Naruto-Kun.Hu » Anime / Mangasorozatok » Egyéb anime / manga sorozatok
[Naruto-Kun Projekt] Kimetsu no Yaiba anime
Csibe
Bastian írta:
A manga legjobb tudomásom szerint nincs tervben nálunk. Reklámoztam már jóval korábban, de ritka kincsnek számít egy jó beszerkesztő manapság, itt meg el kellene mondjuk kettő is, hogy haladni is tudjunk, így egyszerűen nincs meg rá a kapacitásunk. Ha mások viszik, szívük joga, de gondolom nem kell ecsetelnem, hogy nem szeretnék konkrét reklámozást látni.

Semmi nincs kőbe vésve. ;P

Ami Tanjirou Tűzisten-kaguráját illeti, Shinobu nem hazudott, nincs olyan, hogy tűzlégzés... :)

Egyébként, ha emlékezetem nem csal, akkor valahol a második évad elején kéne kiderülnie (ha lesz), hogy mi is az, amit Tanjirou és az apja Tűzisten-kagurának neveznek.

Jaeger
Engem az érdekelne, hogy valaki mikor nevezzi el a kardját? :)

Ahhoz pillérnek kell lenni? Mert úgy láttam minden pillér kardjának van neve.

"I'm not fighting because I want to win. I'm fighting because I have to win!"

Bastian
Minden Pillér kardján ugyanannak kell szerepelnie, mint amit Tomioka kardján láttunk először, azaz Akkimessatsu = Gonosz Démonok Elpusztítója. Maguknak a kardoknak nincs külön nevük.

Hasler! Töröltem a hozzászólásodat. Felhívtam a manga témára a figyelmet, de ami jobban fájt, az már megint az átkozott "Oszlopok" kifejezés. Kétszer kértem meg már mindenkit a témában, hogy ha egyszer itt szeretné kibeszélni a művet, akkor tiszteljen meg annyival, hogy ne más terminológiáját használja. Ha Hashirát írtál volna, vagy Pillart, elfogadtam volna.

i.imgur.com/IenRHO5.png

"Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba."
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)

jasek89
Szervusztok, egy rajongóval bővült e anime rajongói tábora, imádom ezt a sorozatot. :D

Olvastam infokat mi lesz az anime-val későbbiekben és egyre bíztatóbb, elvileg 2020 nyarán jöhet a második évad (már ha igazak a pletykák). De egy biztos nagyon jó ütemben halad a követések, eladások és bevételek száma. :)

Kérdezem van aki a mangát is követi? Vagy tilos ennyire előre spoilerezni?

Bastian
Az anime témájában értelemszerűen tilos spoilerezni. ;)

A manga témájában azonban nem kell visszafognod magad:
https://naruto-ku...ead_id=521

i.imgur.com/IenRHO5.png

"Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba."

jasek89
Na szuper, bár egyelőre én csak a magyarul fordított mangát követem, ami kicsit levan maradva az officialhoz képest. :D

Az eddig látottak alapján nekem van olyan érzésem, hogy Muzan Kibutsuji azért tartja kontroll alatt a démonokat, mert kívülállóként veszélyesek lehetnek akár ő rá is. Ennek két legjobb példája Tamayo és Nezuko, Tamayo már lassan ott tart, h ő maga kreál démonokat, míg Nezuko roham tempóban erősödik és már-már veri le a felső holdakat is.

Kibutsuji-nak ez lesz a veszte, mert hiába próbálja vérrel erősíteni a démonjait, ha közben kordában is próbálja őket tartani, így nem fognak tudni lépést tartani a kívülálló démonokkal. De ugyanakkor elengedni se meri őket, mert akkor meg félő h ellenefordulhatnak, szal így egy sakkhelyzet alakul ki.

Továbbá egyre inkább biztos vagyok benne, hogy Kibutsuji legyőzéséhez nem Tanjiro, hanem Nezuko lesz a kulcs, mint két démon alfa.

Az egyik legnagyobb rejtély számomra, h Nezuko nem tud beszélni, pedig rajta kívül az összes démon tud, és ennek az okára egyelőre nem jöttem rá, vagy nem is derül ki?

Bastian
A Nezukós dolgot egybekötném azzal, amit a démonokról tudunk. Minél több embert falnak fel, annál erősebbek lesznek. Ezzel párhuzamosan szerintem az intelligenciájuk is növekszik. Rui elvileg képes volt arra, hogy megfossza a "családjának" tagjait az intelligenciájuktól, ha kudarcot vallanak. Az apa szerepét betöltő démon nem volt például egy bőbeszédű észkombájn, simán lehet, hogy Rui vérétől tudott egyáltalán megszólalni. Ott van az is, amit Shinobu mondott a démonokról. A puszta ösztöneik vezérlik őket, hogy embert öljenek. Tanjiroura rátámadt néhány démon a Végső Kiválasztás során, voltak olyanok, amelyek csak támadtak és morogtak, mint a fenevadak, nem tudtak beszélni. Nezuko véleményem szerint még az "ösztönlény" szinten van. Önerőből erősödik, fejlődik, de nem fogyaszt emberi húst és vért, ezért nem tudja a beszéd készségét olyan gyorsan, újra elsajátítani.

----------
https://twitter.c...8717967361
Megérkezett az első hosszabb PV a filmhez. 2020-ban kerül a mozikba, amivel nem lettünk sokkal okosabbak, de egyelőre ennyi információt közöltek.
Szerkesztette: Bastian - 2019.10.20. 12:26

i.imgur.com/IenRHO5.png

Back2VR
Valaki eltudná mondani nekem hogy honnan tudnám letölteni a NKWT-s részeket, mert egyáltalán nem találom csak indavideón? :(

Tapion-sama
A híreinkbe rendszeresen belerakjuk az adott anime/manga adatlapját, melyen keresztül elérhető mind a feliratok, mind a videók letöltése:
https://www.narut...age_id=200

Ha viszont torrent letöltést keresel, akkor a legnagyobb animés torrentoldalon, a nyaa.si-n találod meg a videóinkat:
https://nyaa.si/?...to+kimetsu

A felirat sosem késik. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akarjuk.

dungeonlord
Újabb anime, amit hype ellenére se volt kedvem megnézni, pláne egy testvér párról van szó, ami Japánnál előfordul a testvéri szerelem, amitől én hányok .Okés, jogtalan lenne ezért elítélni elsőre,de sajnos egyre több ilyen animével találkozok ,és nem akarok ilyesmikben belekezdeni.
Telnek a hónapok, és pár ismerősöm elkezdte ajánlani, majd xxx alkalom után beadtam a derekamat , és megnéztem .

Utólag már nehezebb összefoglalni azt az érzést,amit az anime alatt éreztem ,de arra még emlékszem, hogy részben Jiraya szinkron hangja adta meg a kezdő löketet, hogy folyattassam és 3 vagy 4nap alatt befejeztem.

Aot, és Hero után itt egy újabb anime, ahol az animációval és zenével elkapott a hype, ne értsetek félre, története nem rossz, de ha egy anime nem kap jó zenéket, és minőségi animációt, akkor résszemről hátránnyal indul .
Főszereplő tetszik, de a másik 2 démon vadászál gondjaim voltak.
Valahol megkedveltem őket, máshol pedig idegesítettek ,de a végére nagy nehezen sikerült megkedvelni őket.
Mai napig nem tudom eldönteni,hogy felszálljak hype vonatra vagy nem,ezért úgy döntöttem hogy a film fogja eldönteni . Ha remekül teljesit,akkor újabb kedvenc ^˘
Manga feldolgozással megvagyok elégedve. Cenzúra se vészes, csak ennél rosszabb ne legyen.

Bastian
Szerintem a film után meglesz a következő avatárod. :"D

A zene és az animáció nem minden. Ha a harcok kiszámíthatóak, akkor nem muszáj lehozni a csillagos eget, csak kozmetikázza a forrást. Ebből a szempontból a HeroAca nem rúg labdába a Kimetsu mellett a szememben.

i.imgur.com/IenRHO5.png

dungeonlord
Avatár lehetőséget kizárom, de kedvenc még lehet . Fairy tail ,és a one piece óta sokkal óvatosabban kezelem a manga/animéket,mert nem szeretnék újabb csalódást , amit ez a 2 manga nyújtott nekem.
Nem fogok hazudni,mert megadtam 10, de maximális pont ellenére is sok gondom van . pl a másik démonölő srác, akik remélem nem fogják ugyanaz ismételni, hanem fejlődnek valamennyit .

Ezért is várok még 1.évadot,hátha javít azokon, amik nem tetszettek az 1.évadban .Talán a film is kevés lesz .
Ezért reménykedek a film utáni 3.évadra .

Jaeger
A film után még csak a második évad fog jönni :D

"I'm not fighting because I want to win. I'm fighting because I have to win!"

Ugrás a fórumra: