Chakra
Naruto manga
Szerkesztette: Chakra - 2016.02.28. 12:22

https://naruto-kun.hu/
Kuro25
Chakra írta:

Naruto és Naruto Shippuuden manga

Olyan nem létezik Chakra, csak Naruto manga van NS Manga nincs. :D

[img]http://hinata.taigaforum.com/sigid154404[/img]

Jon
Szia Kuro, már hiányoztál :D
Bocs, tudom, hogy off.
Áh, milyen furcsa, az ember nemhogy megszokja, hogy nincs már Naruto, de szinte már-már el is felejti, nem is hiányzik neki. Megmarad szép nosztalgiának :)) A hibáival és szépségeivel együtt.
Az animét meg még úgy is nézhetjük egy ideig.

Demon Lillith
Nekem eleinte fura volt hogy nincs új fejezet. A gaiden meg nagyon hamar véget ért.

mac001
Nekem is fura volt, meg egyszer kétszer azért csak "lecsekkoltam" itt, hogy nem tettek-e fel új fejezetet, de mindig csak az anime került elő, szal szép lassan beletörődtem. :)
Amúgy meg kivi vagyok a Boruto mangára... Kár h nem Kishimoto fogja csinálni.

Drax16
mac001 írta:

Amúgy meg kivi vagyok a Boruto mangára... Kár h nem Kishimoto fogja csinálni.

Mindenféleképp megnézzük. >< Csak nehogy úgy járjon a Naruto is, mint a DB.

mac001
Konkrétan mire gondolsz? DB GT? Más rajzolás stb?
Bízom benne hogy hozzák majd a színvonalat *crossed fingers*

Egyébként végig olvastad a Narutot? Mert be kell valljam én kb onnan, ahonnan a Shippuuden kezdődött xD

Demon Lillith
Gondolom beleszólása azért csak lesz Kishimotonak.
Remélem bárki is írja majd a sztorit nem cseszi majd el.

mac001
Annyit tudok, közvetlenül nem, csak "felügyelni" fogja. Meg hogy tavasszal jön az Új generáció :)
Az egyik asszisztense csinálja majd, aki neki is dolgozott, szóval ezért remélem, h a rajzolás jó lesz.

Drax16
Hát aki végigkövette itt a Naruto-t, annak már a rajzolása is szemet szúrhat, ha nem Kishi rajzolja.
Amúgy igen a GT-re gondoltam, nem lenne az jó ha ebből is ''Super'' Naruto lenne. :D
Bár, jobban belegondolva, lehet hogy jó lenne nekünk, ha Kishi folytatná. :D

mac001
Szerintem egyrészt lezárta/belefáradt/megálmodta a végét/kerek a sztori stb miatt is nem ő csinálja, de biztos teljesen nm adja át más kezekbe, mert hát csak az ÖVÉ, így felügyelni fogja. Már ez is valami.

(egyébként asszem olvastam vmit arról, h egy teljesen új mangába kezd majd)

Drax16
Hát igen, szerintem is belefáradt, de azért a manga utolsó szakaszát elég gyorsan összeütötte, ahhoz képest hogy mennyi filler volt az animében... A történetet se lehetne már hova vinni, legalábbis miféle bossokkal? Az, hogy megint eljön valaki, aki vissza akarja szerezni a chakrát az Otsutsuki klánból, túl erőltetett lenne. Más Boss-t meg nem tudnék elképzelni.

Boruto manga meg gondolom ilyen Tazunás küldetésekkel fog indulni.

mac001
Figy, anno én is aszittem, h Gokuék sayajin módban a legerősebbek, aztán meg még mik lettek... Meg h Freezánál sincs erősebb meg gonoszabb..

Ezzel azt akarom mondani, h mindig jöhet egy BOSS, aki erősebb az előzőeknél és a főhős is fejlődhet a végtelenségig...

A kérdés az, h milyen lesz a sztori és meddig jó. Igazán jó. Mert azért a fanoknak is lehet elegük már a rétestésztából...

Szóval egyébként hiányozni fog a manga, de elég volt ennyi. Ez még totál emészthető. Nem volt szükség több arc-ra.

Drax16
Borutoék meg gondolom nem Six Paths Madara kaliberű ellenfelekkel küzdenek majd. :D
Egy olyat megnéznék, ha olyan küldetéseket kapnának mint a 7-es csapat a sima Narutoban. A veszélyesebbekre meg mondjuk Sasuke, vagy Kakashi is beugorna mint felügyelő. :D

itachi01
@drax, jó a felvetés de, ha Sasuke, mint felügyelő ott lenne egy Zabuzas kaliberű küldetésnél, hát nagy esélyt látok rá, hogy az ellenfél ellenkezőirányba támadna. :D :D

https://jobbik.hu/
Ugrás a fórumra: