to win. I'm fighting because I have to win!"

Bastian
Nem hiszem, hogy Muzan szólózva, vagy duózva lesz, nem véletlenül vannak ennyien még játékban. A Pillérek közül sem fog szerintem mindenki meghalni, de Muzant mindenképpen megdolgozzák, ha a fiatalabb generációnak kell learatnia a babérokat utánuk. De a Kokushibou elleni harc után már nem merek ezzel kapcsolatban mondani semmit...

Nezuko anti-démon lángokat tud csak produkálni. Gyuutarou mérgét kiégette mindenkiből, Hantengu ellen felerősített Tanjirou kardját, de Uzui elveszett karja és szeme nem regenerálódott a lángjaitól.

Ó, egyébként megszellőztetem, hogy nagyon úgy néz ki, hogy a Kimetsu lesz a 3., vagy 4. olyan manga az elmúlt 15 évből, amely az év végi manga eladási adatok alapján maga mögé utasítja a One Piece-t. Ez korábban a Nana-nak, a Death Note-nak, és talán még a Nodame Cantabile-nek sikerült. Egyik sem a közelmúltban történt.

i.imgur.com/IenRHO5.png

"Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba."
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)

Jaeger
Gondolom ez a hír abból a szempontból is jó, hogy talán igy végig megkaphatjuk anime formában is a sorozatot.
Szerkesztette: Jaeger - 2019.11.09. 10:40

Bastian
Nem hiszem, hogy talán, itt már csak az a kérdés, hogy hány év alatt akarják lezavarni, és hogyan. Nem tartom kizártnak, hogy a Muzan elleni harcból is film(ek) lesz(nek) inkább. Fejben a második évad a Hantengu harccal érne véget, és akkor a lassú tempójukkal a Kokushibou harc zárná a harmadikat.

i.imgur.com/IenRHO5.png

"Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba."

Jaeger
Kint a legújabb fejezet még rawban.

https://www.manga...-yaiba-183

Úgy nézz ki az lesz a vége, hogy mindenki megnyugszik rendeződnek a sorok és szerintem utána el fog menekülni Muzan. Tanjiro bekapott még egy súlyos sérülést csak esik botlik a csatatéren szerintem igy ebből még nem lesz semmi.

Bastian
https://mangadex....r/751545/1
Kijött a fordítás. ^^

https://mangadex....red-comics
Akartam már mondani, hogy van a WSJ-ban egy rendszer, hogy kétévente bizonyos szériák színes szkeneket kapnak. Az utolsó történetszáltól kezdve a Kimetsu is megkapta ezt a lehetőséget.

i.imgur.com/IenRHO5.png

DieHardy
Átlapoztam a rawot..
184.
Akkor most Tanjiroból is démon lesz? vagy esetleg valami "lény" szerű dolog támadta meg Muzan testéből? Esetleg majd most érkezik Nezuko "Time to shine" momentje? :D

"Panic is the seed of defeat, so you must maintain your calm and think logically. Remain calm, look beyond your surroundings, and don't waste your effort on unnecessary details, Momonga-san."

Jaeger
Kezdem a kedvenc kommentemmel :D

"Mr. Tomioka I don't feel so good."

Többféle variáció létezik szóval nem tudjuk mi fog történni.

Az első lehetőség, hogy Tanjiro démon lesz, de mondjuk azáltal meggyógyul a szeme ami hasznos lehet a későbbiekben.
De eltudom képzelni, hogy Nezuku a gyógyszer miatt kifejleszt egy olyan képességet ami által képes lesz a démonokat emberé változtatni mondjuk.

A második lehetőség, hogy megjelenik Nezuko és a képességével elégeti Tanjiroban Muzan vérét.

A harmadik lehetőség, hogy Yushiro-nál van még a gyógyszerból amit ha beadnak neki szintén visszaváltozik.

Ezeken kívül más lehetőség szerintem nem létezik, de lehet rám cáfolnak majd :)

De Muzan elég op lett igy mivel úgy állunk ha valakit csak meg is sebezz akkor annak vége van.

DieHardy
Most, hogy elolvastam angolul is.. tehát a támadásokkal akkor bejuttatja a vérét Muzan az áldozatba és elmondása szerint ez túl sok az áldozatok számára, így méregként hat és meghalnak, bár szerintem Tanjirou ezt el tudja viselni és nem halna bele, hanem inkább démonná változna...inkább az a kérdés, hogy ezután Muzan irányítása alá kerül-e vagy sem... Másik viszont, oké, hogy az egyik cél, hogy Nezukot megvédjék Muzantól, de eddig Tanjirou szinte összes harcában jelen volt Nezuko, kétlem, hogy most maradna ki belőle. Mint korábban láttuk, a képessége lelasssítja a démonok regenerálódását is és lehet pont az lesz a kulcs ahhoz, hogy Muzant sikerüljön megsebesíteni napfelkeltéig. Bár ez mind csak teória. :D
Lehet tényleg az lesz, hogy Tanjirou démon lesz, aki felett Muzan elveszti az irányítást, átmegy badass-ba, szétveri Muzant majd valamilyen módon visszaváltoztatják. :D De azt énis remélem, hogy a szeme meg fog gyógyulni, valahogy az ő karakterét szemkötővel nem tudom elképzelni, hiába hogy a kezdetek óta a szaglása a kiemelkedő. :D

"Panic is the seed of defeat, so you must maintain your calm and think logically. Remain calm, look beyond your surroundings, and don't waste your effort on unnecessary details, Momonga-san."

Jaeger
Én úgy értelmeztem a dolgot, hogy ha túl nagy sérülést kapsz be Muzantól akkor mivel túl sok vér jut a szervezetedbe az olyan mint a méreg és meghalsz.

Ugye Tanjiro egyszer megsérült amikor a szemét kapta el a támadás meg utána mégegyszer elkapott egyet a hátán ha jól emlékszem.

De igen kicsit ez nagy feladat :D Úgy legyőzni Muzant, hogy még egy karcolást se szerezhetsz.

Ha Tanjiro démoná változna akkor mentesülne attól, hogy Muzan megmérgezi.
Ha Tanjiro tényleg különleges akkor lehet most feléled egy képessége amitől képes lesz ellenálni a vérnek.
Vagy pedig jön Nezuko és megmenti csak ezek játszanak. Nem hiszem, hogy a főszereplő halna meg pont bár sosem lehet tudni.

Szerk: Kint a legújabb fejezet :)

https://www.manga...yaiba-1851

Valameddig itt elérhető...

Nezukon se hatott a cucc és ugyanúgy démon maradt.
Akkor úgy tűnik csak ő lesz a kulcs aki megmenti Tanjirot.
Tanjiro barátunk pedig most haldoklik vagy elkezdet démoná válni? Ezért gondolom elveszíti az emlékeit nos kitudja.
De a fejezet címe is árulkodó talán.
Szerkesztette: Jaeger - 2019.11.29. 19:31

szmatesz
Sráccok! Segítsetek :D
Annyira nem vagyok otthon az Angol témában .. És most végig olvastam a topic hozzászólásait, nagyon nem értem hol jártok időben és hogy hogy lehet ez ..
Magyarul olvastam "végig" a Mangát a 96. fejezetig, jól értem hogy valójában már 186.jön ?
Mitörtént a magyar fordítással ?
Mennyivel jártok már a testvérek legyőzése után ? (96.fejezet)

Moderátor: Tilos más magyar nyelvű rajongói oldalak linkelése!

Bastian
Tekintve, hogy az nem a mi fordításunk, halvány fogalmam sincs, hogy miért álltak meg, vagy hogy mi közünk van hozzájuk. O_O

De válaszolva a kérdésedre, jól tudod, az aktuális fejezet a 185. fejezet. 89 fejezettel le vannak maradva a japántól/angoltól.

i.imgur.com/IenRHO5.png

szmatesz
Értem. Köszi szépen, és bocsi !
Remélem haladni fognak a magyarral is ..

Ugrás a fórumra: