Naruto-Kun.Hu » Anime / Mangasorozatok » Egyéb anime / manga sorozatok
Kimetsu no Yaiba manga
Jaeger
Pontosítva jelenleg senki nem áll Muzan szintjén :D

Főleg úgy nem, hogy mindenkinek elég komoly sérülései vannak.

Yushiro szerintem lehet addig húzza az időt míg tudnak adni Muzanak egy jó kis napsűtés koktélt.

Mindenképpen kéne viszont egy sorrendezés de én úgy képzelem el, hogy a végén Tanjirou meg Nezuko együtt fog harcolni. Neki amugy lehet, hogy már van olyan képessége amivel megtudja majd gyógyítani Tanjirou szemét.

"I'm not fighting because I want to win. I'm fighting because I have to win!"

Bastian
Nem hiszem, hogy Muzan szólózva, vagy duózva lesz, nem véletlenül vannak ennyien még játékban. A Pillérek közül sem fog szerintem mindenki meghalni, de Muzant mindenképpen megdolgozzák, ha a fiatalabb generációnak kell learatnia a babérokat utánuk. De a Kokushibou elleni harc után már nem merek ezzel kapcsolatban mondani semmit...

Nezuko anti-démon lángokat tud csak produkálni. Gyuutarou mérgét kiégette mindenkiből, Hantengu ellen felerősített Tanjirou kardját, de Uzui elveszett karja és szeme nem regenerálódott a lángjaitól.

Ó, egyébként megszellőztetem, hogy nagyon úgy néz ki, hogy a Kimetsu lesz a 3., vagy 4. olyan manga az elmúlt 15 évből, amely az év végi manga eladási adatok alapján maga mögé utasítja a One Piece-t. Ez korábban a Nana-nak, a Death Note-nak, és talán még a Nodame Cantabile-nek sikerült. Egyik sem a közelmúltban történt.

i.imgur.com/IenRHO5.png

"Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba."
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)

Jaeger
Gondolom ez a hír abból a szempontból is jó, hogy talán igy végig megkaphatjuk anime formában is a sorozatot.
Szerkesztette: Jaeger - 2019.11.09. 10:40

"I'm not fighting because I want to win. I'm fighting because I have to win!"

Bastian
Nem hiszem, hogy talán, itt már csak az a kérdés, hogy hány év alatt akarják lezavarni, és hogyan. Nem tartom kizártnak, hogy a Muzan elleni harcból is film(ek) lesz(nek) inkább. Fejben a második évad a Hantengu harccal érne véget, és akkor a lassú tempójukkal a Kokushibou harc zárná a harmadikat.

i.imgur.com/IenRHO5.png

"Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba."
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)

Ugrás a fórumra: