Naruto-Kun.Hu » Anime / Mangasorozatok » Egyéb anime / manga sorozatok
Black Clover manga
BladerTM
A Black Clover manga legújabb fejezeteinek kitárgyalására szánt topic.

i.imgur.com/aIo3e63.jpg

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

194.

Álmomban sem gondoltam volna, hogy Charmy valaha ilyen OP lesz. :D

Ember-Törpe Hibrid mi? Ez megmagyarázza, hogy miért olyan alacsony. :D
Tetszik, hogy a mellékszereplőkkel is foglalkozik az író ilyen szinten. Eléggé meglepett engem, pozitív értelemben. :)

Lehet a jövőben egy Törpés Arc is szóba jöhet, de ha más nem is, egy-két flashback biztosan.

www.upload.ee/image/10309096/e1a.gif

Telorolvok
Most értem a Charmys fejezethez :D a bárány bőrbe bújt farkast előhúzták nála de az ötlet és a megvalósítása nagyon tetszik :D
Szerkesztette: Telorolvok - 2019.08.05. 13:33

Dzsiza
Hol olvassátok a mangat?? Pls enis kíváncsi lennék rá 😊

BladerTM
@Dzsiza

Angolul olvassuk a mangát. A naruto-kun.hu és csapata sem a mangát, sem az animét nem fordítja.

Szerk.: A mangastream oldalán megtalálod angolul. Nagyjából a 140-145 fejezetek körül jár az anime.

@Telorolvok

Készülj fel, még egy ennél is nagyobb durranó lesz hamarosan. ;)

Dzsiza
Úgy is jó köszi szépen oké fel készülök nagyon kis anime

Nester
A mangának van máshol fordítása. De ott jár ahhol az anime, így nem sok értelme van már annak. Sőt talán az anime már előrébb is van egy cseppet

BladerTM
Arról tudok én is, csak nem szerettem volna hirdetni. :ehh

Nester
Igen én is ezért írtam le. Nem illik reklámozni, de így a google barátunk segít majd neki ha ügyes

Telorolvok
Most értem útol a amngát kíváncsi vagyok merre megy tovább . Még egy Black bull hiányzik szerintem nemsokára megismerjük őt is :D , mert a Vice captaint nem ismerjük még . Az első fejezetkben mikor a sziluettjeik látszanak is van egy női alak akinek még nincs tulajdonosa gondolom ő lesz az . :D

BladerTM
Szerintem nincsen kapitány - helyettes, de azért adnám a fordulatot. A sziluett és a tényleges megvalósítás között szokott néha eltérés lenni, tekintve, hogy már rég volt. :D

Viszont mi a véleményed az arcról, WM Démonról és a Chibi Juliusról? :D

Telorolvok
Az arc nekem bejött bár reméltem hogy inkább a többi osztag kapitányait és erősebb tagjait látjuk inkább harcolni a black bullok helyett de ezt leszámítva nekem a jobb arc-ok közt a helye .A démon dizájnra rettenetesen adta, az elején kicsit seggből előhúzottnak éreztem az egész karaktert de a végére megbarátkoztam vele . Főleg ilyen bajlős jelenléttel nekem meg op mágiával elég badass volt . A chibi Julius meglepett de örülök hogy nem halt meg :D apropó kint az új fejezet :D

Jaeger
Elég kemény ez a jóslat amit Julius mondott.

De akkor pontosan Asta miért is halhat meg?

Azért mert megöli a démon lassan vagy azért mert ez a tisztitó osztag öli meg aki felbukkant a fejezet végén?

"I'm not fighting because I want to win. I'm fighting because I have to win!"

BladerTM
Szerintem az utóbbi. A "bíróságon" ítéletet mondanak fölötte, hogy kivégzik, mert benne (pontosabba a grimoárban) van az Anti-Magic Demon.
AoT - anime
Hasonlóképpen képzelem el, mint amikor Erent vonták kérdőre a Titánná változás miatt.

A Spade és a Heart Királyságra is kíváncsi vagyok. Van egy olyan érzésem, hogy a Heart - ból származnak a törpék. -- > Még több Charmy -s arc! ^^ Előtte viszont az Asta ítélet arc jön, ha nem támadják be előtte a Clover Királyságot. :ehh

Telorolvok
Heart kingdom lakói ahogy mondták szerintem inkább ilyen druida vagy sámán szerűek lesznek . De a törpékre is az lenne a legegyszerűbb megoldás .

BladerTM
Bármi szóba jöhet, ha Tabatáról van szó. :D Csak bírja tovább az egészsége. A Spade Kingdomnak tuti köze van a démonokhoz. Meglepően közel van amúgy Hage falu Spadehoz. Lehet, hogy Asta Spadeai? :D

Ugrás a fórumra: