Hiei
Bastian írta:

26. Kuro26accXD

Egész biztos ő az? Bastian, ez nem tűnik olyan szerencsétlen szellemileg visszamaradottnak, mint az előző 738. Felül kéne vizsgálni egész elbizonytalanodtam, hogy jól végzed-e egyáltalán a munkádat. Sőt mi több már nem tudok többé megbízni benned mi van, ha legközelebb ne adj isten kitiltasz engem is a tévképzeteid miatt?
Előfordulhat, hogy paranoiás vagy. Meggyőződtél róla, hogy mások látják egyáltalán ezeket a felhasználókat? A kitiltási naplóban se szerepelnek! Lehet, hogy a fórum egy góc pont lett? A Bermuda háromszög bekebelezett minket? Menekülni kéne, mert a Kurokalipszis közeledik? Olyan lehet, mint egy zombi? Minden bizonnyal, mert ember ilyet nem hordhatott ki a szíve alatt.
A legszomorúbb mégis az egészben, hogy ennek ellenére irigy vagyok rá, bárcsak nekem lenne ennyi időm, energiám és kitartásom, ekkora szánalmas gyökérkedésre. Már azért jár neki a piros pont, hogy nem adja fel, ő jön és csinálja. Huszon X évesen ez már tényleg páratlan teljesítmény. Tőlem megkapja a Született Troll Awardot és szabadalmaztatnia kéne magát, mint regisztrációs bot. Gyanítom ezzel keresi kenyerét, ami penészes lehet, de a lényeg, hogy keményen dolgozik érte.
Amúgy köszönjük kitartó és lelkes próbálkozásodat, mert ez megerősít minket abban, hogy amit csinálunk az van akinek ennyire fontos. Mint Admin s mint Moderátor szeretném kifejezni hálámat az ilyen lelkes és kitartó fórumozók miatt érdemes ezt csinálni. Mindig mikor elveszítem a motivációmat vagy a hitemet a fórumban, ebből merítek majd erőt. Félek, ha megszűnne a fórum jelentéktelen életed egyetlen éltető elemét veszítenéd el.
Köszönjük KurosakiDarkfiszemfaszom1951! Köszönjük, hogy vagy nekünk!

További regisztrációban gazdag boldog újévet kívánunk neked!
Szerkesztette: Hiei - 2017.03.13. 07:33

Bastian
KurosakiDarkfiszemfaszom1951 bizarr kapcsolata az oldallal újabb mérföldkövekkel gazdagodott...
- 30. PoorAdmin
- 31. ZWB
- 32. zanydinkle
- 33. mvixlnyk
- 34. Mr Mxyzptlk
- 35. zhymnawk
- 36. zucbifzn
- 37. Vopof
- 38. tivamofe
- 39. ceyuwa
- 40. pexoti
- 41. Hollow
- 42. favesoy
- 43. fitu
- 44. juga
- 45. juga1
- 46. fotejuwu
- 47. biydoril
- 48. rod
- 49. siltihap
- 50. knd
- 51. Kuro_Soon50thXD (Tök ari, hogy elszámolta. :3 )
- 52. bujaXD
- 53. oqe12

A Naruto részleg látogatóinak, hozzászólóinak üzenem, különös tekintettel a Boruto anime témájára, hogy kb. a 35. felhasználói fiókjától lefelé, az összes accját abból a témából vágtam ki. Tehát ne lepődjetek meg majd a jövőben sem, hogy mindig jön egy új hozzászóló a támadhatatlan, nagyokos véleményével, ami szentírás, miközben veletek rögtön személyeskedni kezd, mert negatívat mertek szólni a szériáról, vagy máshogy látjátok a dolgokat. A hozzászólásai törlésre fognak kerülni.

i.imgur.com/IenRHO5.png

"Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba."
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)

Hiei
Misko | 33 év írásjogmegvonás | Jó magaviselettel előbb szabadulhatsz. Mivel irgalmas nagyúr vagyok a szökőéveket is számításba vettem. Bonyolult matematikai művelet. Légy hálás érte!
A lényeget el is feledtem. Bűne vállalhatatlan, agresszív viselkedés.

Hiei
Dungeonlord | 7 nap írásjog megvonás |
dungeonlord írta:
(Jon most kímélj a hülyeségeidel)
Hála nekem meg fog kímélni. Ahogy te is minket. Ideje lenne elkezdeni gondolkozni...

Jon
Kid16 -kitiltva.
Minősíthetetlen hangnem használata privátban. A figyelmeztetés nem hogy elgondolkodtatta volna, durvábbá tette. Gondolkodj el magadon, öcsi, és nőj föl.
A "mit képzelsz te magadról?", meg a "paraszt" megszólításra (mindez azért, mert nem reagáltam a hozzászólására egy topicban) még csak figyelmeztettem, az "egy nagy lófaszt nyernének te idióta, fasszopó gyökér, rákos fasz, idióta"-t (miután nem értett egyet velem egy harc kimenetelében) viszont már nem voltam hajlandó eltűrni. Nem nyilvánosan tette, ez tény, de ilyen ember ne írogasson inkább ide. Vagy legalábbis előtte nőjön fel.
Hieit idézve: ezt a harcot én nyertem, végleges kitiltással könnyedén elsöpörtem Kid gyenge vagdalkozásait. Remélem ez elég meggyőző érv, hogy elfogadd :/

i.imgur.com/KfL1QCv.png

Jon
chenyingying - kitiltva.
http://naruto-kun...r_id=27429
Nagyjából másfél órája regisztrált, három topicba (Dragon Ball, Boku no hero, meg Duma) beírta ugyanazt a kommentet, kilométernyi linkgyűjteménnyel. Hogy csak simán spamelt-e, vagy mást, nemtom, nem mentem rá.
(A profilja azt jelzi, hogy van 24 kommentje az oldalon... úgy, hogy 18 percet töltött el. Ennek majd valaki nézzen utána, megvannak-e azok a kommentek, meg mik azok.)

i.imgur.com/KfL1QCv.png

Tapion-sama
Syzygy | 3 nap felfüggesztés
Syzygy írta:
28 évesen ennyire életképtelen lennél? lel

Fórumszabályzat 1§ és 8§ megszegése 4 szóban. A Fórumszabályzat az ősfórumozókra is vonatkozik.

Capac | 3 nap felfüggesztés
Capac írta:
Ma még valaki egyenlőbb a másiknál, holnaptól meg lágerekbe zárják megint a népem, mert 400kb fölött van az avatár és aláírás képük? : (((
hello darkness, my old friend, hello holkauszt, hello politikailag inkorrekt 2018 : (((
Lel.

És ez nem az első a sorban. A Fórumszabályzat 1§ 7§ és 8§ rendszeres figyelmen kívül hagyása.

Na. Kettőtökre mocskosul oda fogok figyelni mostantól :)
Szerkesztette: Tapion-sama - 2018.01.04. 22:10

A felirat sosem késik. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akarjuk.

http://viharsziget.naruto-kun.hu
Chakra
itachi01 | Aláírás törölve | Nagyobb volt, mint 400 kbyte.

naruto-kun.hu/images/avatars/csoportkep_220fejezet_6-7oldal_-_retegek_egyesitve.png

https://naruto-kun.hu/
Bastian
Wiz06 | Aláírás törölve.
Ezen hozzászólás felett található, ugyanazon ok miatt.

i.imgur.com/IenRHO5.png

"Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba."
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)

Shiro
Goku5 | Első figyelmeztetés | Offolásért | Ha valamit nem a megfelelő témába írsz, vagy eltérsz a téma tárgyától, az offnak számít.

img00.deviantart.net/1e09/i/2018/003/7/f/zero_no_naku_koro_ni___grail_killer_chapter_by_shirohun-d53yyil.jpg

When Zero Cry: Grail Killer Chapter

Shiro
DarkSider és xindrix | 1. figyelmeztetés! | ezúttal nektek sikerült elegendőt összeoffolnotok a jutalom falatért

img00.deviantart.net/1e09/i/2018/003/7/f/zero_no_naku_koro_ni___grail_killer_chapter_by_shirohun-d53yyil.jpg

Shiro
Hölgyeim és uraim mindjárt kezdődik az OFF-Race!

Mint ahogy mindig, a futam időkorlátos és a versenyzőknek ez alatt minél több kört kell teljesíteniük a pontokért és az értékes nyereményekért.

Bármelyik pillanatban elrajtolhatnak a versenyzők

3...
2...
1...
START!!

superlacko az élre tőr szorosan a nyomában laszlo222.
A két versenyző között kiéleződia közdelem, fej fej mellett haladnak.

De mit látnak szemeim , ez hihetetlen hölgyeim és uraim! superlacko rálép a gázra és nem tudja levenni a lábát a pedálról!
laszlo222 épp hogy befejezte az első kört, de superlacko már a második körét teljesíti!

Mindeközben a sereghajtók közt is kezd kiéleződni a küzdelem. Vajon lesz e aki harmadikként állhat a dobogóra?! Vajon ki lesz az?

jasek89 rá kapcsol, ezzel próbálja megszerezni a pontot érő harmadik helyet!Goku5 sem rest harcba szállni.
De mi történt! Goku5 autója leállt! A motor kigyulladt, a kollégák próbálják menteni! Goku5 ezt a futamot sajnos már elvesztette.

Míg Goku5 a lángokkak küzd jasek89 beér a célba, ezzel együtt pedig a számláló is a nullához ér! Történelmi pillanat hölgyeim és uraim, hiszen ezen a futamon három versenyzőnek is sikerült teljesíteni a kört, sőt rendhagyó módon az egyiküknek superlacko-nak kettőt is.

-----------------------------------------------------

1. superlacko (2R+)
2. laszlo222 (1R+)
3. jasek89 (1R)

Mind a hárman megkapják értékes pontjaikat, ami nem más mint az: | Első moderátori figyelmeztetés! |

Ezen kívül superlacko a hihetetlen teljesítményért bónuszként megkapja az: | Egy napos kitiltást! |

--------------------------------------------------
Hölgyeim és uraim, köszönjük, hogy velünk tartottak, a viszont látásra!
Szerkesztette: Shiro - 2018.02.07. 15:50

Shiro
laszlo222 |
superlacko
xindrix
Trunks-

Ti azt gondoltátok, hogy viccesek vagytok, én meg azt gondolom, hogy most megkönnyítem a dolgom.

Mindannyian két hét kitiltást kaptok.

Tapion-sama
kubics | 3 nap írásjog megvonás | főoldali kommentek között erőteljes reklámozás

A felirat sosem késik. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akarjuk.

http://viharsziget.naruto-kun.hu
Hiei
Zadona-1 | 1 hét írásjog megvonás | Mikor elolvastam a hozzászólásodat kiköptem a vizet. Elég vicces volt olvasni a hsz-t tőled, pont tőled. Annak tükrében főleg, hogy a hszeid nem a kimagasló értelmi képességeidről adtak tanúbizonyságot. Javaslok némi önkritikát és bűnbánatot.

Ugrás a fórumra: