Naruto-Kun.Hu » Anime / Mangasorozatok » Egyéb anime / manga sorozatok
Black Clover manga
Jaeger
Fiúk és lányok jön a timeskip ki várja?

Bár igaz csak fél év és gondolom elég táposak lesznek.

"I'm not fighting because I want to win. I'm fighting because I have to win!"

BladerTM
Én az értelemszerű erőnövekedésen kívül várok egy kis külalak változtatást is. :D

Az utóbbi néhány fejezetben felgyorsultak az események, de nem igazán zavar, sőt, minden fejezetre jut valami akció. :D Az anime meg majd valószínűleg kibővíti a jeleneteket. Az elején azt hittem, hogy először egy Heart Kingdomos arc lesz, de úgy néz ki, hogy ebből háború fog kitörni. Clover & Heart & Diamond vs Spade. B-)

Megicula korai megemlítéséből asszociálva, szerintem nem ő lesz ebben az arcban a főboss, egyébként érdekes, hogy az eddigi valamilyen úton-módon megátkozott karakterek zöme hozzá kötődik.

Loropechika és Gaja eléggé OP, főleg az előbbi. Egy csata közte és a Boszorkánykirálynő között?! Lehet voksolni. :D

Apropó.. tudod, hogy sz*rban vagy, mikor Luck megijed egy ellenféltől. Főleg, ha az illető Spadeai..:ehh
A Diamond új generációs Nyolc Ragyogó Generálisa nem hiszem, hogy nagy eresztés lenne - Mars & Ladrost látván -, a négy királyságból ők valószínűleg a leggyengébbek, de a Clover jelenlegi állapotában nehezen boldogulna velük.

Egyébként kíváncsi vagyok, hogy mi történt Patrival és társaival, na meg persze Williammal..

Jaeger
Én is várnék valami új kinézetet, de eddig se sokat változott pl. Asta kínézete a történet során :)

De ha ő nem is remélem a démon formája kap egy jó kis upgradet.

Az erőviszonyok hogyan vannak amugy?:D Asta meg Yuno már kb eddig is felért egy kapitányhoz akkor most milyen erősek lettek?

Az ellenfelekre én is kiváncsi leszek mit akar kihozni most ebből az arcból a mangaka.

"I'm not fighting because I want to win. I'm fighting because I have to win!"

Ugrás a fórumra: