Naruto-Kun.Hu » Anime / Mangasorozatok » Egyéb anime / manga sorozatok
Kimetsu no Yaiba manga
Bastian
Minden, ami az anime témájában SPOILERES lenne.
A manga általános és/vagy aktuális fejezeteinek kitárgyalása, adaptációs latolgatások.

i.imgur.com/IenRHO5.png

"Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba."
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)

Nester
Ki olvassa még rajtam kívül a mangát?
Meg lett sinalva ez a kibeszélő fótum dr még senki se írt semmit xd

Bastian
Jelenkezem.

A heti fejezetben elvileg megkapjuk Akaza háttértörténetét.

i.imgur.com/IenRHO5.png

"Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba."

Nester
Sajnos én eléggé le vagyok maradva mert az angol elég gyenge nálam. A forditó csapat meg lassan hozza. Én még a kopasz pillér/oszloppal való közös akcónál járok bár próbáltam továbbolvasni de túl nehez angol az nekem. Szótárazni meg nem akarok minden harmadik szó után. Ikszdé Kiderül valami a Tűzisten táncáról? Főként emiatt olvasgattam angolul de nem segített... xd

Bastian
Látunk egy álmot, amiben feltételezhetően Kokushibou van, avagy Upper Moon #1, és egy bizonyos Sumiyoshi, aki valószínűleg egy Kamado, Tanjirou egyik felmenője. A tánc szerintem megegyezik az eredeti légzéssel, és a Kamadók generációkról generációkra örökölhették. Ezt az álmot Tanjirou látta, így a tánc/légzés/családfa valahogy lehetővé teszi, hogy átélje a felmenői emlékeit.

Uzui egyébként nem kopasz. Hosszú, dús haja van. ;)

i.imgur.com/IenRHO5.png

Nester
Reg olvastam. Már nem remlett hogy néz ki. Csak hogy van 3 felesége es ninja stílusban nyomja.
De a lenyeg hogy egyszer majd kapok választ a sok kérdésemre. Vagy rá kell szannom az időt a szótárra

Bastian
A Hisokás avádról eszembe jutott, hogy Namikawa Daisuke fogja Haganezuka hangját adni. A kedves, egyáltalán nem vadállat kardkovács. xD

i.imgur.com/IenRHO5.png

Nester
De jó. Az ő hangja illeni fog hozzá. A HxHban is nagyon szerettem mint a karaktert mint a hangot. Egyre jobban várom mit hoznak ki az egesz sztoryból

Bastian
Kíváncsi vagyok, hogy ki fogja majd Muzan hangját adni? :hmm
Morikawa, akit nagyon akartam, pont az "ellentéte", Oyakata-sama lesz. Koyasut is ellövik a Végső Kiválasztáson lévő démonra, ami karokból állt.
Ha egy ismert név lesz, akkor a tippjeim: Tsuda, Suwabe, Miki, Miyamoto Mitsuru. Hayami Show is kézenfekvő lenne, de őt ezúttal valaki mást szeretnék.

i.imgur.com/IenRHO5.png

Ugrás a fórumra: