goku5
Szerintem is jó úgy Narutó ahogy volt a Borutó filmben. Max a ruhája az jobb ezen a képen. De tegyük hozzá hogy az filmes Narutó már egy nyugodtabb visszafogottabb jellem külsőleg és belsőleg is, míg ezen a képen inkább a kihívás feltűnőség jellemzi.

Sasha
Pont tegnap kötöttem bele Gokuba hogy mennyire nem érdekelnek az AMV-k, vagy legalábbis akartam, nem tudom. Erre ma pont találtam egyet Zetsumról. És fura mód tetszett is: https://www.youtu...6vcm7jjUEU Mik vannak. :P

Ich bin Deine Sehnsucht Deine wut. Deine Asche Deine Glut. Du musst mich nur programmiern.
Ich bin Deine Hoffnung und Dein Bangen. Deine Lust und Dein Verlangen. Du musst mich nur aktiviern.

Jon
Váóó. Ez tényleg nagyon jó :D

i.imgur.com/KfL1QCv.png

goku5
No lám lám néha még én is mondhatok jót! Még ha csak néha is. De azért jó beismerni ha nekem is lehet igazam.
De amúgy tényleg nem rossz a kis manipulatív lénytől. De nekem akkor se lesz soha a kedvencem.

Sasha
Igen-igen tudom. Te rendíthetetlen vagy. Az oldalakon át tartó monológjaim, amikkel Zetsut pártoltam se törtek meg. Ez nagy szó. Viszont ha jól tudom 1-2 embert mégis csak sikerült elgondolkodtatom... és ez már fél siker. :]

Jon, te nem állsz a magánhadseregembe, igaz?

Ich bin Deine Sehnsucht Deine wut. Deine Asche Deine Glut. Du musst mich nur programmiern.
Ich bin Deine Hoffnung und Dein Bangen. Deine Lust und Dein Verlangen. Du musst mich nur aktiviern.

Jon
A Fekete Zetsu pártba? Biztos nem :D Nem több egy gyáva, ostoba féregnél. Még ha rendkívül ravasz is. Nem több egy bábnál, aki alábecsülte az embereket, azt, amit nem tudott megérteni.
De nem állok egyik elvakult Uchiha pártjára sem, sem a naiv Hashirama pártjára, stb.

Szerintem a Narutoval kapcsolatban én már mindig megmaradok a jó öreg vén perverz pártján, aki a legjobban átlátta és megértette a ninja világot, és nem adta fel, míg felküzdötte magát odáig, hogy tehetett valamit a világ sorsáért :) Pedig ő nem volt sem valami zseni klán leszármazottja, sem senkinek a gyereke, sem valakinek a reinkarnációja, de még csak meg sem prófétálták, bijuu sem volt benne, és különösebben tehetséges sem volt eredetileg. És mégis a legkirályabb ninja volt :D
Szerkesztette: Jon - 2016.09.11. 19:47

i.imgur.com/KfL1QCv.png

Sasha
Ó, a francba. Valahogy éreztem. : ((

Én valami oknál fogva mindig az ilyen karakterek mellett ragadok le, mert bennem van, hogy az ilyeneket is lehetne valamilyen módon segíteni, megmutatni valami más oldalát a Világnak ill. segíteni az egészet, az összképet neki is másképp látni - aztán megsajnálom őket.

Mondjuk erősen kérdéses, hogy Zetsu számára lehetett-e volna másképp ez az egész, ha mondjuk valahogy letett volna az egész tervről, de... a körülmények miatt nem vagyok biztos benne, hogy alakulhatott volna ettől eltérően is az élete úm.

Jon
Az az igazság, hogy Zetsu a szememben nem is karakter, mivel nem képes önálló gondolkodásra, csak szó szerint valakinek az akarata- valakinek a bábja.
Szóval megsajnálni sem tudom, mivel nem is személyiség. Nem is tehetett semmiről. Ő csak tette, amit tennie kellett.

i.imgur.com/KfL1QCv.png

Sasha
Engem csak az bosszant, hogy itt-ott mégis úgy beszél, vagy olyat szól, ami arra utal, hogy talán mégis, csak nem képes kimozdulni abból a körből. Én sose akartam beletörődni abba. Makacs vagyok, ez igaz. De, ritkán alaptalanul.

Jon
Nem mondasz hülyeséget, néha tényleg úgy viselkedik, meg beszél, mint egy önálló gondolkodású lény- vagyis igazából az, csak nem önálló akaratú.
Az érzelmei, a gondolkodása, az akarata mind-mind Kaguyahoz kötődik. Nem is tudhat más kapcsolatot kialakítani.

Ha valami ennek ellent mondd... az szerintem Kishi bakija, mert az eléggé önellentmondás.

i.imgur.com/KfL1QCv.png

Sasha
Akár. Viszont az is épp úgy él. Azt hiszem Naruto meg is jegyezte, hogy úgy viselkedik mint egy kisgyerek. De, ennek is van logikus magyarázata, a túlzott ragaszkodásától nem feltétlenül lesz pl. egy s ugyanazon személy. Létezik ilyen ma az emberek között is, nem is egy példa van rá.

Tulajdonképpen elgondolkodtam azon is, mit csinálhatott Zetsu, amikor nem épp manipulált. Mert azért kőkemény 1000 év minden másodpercét nem tölthette azzal. Még ha agyalt is rajta.

goku5
Én mikor megtudtam ki is akkor sem gondoltam, hogy valakinek az akarata. Soha nem is volt az, külön személyiség. Sőt mint már írtam ő a legmanipulatívabb irányító személyiség! Ez nem egy akarat hanem saját tudat! Na meg mint ahogy írtam szerintem még magát Kaguyát is ő maga irányította valamilyen formában, és nem csak úgymond informálta a lehetőségekről, harci lehetőségekről. Egy egy megszólalása tisztán olyan volt hogy azzal "sugallta" manipulálta Kaguyát.

Jon
Igazából csak a harcban mondta meg neki, hogy mit csináljon, erre pedig egyszerű a magyarázat: Kaguya nem harcos, Zetsunak meg kemény 1000 éves tapasztalata van.
Minden másban Kaguya akarataként viselkedett, sőt, hát emberek, ő maga nevezte saját magát Kaguya akaratának.
Szóval én így könyveltem el őt, és nem igazán mutatott semmit, amivel meggyőzhetne az ellenkezőjéről.

i.imgur.com/KfL1QCv.png

Sasha
Igen, ez az ésszerű magyarázat sokszor elhangzott. Megértem, hogy sokan vérből gyűlölik szegény Zetsut, de azért ennyire még ő se alávaló kis pióca, hogy a saját [...] vezesse félre és manipulálja.

Ja, amúgy igen. Egyszer Kaguya akaratának, sokszor meg a fiának nevezi magát, illetve őt az anyjának. Nekem is van anyám, és a lányának nevezem magam, de elég komoly kötődésre vallana, ha én az anyám akaratának titulálnám önmagam. Ennek oka egyszerű, az abszolút önzetlenség, a teljes mértékű szeretet és csak az ő érdekének szem előtt tartása.

Ez nem történne meg akkor, ha akadna más személy, aki kimozdítaná ebből a "Visítva kapaszkodok valaki szoknyájába" dologból. Legalább is szerintem. Csak hát ilyen neki nem volt.

goku5
Hát én akkor sem igen mondanám akaratának. Ha jobban belegondoltok Kaguyának még lényegében akarata sem volt. Csak annyi volt minden mondanivalója célja hogy minden chakra az övé adják vissza a amit a fiainak adott. Lényegében semmi valós akarat mondanivaló. A kis zetsu meg igencsak úgy sugallt hogy az már már irányítással ér fel. Lényegében csak zetsu beszélt Kaguya nem igazán akkor se sok értelmeset. Akkor hol itt az akarat? Hogy lehet az ő akarata pláne mint ahogy már írva is volt zetsu tapasztaltabb a világban a maga kb 1000 évével.

Ugrás a fórumra: