Naruto-Kun.Hu » Anime / Mangasorozatok » Egyéb anime / manga sorozatok
[Naruto-Kun Projekt] Kimetsu no Yaiba anime
Bastian
"Amikor a boldogságunk olykor megtörik, mindig érezni lehet a vér szagát."
Réges-régóta, emberevő démonok kutatnak zsákmány után, amint besötétedik. Az ifjú Kamado Tanjirou még csak nem is sejti, hogy saját, és húga, Nezuko sorsa hamarosan menthetetlenül összefonódik az általa nem létezőnek hitt démonok világával. Az egyetlen kivezető út a fiú számára eme rémálomból, hogy démonölő kardforgatóvá válik, és a Démonölő Hadtest tagjaival közösen veszi fel a harcot a veszedelmes démonok ellen.

Unlimited Tax Evasion Works az első részben. B-)
Szerkesztette: Tapion-sama - 2019.04.08. 00:12

i.imgur.com/IenRHO5.png

"Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba."
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)

Nester
Olvasom ennek a mangáját és nagyon szeretem. Remélem nem kell ebben akkorát csalódnom mint az UQ-Holderben. Aki látta már az első részt hogy érzi milyen lett? Aki meg nem ismeri annak hogy tetszett? A hangok passzolnak a karakterekhez? :hmm :$

Bastian
Szerintem nem is lehetett volna jobb. ^^

Először aggódtam Hanae Natsuki miatt, mint Tanjirou, de egyrészt beszéltek róla, hogy fokozatosan mélyebb lesz a hangja, ahogy haladunk, másrészt már itt az elején lenyűgöző volt.

Sakurai pedig nagyon egyértelmű választás volt Tomiokára, még szép, hogy nem okoz csalódást.

A feldolgozás tempója, animációja, hangulatteremtő zenéje eddig: Jeles.

i.imgur.com/IenRHO5.png

"Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba."

Rikiya
Számomra az animáció és a hangulatereje tökéletes volt! :)
A karakterek is szeretetre méltóak :D
Bár még a történetet nem teljesen ismerem,de teljesen máshogy közelíti meg a nézőket,és eltér a sablonoktól (ahogy írta is Nester,az UQ-Holderhez képest nagyon jó)

- Szerinted mikor hal meg egy ember?
(...)
- Amikor elkap egy gyógyíthatatlan betegséget?
- Nem. Hanem akkor... ha elfelejtik.

BladerTM
Az animáció valami elképesztő! Nem vagyok mangaolvasó, de ilyen animációval és kardforgatásos harcokkal biztos vagyok benne, hogy nagyon epic harcjeleneteket fogunk kapni. :D

@Rikiya, szerintem @Nester az UQ Holderes hasonlatát arra értette, hogy az UQ Holder eltért a mangájától és összecsapták 12 részben.

Rikiya
Nem tudom mire értette,de nekem amúgy sem jött be sosem az UQ-Holder,mint Fantasy.Ez pedig (szerintem),sokkal komolyabb hangvételű,a szereplők is dominánsak.Persze egy Dark fantasytól várható volt.

(...)

Nester
Az első resz hihetetlebűl jó volt. Nagyon tetszett. Mikot lesz megint hétfő? Már nagyin várom a folytatást na meg hogy milyen hangokat kapott a mádik két srác. :D

Es igen az UQ-H. manga eleinte tetszett most már az is elvesztette a varásár. Az animènek nevezett akármicsoda meg borzalmas volt. De ez nem ide tartotik csak hasonlítast írram mert azt us nagyon vártam akárcsak ezt. Ebben renelem nem kell csalódnom.

Bastian
Zenitsu hangja Shimono Hiro lesz.
Most mondanám, hogy ő adta Dabi hangját a HeroAca-ból, de itt többnyire a "gyagyás" hanghordozását fogja használni.
https://youtu.be/...Oeh0?t=45s

Inosuke hangja pedig Matsuoka lesz.
Fel tudnék sorolni egy rakatnyi ismert karaktert, akihez adott már hangot, de talán Kirito a legismertebb a SAJÓ-ból.
https://youtu.be/...ROeh0?t=1m

i.imgur.com/IenRHO5.png

Rikiya
Egyébként belenézegettem a mangába,és negatívan csalódtam rajzolás terén.Annak ellenére,hogy az animáció brutál jó,a mangával nem ezt tapasztaltam.Persze én pont nem az a fajta vagyok,aki elalél a rajzoláson,de azért jobbra számítottam.

(...)

Nester
De jó. Kirito hangjat szeretem. Tanjirou hangját én egy kicsit vékonyabbra nyávogósabbra vártam ami aztán átvált normálisra. Bár a sok(Ez egy spoiler. Vidd rá az egeret a megjelenítéshez: ßrását könyörgését nem tudom hogy lesz így)
Na meg hogy meddig jutnak el. (Ez egy spoiler. Vidd rá az egeret a megjelenítéshez: Remélem csak a tűzoszlop harcig. Ez nem túl spoileres de spolierbe írtam xd ) Remélhetőleg csak akkor viszik el messzire ha sokrészes lesz vagy beígernek egy újjabb évadot.

Bastian
Rikiya írta:

Egyébként belenézegettem a mangába,és negatívan csalódtam rajzolás terén.Annak ellenére,hogy az animáció brutál jó,a mangával nem ezt tapasztaltam.Persze én pont nem az a fajta vagyok,aki elalél a rajzoláson,de azért jobbra számítottam.

Nekem nincs problémám a rajzstílussal, egyedi. És ezt pozitív értelemben mondom. Találkoztam vele már korábban, hogy sokakat "elijeszt", de én komolyan nem értem, hogy miért. Persze ízlések és pofonok...

@Nester
26 részes lesz állítólag, és lassú tempóról beszéltek, így esélyesebb, hogy ott lesz vége, minthogy továbbmennek.
Viszont... Nálunk "Pillérek" lesznek, és az említett példában sem tűz, hanem lángnak kellene szerepelnie. ;)

i.imgur.com/IenRHO5.png

Ningen
Lehet erre negatívat mondani? Talán csak hogy túl gyorsan vége lett ennek az első résznek :D

Az alaptörténet borzasztóan tetszik, a hangok nagyon jók, az animáció szinte tökéletes, mi kell még ide? :D Nagyon várom a kövi részt :)

"I understand what you are getting at father. And, as such... I have decided that I must relinquish my position as tenth seat. From now on I am just... just plain old Erina." - Nakiri Erina

https://kitsu.io/users/361132/library
goku5
Nekem nagyon tetszett az első rész! Tényleg nagyon jónak ígérkezik a történet.
Remélem azért nem lesz túl sok spoiller mert én nem ismerem a mangát. De elég nehéz lesz újabb hetet várni minden egyes részre.
Amúgy ez is csak 12 részes lesz? Én előre is látatlanba keveslem.

Bastian
26 részes lesz, ha minden igaz, de több, mint valószínű, hogy osztott évadosként, azaz 13 rész után az anime elmegy pihenni 3 hónapra, majd jön a második fele. Nincs megerősítve, de az Ufotable eddig egyetlenegy kétszezonos animéjét sem adta le szünetmentesen.

i.imgur.com/IenRHO5.png

goku5
Jó tudni. Már csak azt nem értem minek kell külön választani ér várni a 2. évada 3 hónapot. Akárcsak az Overlord 2. és 3. évadánál volt.

Ugrás a fórumra: