Naruto-Kun.Hu » Anime / Mangasorozatok » Egyéb anime / manga sorozatok
[Naruto-Kun Projekt] Kimetsu no Yaiba anime
Nester
Ningen írta:

Végre tiszta lett, hogy egy démon valójában mire is képes. Az, hogy levágják a fejüket és úgy is tudnak mozogni, elég problémás lehet, nem beszélve a gyorsaságukról és a fizikai erejükről. Remélem minden démonnak lesz külön egyedi képessége, nagyon sokat dobna a történeten :D

Tiszta? Ez még közelébe sem volt egy démon erejének. Hisz Nezuku könnyedén elintézte félig. Na majd 2 resz múlva megtudod milyen ha egy démon harcol. Na meg a főellenség mégdurvább. A szezonban legalább 1 ilyen boss harcot láthatunk. Talán 2 is

Remélem ez nem volt túl spoiler hisz semmi konkrétat nem árultam el. Az erőviszonyok mássága viszont várható is
(Ez egy spoiler. Vidd rá az egeret a megjelenítéshez: Az hogy miért hord maszkot nem rémlik de majd Tanjiro is kapni fog egyet bár csak a vizsgán hordja majd.
Talán a mestert jelképezi aki tanítja őket az adott légzésre. Na jó ez így hülyén hangzik annak aki nem olvassa a mangát de a kövi részben úgyis kiderül
)

Bastian
Ennyi még belefér, de már létrehoztam egy másik témát minden SPOILERES beszélgetésnek.
https://naruto-ku...ead_id=521

Az 1-5. rész el fog menni az első történetszálra. Többnyire alapozóként fog szolgálni a továbbiakra, miközben fokozatosan több dolgot fogunk megtudni a démonokról, és hogy miként lehet felvenni ellenük a harcot.

i.imgur.com/IenRHO5.png

"Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba."
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)

goku5
Elég jó lett a 2. rész is. Jó kis erejük és regenerációjuk van a démonoknak. Kíváncsian várom mire is képesek és hogy is lehet rendesen elpusztítani őket.
Ez a szaglás meg áramlás igen érdekes. Volt már hasonló más történetekben is.
Az öreg mester szinkronhangja is jó lett. Megint kiválasztották az aki eddig is sok mesternek adta már a hangját más animékben!

Ningen
Rikiya írta:

Remélem minden démonnak lesz külön egyedi képessége, nagyon sokat dobna a történeten :D

Azért az már nem lenne egy kicsit túlzás,ha mindegyikőjük saját,egyedi képességel rendelkezne?Jó,nyílván lesznek olyan démonok, akik hatalmasabb erőt birtokolnak,mint a többi átlagos,de hogy mindegyiknek külön egyedi képessége lenne,na az már egy kicsit kétes.

Nem konkrétan arra gondolok, hogy ha pl egy teremben fognak harcolni 100 démon ellen, akkor mind a 100-nak legyen képessége és mutassák be mindet, hanem a lényegesebbeknek, akik nem csak azért tűnnének ki a többi közül mert gyorsabbak vagy fizikailag erősebbek, hanem képesek másra is.

Nester írta:

Ningen írta:

Végre tiszta lett, hogy egy démon valójában mire is képes. Az, hogy levágják a fejüket és úgy is tudnak mozogni, elég problémás lehet, nem beszélve a gyorsaságukról és a fizikai erejükről. Remélem minden démonnak lesz külön egyedi képessége, nagyon sokat dobna a történeten :D

Tiszta? Ez még közelébe sem volt egy démon erejének. Hisz Nezuku könnyedén elintézte félig. Na majd 2 resz múlva megtudod milyen ha egy démon harcol. Na meg a főellenség mégdurvább. A szezonban legalább 1 ilyen boss harcot láthatunk. Talán 2 is

Nem mondtam olyat, hogy a teljes erejükről megtudtunk mindent :D Csupán annyit, hogy végre tudjuk azt, hogy ha levágják a fejüket akkor is ugyanúgy élnek, illetve a fizikai erejükről, gyorsaságukról kaptunk infókat. Tudom, hogy ez bőven nem a teljes erejük, legalábbis nagyon remélem, mert nem olvasom a mangát.

"This is just my opinion but... I feel that those who recognize one right way will never go beyond and reach truly amazing things. But more importantly... The journey is no fun if you know where you are going."
~Yukihira Souma

Nester
Értem már mire gondoltál. Alláspontom akkor is marad. Ez még csak egy harmatgyenge démonka volt. Késöbbiekben sokkal de soķkal erősebbek lesznek még azok is akik nem az alsó (na meg a a boss felső)hold tagjai. Majd a vizsga ami nem vizsga de meglátod miert is vizsga ( :lol ) hogy mire gondolok. ;)

Bastian
A Pilléreknél már szóltam. Most is azt tudom mondani, hogy jó eséllyel nem így fogjuk őket itt nevezni, így bár értem, hogy megszoktad, amíg nem lesz róluk szó, addig előre ne használj egy kifejezést róluk a témában, mert ha mások átveszik, akkor az igencsak bántani fogja a szemem. :/

i.imgur.com/IenRHO5.png

"Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba."

Konczi
Két rész után kijelenthetem, hogy újra van olyan Anime ami miatt alig bírok magammal a következő részig. Ritka gyönyörű rajzolás, a sztori már most felcsigázott pedig még semmit nem tudni róla.

Ezer köszönet amiért neki láttatok:bow

Bastian
Hivatalosan is be lett jelentve, hogy 26 részes lesz az anime.
Arról továbbra sincs hír, hogy lesz-e szünet a szezonok között, de tartom magam hozzá, hogy vélhetőleg lesz. Meglátjuk.

i.imgur.com/IenRHO5.png

goku5
Egyre jobb ez az anime!Egész jó ez a kiképzés. Bár azért hogy ki volt az a két gyerek aki segített a kiképzésben még nem vagyok biztos. Elvileg a mester nevelt "gyerekei". Viszont olyat tudtak tanítani amit még a mester sem az érdekes. Viszont nagyon tetszett. Azzal hogy kettévágta a maszkot kettévágta a követ is. Mintha ők csak illúziók lettek volna, amit csak ő talált ki.
Két évnyi kiképzéssel elég szép szinte jutott. Bár ez hogy több oxigén több erő már számomra (gondolom más számára is) elég egyértelmű. Vár ez a gyorsaság kicsit érdekes mikor mondják hogy emberi szinten harcolnak. Viszont a kardforgatás és hogy képes akár kettévágni egy sziklát már tényleg valósághűbb.

Annak örülök hogy 26 részes azt meg remélem nem veszik két részre.

BladerTM
Szerintem az a két gyerek már régebben eltávozott, és a szellemeik segítették Tanjirot, majd kiderül. :D Az utolsó Tanjiro slashból arra következtetek, hogy eléggé epic fightok lesznek még itt. :D

" 'Good Faith' 'Hope' 'Love' is hidden in the leaf of the clover each. 'Good Luck' dwells in the fourth leaf. 'The Devil' lives in the fifth leaf. " ~ Black Clover.

" The Power of Flames is the power to burn everything. Burn the world to the ground. Dwell in the Flames of Hell, Natsu! " ~ Ignia, Fairy Tail.

Rikiya
Viszont olyat tudtak tanítani amit még a mester sem az érdekes.

Gondolom a teljes koncentrációjú légzésre gondolsz.A mester elmagyarázta neki,hogy hogyan kell csinálni,viszont addig kellett ezt gyakorolnia,míg megnem tanulja.Tehát ez egy olyan dolog,amit a tanító nem tud neki seperc alatt átadni.Makomo pedig csak fényt derített arra,hogy milyen erős lesz,ha magáévá teszi a technikát.Tehát nem tanítottak neki szerintem új dolgot.

Vár ez a gyorsaság kicsit érdekes mikor mondják hogy emberi szinten harcolnak.

Azt mondták,hogy a technika elsajátításával olyan erősek lehetnek,mint a démonok.Tehát itt nem csak a nyers erőre kell gondolni,hanem a gyorsaságra és a megfigyelési képességekre.Legalábbis szerintem.
Szerkesztette: Rikiya - 2019.04.21. 22:51

- Szerinted mikor hal meg egy ember?
(...)
- Amikor elkap egy gyógyíthatatlan betegséget?
- Nem. Hanem akkor... ha elfelejtik.

bakod
Érdekes kis rész volt, és bár lassan tanul, főhősünk csak csak elsajátította az alapokat. a 2 gyerekről nem tudom mit gondoljak. persze lehetnek szellemek, végülis ha vannak démonok, szellemek miért ne létezhetnének? bár erre utalást még nem kaptunk, ez a lehetőség nem elvetendő.

A hugi csak úgy bealudt? Mármint ez normális? :D

Ugrás a fórumra: