Vigilante - Boku no Hero Academia Illegals (spin-off manga)
vegel2014
Nekem eddig nagyon tetszik a manga. A szereplők érdekesek. Koichi és PopStep nagyon szerethetőek együtt, habár az öreget nem szeretem annyira. Sose jöttek be az izompacsirta izomagyak. Az újonnan megjelent emberről gondoltam már, hogy Stain, de ezzel a mellékfejezettel már biztos lett. :) Amúgy a szemfedős kiscsaj is elég fura, de érdekes ellenfél. Kíváncsi vagyok mi fog ebből kikerekedni. :)

Valaki véletlen nem tudja, hogy terveznek-e ebből animét csinálni.

vincentlll
midnight civil ruhába tényleg jól nézki tetszik a ez a mellék szál csak kezd nagyon ellapodosodni

IamM
Köszi, hogy folytatjátok! Megéri! Én sajnos nem tudtam várni és elolvastam angolul. Jól kiegészíti a világot, de más érzést közvetít mint a főszál. Koichi is my Hero!:D:bow

Egyesítve 2020.05.20 21:45:32:
Ja és AllMight megmutatja majd, hogy miért volt ő az első számú hős.:jaja
Szerkesztette: IamM - 2020.05.20. 21:45

vincentlll
na most meg manga most érdekesé válik jó karakterek vannak itt

lacaaa
tapiooooon szerintem késik mert már 44 fejezet is kint van az én véleményem, de szerintem késik : D
Szerkesztette: lacaaa - 2020.05.22. 07:34

Tapion-sama
Írd már le érthetően a problémádat, mert egy árva szavadat sem értem. Késik a vonatod, miközben kint van 44 fejezetnyi véleményed arról, hogy szerinted késik (a vonat)? Tagold már azt a nyomorult mondatot, mert törölni fogom minden ehhez hasonló megnyilvánulásodat.

A felirat sosem késik. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akarjuk.

tyber16
Tapion szerintem lacaaa valami ősi nyelvet használ és mellette késik a havija ezért ilyen nehezen értelmezhető.

lacaaa
köszi tapion ^^

Egyesítve 2020.06.03 07:34:49:
köszönöm szépen tapioon :)

Egyesítve 2020.06.10 13:21:11:
A lány
Űgy tudtam hogy a legcsendesebb ez már, kliséé.

Szerkesztette: lacaaa - 2020.06.10. 13:21

tmaster
Köszi a fordítást!

Szeretem ezt a kis sorozatot, de igazán elindulhatna valamerre :D Ennél még a slice of life mangák is izgalmasabbak :D

Tapion-sama
Nemsokára elindul és szinte meg se áll majd ;)

A felirat sosem késik. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akarjuk.

lacaaa
köszi tapion a vigalante-t ^_^

Tapion-sama
Nagyon szívesen, de én csak publikáltam. Elég szomorú, hogy a készítőknek szinte soha nem köszöni meg senki :/

Jaeger
Én köszönöm szépen kívételesen JoshX05 és Dottanak :) Szép munkát végeztek mindig a fordítással :) Csak így tovább.

"I'm not fighting because I want to win. I'm fighting because I have to win!"

icoros
Kezd beindulni, szereplőink is kezdenek végre egyre jobban magukra találni. Kíváncsi leszek Koichi képessége még mennyire fog erősödni, mit hoz ki belőle.
Az öregről is erre kiderül hogy nagyágyú volt, hajjaj mik lesznek még :)
Köszi a fordítást!

joshx05
Köszönjük szépen, de Mnykyt se hagyjuk ki a sorból, az ő része a projektben legalább olyan fontos. B-)
Szerkesztette: joshx05 - 2020.06.27. 12:37

42

Ugrás a fórumra: