Chakra
Szereplők kibeszélése.
Szorítkozzunk a személyiségük és történetük megvitatására. A képességeik tárgyalására van külön téma. :)

https://naruto-kun.hu/
Demon Lillith
Na akkor kinek ki a kedvence Kishimoto eme remekművéből.

Én kedvelem: Itachi, Jiraya, Kakashi, Mei. Igen, direkt van abc sorrendbe írva.
Itachi eleinte talán a leginkább félreismert karakter volt és úgy ment át karakterfejlődésen hogy a sztoriban nem nagyon változott. Jiraya vicces és perverz. Kakashi mindig is a kedvencek közt volt. Mei, vele ugymond azonosulok egykét dologban.

mac001
Kedvencek:
Shikamaru (mendokuse beszólásaival kedődött a szerelem, de egyébként imádom az okos fejét)
Itachi (mert hisz az elveiben (függetlenül attól h ezért az egész klánt kiírtja, de ez egy anime meg különben is.)
Gaara (mert a szívemhez szólt az egész története gyerekkortól a kazekage címig)
Sasuke (mert a hangja <3 )
Ero-sennin (mert Ő ero-sennin)

Madarát utálom, de azt elismerem, h jó gonosz-hős

De asszem majdnem mindenkit csípek vmiért xDDDD

Demon Lillith
Kifelejtettem Shikamarut és Yamatot a kedveltek listájáról.

Ha már utálat akkor inkább Kabuto, mondjuk Madara sem a szívem csücske. Meg az a fekete izé ami Kaguyan csüngött. Sajnos nem emlékszem hogy az Zetsu volt e vagy valami része.

mac001
No igen, Kabuto is egy undormány lett a végére, mikor mindenkit magába olvasztott, meg előtte is fura volt, de becsülöm benne, h kitört az izanamiból.
Jaj, hogy gyűlöltem Orochit is... és miből lesz a cserebogár? Változnak az idők a történet végére meg a karakterek is..

Drax16
Sasuke, mert hát, ő volt az első akit megkedveltem. De rengeteg karaktert kedvelek, Shisui,Itachi,Obito,Tobirama,Minato...
Amúgy szerintem Obito története volt a legmeghatóbb.

Gearssj2
Minato, Orochimaru és Kisame!
Minato, mert tök laza, és határozott egyéniség.
Orochimaru az a tipikus árny karakter, aki mindig sző valamit, és a szinkronhangja maga a tökéletesség hozzá!
Kisame meg már akkor favorit volt, amikor Itachival megjelent először :D

mac001
Wáááá, kihagytam TOBIt. Én imádtam azt az arcot. Eszméletlen mennyit fetrengtem a hülyeségein :D

Gearssj2
De milyen jól tettette, hogy ő egy idióta! :D
Azt közben még is... :)

mac001
most am visszagondolva totál nem Obito... Obito olyan komoly. Szal olyan out of karakter feelingem van. Nekem ő egy külön személyiség

Demon Lillith
Ha azt vesszük, akkor Tobi lelki sérült. Lehet neki egyfajta tudathasadásos személyisége. Aki felvesz egy álarcot -most nem arra az álarcra gondolok- és poénkodik, viccelődik, szívja Deidara vérét, mint egy poénos figura, közben meg csak a Mugen Tsukyoumi tartja benne a lelket Rin viszont látásáért, hogy ne omoljon össze.
A háborúban pedig komolyra veszi a figurát és feszült a nyomástól, mert lehet erős és magabiztos, de mindig benne van a pakliban hogy legyőznek és akkor oda az egész belefektetett energia.

mac001
Van abban igazság, amit mondasz (ezt szoktam mondani, mikor egyetértek, de cseszek beismerni, mert nekem nem jutott eszembe előbb, meg h ne sérüljön az egóm)
Két verzió van :
- jó színész, és a célja érdekében eljátszotta Tobit az akatsuki miatt meg hogy feltérképezzen mindent
- tudathasadásos meg amit leírtál

de am (számomra) mindegy, Tobit csíptem és kész xD

Demon Lillith
Az is lehet, hogy csak megjátszotta magát, de lelkibeteg és őrült, az őrültek pedig zsenik. :D

mac001
*bőszen bólogat*
plusz ha még humoruk is van, akk aztán eszméletlenek xD

Gearssj2
Ha megnézzük, Obito a legsokoldalúbb karakter! :D
Jóformán 2 cél vezérli és mennyi személyiségét megismerhettük ezek miatt! Szerintem telitalálat a karakter! :)

Ugrás a fórumra: