Naruto-Kun.Hu » Anime / Mangasorozatok » Egyéb anime / manga sorozatok
Eden's Zero
Jaeger
Kint a legújabb fejezet:

https://www.manga...ns-zero-85

Úgy nézz ki a korábbi verzió valósul meg... Most jön a Round 2-ő és meglátjuk mi lesz.

De egy overpowered ellenfél ellen mint Draken az is kevés lenne ha mind egyszere támadnának szóval szerintem lesz itt még időutazás megint.

Nagy csalódás lenne ha együttes erővel legyőznék őt mert azért lazán beleállt Shikiék teljes erejű támadásába mikor megjelent.

"I'm not fighting because I want to win. I'm fighting because I have to win!"

Blader
Igazából még nem láttuk Drakken teljes erejét, ezenfelül meglepetésként érte Shikiéket, mikor beleszólt a harcba. Másrészt ott van még a harci ruházata a Shining Staroknak is, na meg az 'Etherion' (amit nem hiszem, hogy használni fognak itt, csak majd mikor elérnek a Sárkányzuhatagig, a Sakura Kozmosz szélére), de az tény, hogy fair küzdelemben nem tudják legyőzni, szó esett a fejezetben is erről.

Néhányan feltételeznek egy Hermit vs Seth féle hacker összecsapást a Digitalison, ami valljuk be, szerfelett klassz lenne.

Lehet szó arról is, hogy még legalább egyszer visszaugrik Rebecca, de az is megeshet, hogy miután megmentették Labiliát, felhúzzák a nyúlcipőt és meglógnak valahogyan. Aztán egy mini training arc/timeskip ahol Shiki elsajátítja az Overdrive-t, mert amire jelenleg képes - ő és Jinn is -, alighanem a kezdetleges verziója az Overdrivenak. Aztán jöhet az endgame Drakken ellen.

Szerk.: Apropó..
EZ CH. 86 Early Spoilers

-Edens Zero Chapter 86 Title "EZ-Attack!!"
-Edens Zero 86 Synopsis:
The Edens Zero crew tries to work out a plan to escape the tragedy that awaits them if the future unfolds as Rebecca experienced it, but the Belial Gore approaches them dangerously...
Cover: Ch. 86 Cover
By: @11ThDoctr

Szerkesztette: Blader - 2020.03.11. 19:54

Jaeger
Apropó 2:
https://www.manga...ns-zero-86

Kint a legújabb fejezet. Érdekes megoldást választottak a megoldásra :)

De nem vagyok benne biztos, hogy ez igy elég lesz a győzelemre.

Blader
Az a két double-spread a rohamozásról nálam a favorit a Mennyei Lovagok panellal egyetemben eddig a mangában.

No.30, hmm?
1. Jelentheti azt is, hogy Rebecca eddig összesen 30x használta a Leapert, még talán az első fejezet előtt is.

2. Lehetséges, hogy a Leaper valójában képes váltogatni az alternatív univerzumok között és Rebecca jelenleg most van a 30.-ban.

3. Viszont mivel nem emlékszik az előző 28-ra, lehet, hogy más ugrott az időben néhányszor..
Vagy mindhárom összesen. :hmm

Noah-nak biztos van némi köze Rebecca múltjához.. és a 69. fejezetben, Rebecca rémálma is egy ugrás volt a jövőbe.. vagy egy alternatív jelenbe/múltba? :ehh

Jaeger
Ezek jó kérdések remélem hamarosan választ kapunk rá :D

Durzo
Blader írta:
Szerk: Ironikus, nem? Itt az ellenségek adják be a kamu halálokat, valamint a földig alázzák főhőseinket, és nem fordítva. :lol

Mintha a FT-t olvasnánk a rosszfiúk szemszögéből. :D

Az utóbbi néhány fejezet ütősre sikerült. Blader kérdései mellett engem még az érdekelne, hogy Drakken honnan tudja, hogy most már no.30-at kell mondania? Lehet rájött, hogy mi történt abból, hogy a csapata elbukott? Végülis mondta, hogy valami nem stimmel. Ha más nem, minimum gyanakszik.

Durzo írta:

Maria kihallgatására remélem rá lesz szánva egy egész fejezet. :lol

Lehet Maria-t mégis "kihallgatják" majd...

"Sárkány vagyok, mert az akartam lenni."
"Do what nobody does, to achieve what nobody has."

Blader
Szerintem Noah mondta el neki ismét, vagy kapott tőle valamiféle "képességet" amivel számon tudja tartani. :D

Rebecca múltja valószínűleg Noahoz fog kapcsolódni valamilyen szinten. Amire még mondjuk kíváncsi vagyok, az Rebecca és Labilia, valamint Jinn és Kleene háttértörténete.

Lényegesebb spoilerek a 87. fejezetből (LQ)
The Four Shining Stars in Battle Dress

Áh. Ezt vártam egy ideje, Sister öltözéke mindent visz! Már várom, hogy megjelenjen HQ verzióban is.
Noah
Megérkezett Noah is a végére. Kíváncsi vagyok, hogy mi fog kisülni ebből.

Szerintem maximum egy kisebb arc, és utána már mennek is a Sárkányzuhataghoz, de az is lehet, hogy rögtön ezután az arc után.
Lassan viszont az anime is érkezhet.. Mashimának is vannak rejtett, még bejelentésre váró projektjei. Én júniusra tippelek, valahol a 100. fejezet környékén.

Egyesítve 2020.03.26 19:21:39:
Kint van a fejezet:
https://readedens.../87/page/1
Szerkesztette: Blader - 2020.03.26. 19:21

Jaeger
Noah kicsoda is?:D Elfelejtettem. :ehh

Blader
A Shooting Starlight céhmestere, tudod amelyik a kalandorokkal foglalkozik és benne van Rebecca is meg Shiki is. :'D Meg Labilia, Happy és Clarisse, a recepciós.

A Guilst történetív elején említették meg először a céhmestert, merthogy "elrabolták" őt is miután Rebeccát magához hívatta, de nagy valószínűséggel csak összejátszott a rosszfiúkkal. Sister Ivry megemlítette, hogy Noahnak dolgozott a céhnél, miután Ziggy feloszlatta őket, valamint, hogy ő adta neki azt a küldetést, ami miatt csapdába esett és ott rekedt 10 évig a Rogue Out bázisán.

A 43. fejezet végén jelenik meg először személyesen. Drakken kereste éppen, információ kellett neki az Edens Zeroval kapcsolatban. Itt mondhatta el Rebecca képességét Drakkennek és innentől váltak teljesen célponttá.

Legutóbb a 80. (katt) fejezet végén jelent meg.
Szinte biztos, hogy előránt egy Aizent. It's all gone according to my calculations. ^^

Ugrás a fórumra: