Naruto-Kun.Hu » Anime / Mangasorozatok » Egyéb anime / manga sorozatok
Goblin Slayer anime/manga
dungeonlord
Úgy éreztem, nem bírok tovább várni, ezért bepótoltam az összes részt.(Minden animét fullosan szoktam belekezdeni, de mivel nagyon szeretem, ezért nem tudtam tovább várni )

Első sorban a fordítás miatt kezdtem bele, mert sajnos még nem találtam a mangához fordítást.

Ha valamit nagyon szeretek, attól elvárok egy hibátlan feldolgozást, sőt még több bővítés.
Sajnos azonban nem kapott hibátlan feldolgozást, mint a boku no hero academia .
Milyen lett az anime? Összegségben jó.
És akkor most jön az első mondatban feltett kérdés, hogy aki tökéletes feldolgozást vár, az miért ír jót?

Azért, mert ügyesen megcsinálták, és nagyon hű maradtak az történet világához.

3.hibát sikerült lenyelnem, sőt elkezdtem élvezni az animét, amiket 2-3éve a mangában olvastam.
100% biztos vagyok benne, hogy blu ray nél több jelentetet, és sokkal véresebb lesz.
Mint elf bosszúja a goblinok ellen, amit a mangában láttuk.

Nem olyan katasztrofális,minta Danmachi(mert az animéből haremet csináltak),de nem is olyan hibátlan,mint a boku no hero academia .
Tv verzió se vészes, de blu ray lesz az igazi.
Szerintem megfogom nézni még egyszer Blurayként .Addig marad tv verzió ^˘ .
Ötletes volt a 2 arc csere, mert jobb évad zárás lesz.
Szerkesztette: dungeonlord - 2018.12.06. 15:24

Avaren
A FT mellett még ez az egyetlen amit heti rendszerességgel követek. Én megvagyok vele elégedve, bőven élvezhető a mű.

ui. : Ha valaki a mangához keres magyar fordítást, az írjon privátba üzit és küldök linket. :P

dungeonlord
10.rész:
Újra csak ismételni tudom magam, jó ötlet volt a 2arc csere. Mert a történet vezetés,karakter fejlődés, és a párbeszédek új értelmet nyernek.
manga
pl, amikor a papcsaj lebasza Goblin Slayert.
Sokkal jobb a mangánál.
Pont nem rég említettem a mangánál, hogy a Goblin Slayernél nagyon hiányolom a hétköznapi részeket.
Talán pont ezért tetszett az új rész.
Ops,igazad van Goku xD
Remélem a falus csatát szépen megrajzolják
.Ha kevés lesz a3d, és sok mozgó kép lesz, akkor meg vagyok elégedve WHITE FOX munkájával.
Szerkesztette: dungeonlord - 2018.12.09. 11:01

goku5
Jó kis hétköznapi rész volt a mostani. Tényleg olyan hangulata volt mintha már tényleg az utolsó rész lett volna és erre jön ez a befejezés. Nagyon jó volt ez a befejezés.
A kis rohadékoknak van merszük pont a vadászuk otthona előtt felbukkanni. Ebből aztán jó kis öldöklés lehet. És hát a nagyobb lesz más kalandor is megtapasztalhatja hogy kár volt eddig lebecsülni a goblinokat.

dungeonlord te meg jobban figyelj mit teszel spoillerbe mert aki nem olvassa a mangát (ahogy még és sem) annak az utolsó mondatod igen sokat spoillerez.

bakod
hiányolod a hétköznapi részeket? hát pedig volt belőle bőven. tulajdonképp eléggé jellemtelen volt és csak a kocsmai jeleneten tudtam nevetni egy nagyot. 10 rész után is tartom hogy a két értékelhető karakter csak az elf és a törpe. na mindegy jön még 2 rész abban gondolom gyilkolnak, majd vége lesz úgy hogy DE megyünk tovább goblinokat ölni csak a változatosság kedvéért. már a 3. démon nagyúron se csodálkoznék akit persze megint csak bögyös csajok győzhetnek le.

goku5
Hát ebből a 10 részből két ilyen "hétköznapi" rész volt. Nemárt néha egy kis pihentető rész egy sorozatban, de az ne egy 12 részesben legyen szerintem.
Maga a rész szerintem jó volt bár hogy minek tesznek bele a sorozatba két ilyen szinte semmi nincs benne rész nem értem. Valahogy számomra ha csak 12 akkor az egy kicsit jobban pörögjön, ha már ilyen témájú.
Ilyen átmenetinek (hétköznapi, pihenőnek) szerintem fél rész is bőven elég két arc között.

dungeonlord
bakod írta:

hiányolod a hétköznapi részeket?

Igen.
2.éve olvasom a mangát,és havi adag alapján nagyon kevés slice of life jelenet van. Mert a legtöbb fejezett a világ bemutatás, és a harcokból állt. Ezért is tetszett a legújabb fejezett, ahol végre a karakterek lesznek központban.
Egy picit pontosítalak.Türelmetlen vagyok xD .

bakod
na még egyszer: milyen világbemutatás? ne viccelj már a goblinfészkeken kívül sz@rt se láttunk. még a fővárosból se... 0 a bemutatása és csak azért ennyi mert negatív értéket nem lehet adni. ugyanez a karakterekre is igaz.

Ugrás a fórumra: