Naruto-Kun.Hu » Anime / Mangasorozatok » Egyéb anime / manga sorozatok
[Naruto-Kun Projekt] Kimetsu no Yaiba anime
bakod
végülis nem volt rossz rész, megtudtunk egy kicsit Zenitsu történetéből. igen csak 1 formát képes hasznbálni, viszont az azért elég pusztító.

Bár Tanjiro is képes erre, az "Apa" levadászása eléggé nagy gond lesz. lehet hogy a csaj a 12 démon egyike, de amíg nem láttuk ahogy átfordul a szeme (ugye ott a szám) addig nem tudom. ez a pókdémon elég erősnek tűnik hisz megvágni se tudta most Tanjiro, míg a régi 12. tagot (a dobos démon a házból) legyőzte.

Bastian
2,5 fejezetet dolgoztak fel ezúttal is, plusz két oldalt az azt követő fejezetből.
Fejben már matekozok egy újabb évaddal kapcsolatban. Szerintem tarthatnák ezt a tempót, helyenként fel is vihetnék 3 fejezetre is.

A fekete-fehér kontrasztnak is köszönhetően, a mangában szerintem sokkal ijesztőbb volt a Pókfivér és a Pókapuka.
https://i.imgur.c...wcpWMY.png
https://i.imgur.c...stuUWg.png

A 6x-os Mennykőcsapás Villanás lehengerlő volt. Sasuga Ufotable! B-)

A következő részben...
https://youtu.be/...tw?t=1m38s

i.imgur.com/IenRHO5.png

"Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba."
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)

BladerTM
Már várom, hogy mit szól majd Tanjirou és Inosuke, mikor meglátják, hogy mire képes Zenitsu. :D
A sok siránkozás ellenére, favorit karakterré nőtte ki magát a szememben, már most.

Kíváncsi leszek, hogy mikor lesz képes "alvó mód" nélkül rendesen használni az erejét. :D

kasza93
Elég sokára, ha továbra is ilyen tempóbam halad a feldolgozás akkor talán a harmadik évadban.

goku5
Hát valahogy nagyon úgy néz ki hogy már megint bejött amit sejtettem. (valahogy ez már közhelyes az efajta történetekben) Miszerint nem az a főellenség akit annak hittek. Most is ahogy gondoltam a fi lesz a 12-ek tagja.
Az azét meg elég durva hogy egy technikával felerősített kardot is simán kettévág az a háló!
De legalább jött egy ismerős arc és megmutatja mire is képes egy magasabb szintű démonvadász és az erősebb víz technikák.
A démonvadász lánytól (pillangós) meg valahogy nagyon nem tetszik nekem. A viselkedése és beszéde valahogy nagyon pszichopatás.

A pókhálót meg gondolom Nezukó segít majd kikerülni és mutatják meg milyen is a valódi kapcsolat köztük. Amúgy eleve érdekes hogy segítség lenne meg kevesebb súly is mégse jött még elő.

Bastian
Sikerült! Megvolt a 3 fejezet ezen a héten. Mondtam, hogy nem lehetetlen.

Volt elterelés a Tizenkét Démonhold tagjával kapcsolatban, de így is rengeteg dolog szól Rui mellett:
- Kyougai visszaemlékezése.
- Rui jelent meg először Tanjirounak és Inosukénak, impozánsan lenézett rájuk a fonalakon állva.
- Az Anyapókdémon nem az Apától rémült meg, hanem már attól, hogy Rui megjelent előtte.
- Miért csak Rui rendelkezik névvel?

i.imgur.com/IenRHO5.png

"Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba."

burn3000
Amikor a levágott karjával rohanni kezdett egyből érhető volt ,hogy nem ő lesz itt a boss. Én vártam volna valami hasonlót ,hogy Tanjirot kicsit megfigyeli a srác ,hogy mégis milyen erős lett ennyi idő alatt. Már az előző részekből is gondolkodtam ,de baszki azért az elég kemény ,hogy Inosuke magának fejlesztett ki egy egész teknikát. Kivéve ha csak ki nem derül őt is edzette valaki. A másik démonvadász csaj meg szerintem démon :D

Bastian
Pontosabban egy saját Légzést, és a hozzá tartozó Agyarakat/Stílusokat. :]
Annyit veszít egyedül az értékéből, hogy a databook-ban volt Légzési-fa, és a Fenevad-légzésnek akaratlanul is egy másik Légzés a forrása. De ettől még Inosuke egyedül fejlesztette ki a technikáit.

i.imgur.com/IenRHO5.png

bakod
nyilván van hasonló Légzés, de ez nem von le az értékéből, hiszen egyedül fejlesztette ki. baromira bírtam azt a ne gondolkozzunk, nem megy az úgysem dolgot :D

a démonölő csaj lehet hogy démon, nagyon annak tűnik számomra is.

sejteni lehetett hogy a srác a 12 egyike.. viszont az erő különbség nevetségesen nagy. már az "apa pókkal" sem igazán tudtak mit kezdeni, de a srác fonala a technikával erősített kardot kettészelte. most vagy Nezuko megállítja, vagy direkt elvéti a fonál a létfontosságú helyeket, hogy kínozhassa Tanjirout. ezek után mondjuk elég nehézkes bármit is villantani, de még ki tudja? :)
a pókcsajnak nem tudom lesz e jelentősége.

goku5
Abból a szempontból nagyon várom a következő részt, hogy most elvágták a kardját! Gondolom jön Nezukó és megmenti, ahogy már előbb is írtam. (meg hogy miért olyan későn) És megmutatják milyen is a valódi család!
Na de amire igazán kíváncsi vagyok hogy vajon hogyan, mert hogy kettétört a kardja! Na meg hogyan mikor lesz hőseinknek új kardjuk, mert nem csak neki tört ketté!

Bastian
Kijött pár napja az első OST gyűjtemény is, 5 háttérzenével. Ha minden igaz, akkor hasonló adagokban fog jönni a BD/DVD kiadásokhoz. Marketingből jeles.
https://www.youtu...8BivT8TW40

i.imgur.com/IenRHO5.png

goku5
Hát ha már ez feljött akkor az is érdekes, hogy sem az ending sem oz openinget nem változtatták meg. Pedig általában egy szezon után cserélni szokták őket.

Bastian
Ez így igaz, de mivel az OP képi világa voltaképpen lefed mindent, amit a szezonban látunk majd, így felesleges lett volna. Az anime elején pont azért aggódtam, hogy nehogy 13 részben eljussanak a Natagumoyama történetszál végéig, mert ugyebár mutatják a Pókdémonokat is, de aztán csak arról van szó, hogy kiterjed az OP az anime második felére is. Ritkaság szezonos animénél, de én nem bánom.

i.imgur.com/IenRHO5.png

goku5
Na ez aztán tényleg egy igazán jó kis rész volt!
Kiderült 1-2 új dolog!
Megismerkedhettünk a testvérek apjával, legalábbis hogy ő se volt átlagos ember. És az a fülbevaló igen fontos lehet. Gondolom erről volt szó korábban is.
ÉS hogy így hirtelen a víz stílusról képes volt tűz stílusra váltani hihetetlen! Még kiderül hogy az ő első igazi eleme a tűz volt (csak még maga se tudta) és csak aztán tanulta az eddigi víz formákat.
És Nezukonak is van egy különleges képessége.
Nem gondoltam volna hogy törött kardal is ilyenekre lesz képes, és lényegében egymagában.

Már alig várom a következő részt! Gondolom nem véletlenül az a következő cím ami! És nincs még vége annak a pókdémonnak. Erre jó lesz majd az idősebb tanítvány segítsége.

Dzsiza
Nagyon jó rész volt. De ez szerintem az összes részre igaz. És folytatódik kövi részek is tartogatnak izgalmakat :P

Ugrás a fórumra: