Csillaghullas
Amúgy az 53. fejezet 9. oldalán ki az, aki Laxus-t keresi? Valahogy senkire nem hasonlít rajzolásilag.

Blader
Az ott Freed, csak a szövegbuborék eltakarja a jellegzetes haját.

Csillaghullas
Köszi, már néztem, hogy ki ez a nőci, annyira lányos volt :D

Avaren
54. Fejezet raw :D

https://imgur.com...05#NbszepM

Hát Aldoron nem szórakozik az már biztos. :D

Ezzel a fejezettel kész a 6. kötet. B-)

Jaeger
Avaren ha reálisak lettünk volna most szépen lerepült volna a karja :D

"I'm not fighting because I want to win. I'm fighting because I have to win!"

kasza93
https://sorcererw.../54/page/1

Itt az új fejezet. Úgy nézki hogy eddig csak aldron töredék erejével néztek szembe, de most aztán belecsaphatnak a lecsóba.

vegel2014
54. fejezet.

Nagyon tetszett. Aldron magjainak a kinézete nagyon szépenen, és igényesen lettek megalkotva. Kíváncsian várom, hogy milyen erőkkel fognak rendelkezni, de van egy olyan sejtésem, hogy meg fogja izzasztani a srácokat. Ami Natsut illeti ő van a leggázabb helyzetben, de remélem előnyt tud szerezni abból, hogy az ő mágiája konkrétan a természetes ellensége Aldronnak.

A Fairy Tail sajnos a végére ellaposodott, és már csak szájhúzogatva tudtam befejezni, de ez a száz éves küldetés újra tudott motiválni a sztori iránt.

Köszönöm a fordítást.

Avaren
55. Fejezet raw

https://imgur.com...gm#8bozuDU

Kb. mindenkiből kaptunk egy kicsit,és ennyi is volt kb. De a fejezet így is adta.
És ha minden igaz elvileg Aldoron harcolt Acnoval. B-)

Jaeger
Natsut azért rendesek elverik most. Vagy megint egy raget akarnak kihozni belőle?

Blader
55.
Azért kíváncsi vagyok, hogy hogyan fogják végül legyőzni őket.

Az említettek közül én személy szerint Jellal harcát várom a leginkább, 55 fejezet alatt nem láttuk őt egyszer sem normálisan harcolni, nem beszélve arról, hogy megkötözve várakozott Erzára x fejezeten keresztül. :ehh

Mellesleg csak én érzem úgy, hogy a történet valami szörnyen lassan halad és a fejezeteket eléggé elnyújtják a kis híján semmitmondó panelekkel? Oldalak mennek rá az oda-vissza utazásokra, Wendy "monológjaira" - mikor Irene tanította neki a Szétválasztó Megbűvölést -, a harcok lassan haladnak stb.
A kétheti megjelenés pedig rátesz még egy lapáttal. Nem azt mondom, hogy össze kéne csapni az egészet, csak egy kicsit gyorsítani a tempón. A Mercfóviás történetív alatt egészen normális volt az ütem.

Lehet, hogy jobb lenne ha várnék míg felgyűl 4-5 fejezet, majd egyszerre esnék neki. :hmm

dungeonlord
Blader írta:

Mellesleg csak én érzem úgy, hogy a történet valami szörnyen lassan halad és a fejezeteket eléggé elnyújtják a kis híján semmitmondó panelekkel? Oldalak mennek rá az oda-vissza utazásokra, Wendy "monológjaira" - mikor Irene tanította neki a Szétválasztó Megbűvölést -, a harcok lassan haladnak stb.

Ha tartja minimum ezt a szintet, akkor résszemről simán megnéznék 300+fejezett is .
Egyetlen negatívumon a manga kapcsán, hogy a sárkányölő szó lassan értelmét veszti, de szerintem jobb is.
Erőviszonyok is tökéletes működnek.
Még mindig reménykedek ACno visszatérésén, aki csak eltrollkodta a halálát XD .

Jaeger
Én is úgy érzem, hogy alig haladunk egy fejezetben. Ugye sok karaktert kell szerepeltetni és két hetente egy fejezet elég kevés erre. 4-5 fejezetenként van egy kis haladás. Bár most érdekes ellenfelet kaptam Wendyék nem tudom, hogyan fogják legyőzni de tuti nem fog senki meghalni. Illetve Natsu milyen Nakama powert kap majd?:D Vagy felébred benne megint Igniel ereje? De most nagyon messze van a győzelemtől.

Avaren
56. Fejezet raw

https://imgur.com...iC#AbVXPLP

Ha úgy nézzük Doom jött és ment. :D Gyorsan le lett rendezve. De legalább picit villanthattak az eddig elhanyagolt karakterek. :D Oké, hogy csoportosan lett leverve, de remélhetőleg a többi mag erősebb lesz. :)

dungeonlord
Doom alapból a leggyengébb volt xD. Azért remélem a többinél jóval több fejezett kap, mert egy kemény boss harcot várok^^
AZért az nem semmi, hogy Hiro egyszere 2 mangát ír és rajzol, ráadásul tartja mind2 színvonalat . Nem kiváló ,de azért élvezhető ^^ .

Avaren
A 100 évest nem Hiro rajzolja, csak a történetet írja, de lehet hogy ebbe is besegít Ueda sensei. :D

Kint a 6. kötet borítója. B-)
i.imgur.com/ltb1R7A.jpg

Egyesítve 2020.06.02 17:36:24:
57. Fejezet raw

https://imgur.com...K1#8neHiOf

Úgy tűnik Doom legyőzésével Aldoron picit gyengült? Vagyis Natsu tudta érzékelni a támadását.

Őszinte leszek Lucy új mix ruhája nekem nem jött be. Az előző sokkal jobb volt véleményem szerint.

Gray x Juvia harca faxa volt és még nincs vége^^ Juvia talán újra visszakerülhet régi fényébe? :D

De Mashima nagyon nem akarja mutatni Gerárd harcát... De ha egyszer eljutunk oda remélem odapörkölős lesz. :D Már csak azért is, mert számomra Gears tűnik a legveszélyesebb magnak Aldoron után. :D
Szerkesztette: Avaren - 2020.06.02. 17:36

Ugrás a fórumra: