itachi01
És fekete Zetsu használja a Bijuu formát miután lenyúlta Minatotól. Nagyon brutálisan néz ki. Kb. 2x akkora Zetsu Kyuubi módja, mint a Juubi. És sokkal keményebben is néz ki.

https://jobbik.hu/
Sasha
Ó, basszus. És bírjam ki addig amíg el nem jutok a részig. :D
Nevetséges. : ((

Ich bin Deine Sehnsucht Deine wut. Deine Asche Deine Glut. Du musst mich nur programmiern.
Ich bin Deine Hoffnung und Dein Bangen. Deine Lust und Dein Verlangen. Du musst mich nur aktiviern.

goku5
Igen ez lesz az. De amúgy biztos, hogy tudni akarsz egy csomó dolgot előre úgy hogy közben csak azt a pár dolgot kapod ki, a többi ahhoz vezetőt meg nem tudod? Pl. az előzőre visszatérve hogy kerül oda Minató!? Ez így szerintem nem túl jó. DE ez személyes vélemény, ha téged így is érdekes akkor tudunk segíteni.

Ja és ne higgy el mindent amit az előttem szóló írt!

Sasha
Igen-igen. De, előbb le kéne töltögetnem mindent a Laptopomra. 15 nap alatt lehet le tudnám zavarni 220+ résztől, nem?

...biztos, hogy tudni akarsz egy csomó dolgot előre úgy hogy közben csak azt a pár dolgot kapod ki, a többi ahhoz vezetőt meg nem tudod?

Sajnos ez jellemző rám. De, megoldom. Valahogy. Sajnos elszoktam a hosszútávú ülés-nézés kombótól. Így nem tudom, mennyire fog megviselni. Ráadásul gáz, mert az új részeket meg ugye, nézem...

Ich bin Deine Sehnsucht Deine wut. Deine Asche Deine Glut. Du musst mich nur programmiern.
Ich bin Deine Hoffnung und Dein Bangen. Deine Lust und Dein Verlangen. Du musst mich nur aktiviern.

Sasha
Pont így keletkeznek a nagy Nindzsaháborúk. B-)

Sasha
Azért a négy szavas szabályt tartsuk be, Itachi-chan.

Amúgy, ha már szereplők és... ha már Zetsu úgyis uralja ezt a Topikot (hála nekem, mert hát... biztos én vagyok a tudata, titokban), egy jó barátomtól kaptam meg ma ezt a Plüsst, amit a macsekom üdvözölt is:

67.media.tumblr.com/608a13d4dcfe50a9b3e3cda20fef568c/tumblr_o8rp9aKOyW1sdr35zo1_1280.jpg

Hát nem édesek?

goku5
Hát igen! Hiába próbálnám én is átvinni más szereplőre "valaki" mindig visszatereli az "édesére".
Amúgy nem véletlenül izzadhat szegény plüss!

Sasha
Azok a fekete pontok pedig, mindig ott voltak Fekete Zetsun. :D
Ne aggódj, ha a macskámon múlik lenyalja majd. Nagyon megszerette.

Kai-san
Kedvenc szereplőim :

Naruto (Mert ő a főkarakter, és a róka a kedvenc állatom, és a kyuubi is egy róka, stb...)
Sasuke (Mert hát na, akkor na, miért ne?)
Ero-sennin (A perverz remete elég vicces is szokott lenni)
Boruto (Mivel naruto a TOP1 Kedvencem ezért, hát a fia is lehet a kedvenceim között)
És végül!! Az utolsó nem más mint!! : Minato (Nemtudom miért, csak úgy)

Do what is right not what is easy!

Sasha
Nahát nekem Borutotól is hányingerem van. Pont azért, mert a fia. Ikszdé

Jon
Kai-san írta:

Kedvenc szereplőim :

Naruto (Mert ő a főkarakter, és a róka a kedvenc állatom, és a kyuubi is egy róka, stb...)
Sasuke (Mert hát na, akkor na, miért ne?)
Ero-sennin (A perverz remete elég vicces is szokott lenni)
Boruto (Mivel naruto a TOP1 Kedvencem ezért, hát a fia is lehet a kedvenceim között)
És végül!! Az utolsó nem más mint!! : Minato (Nemtudom miért, csak úgy)

Ezek aztán mélyreható, alapos indoklások :D

i.imgur.com/KfL1QCv.png

Capac
Én azért szeretem Sakurát, mert szeretem a 32 colos hajlított 21:9-es képarányú homlokokat. Jól néz ki rajtuk a Witcher 3.
Hinatát meg azért, mert boooobs.

"Go into a room to fast Kid, the room eats you."
- Miller

http://myanimelist.net/animelist/Larten
goku5
Már szerintem olyan indok se sok van ami miatt Hinatát nem lehet szeretni!
Amúgy ezt a nagy homlokos Sakurát valahogy soha nem értettem, szerintem nincs is nagy neki. Pláne ezzel a stílusú hajviselettel.

Kai-san
Szerintetek milyen jó lenne így narutó? :
http://www.canail...287804.png

Hát az 100% hogy jobb mint a mostani (Boruto the movie) .

Do what is right not what is easy!

itachi01
Az Minato. Csak Narutosítva lett a haj felső része és kapott 3-3 bajusz csíkot.
Jó az a Naruto ahogy van. Nem kell Minato klónnak lennie, hasonlít rá így is.

https://jobbik.hu/
Ugrás a fórumra: