BladerTM
*Ahhem* Örülök, hogy ezt a harcot legalább nem off-screenben nyomták le, a koreográfiában gazdag, élmény és akciódús fejezet volt. DE.. Wendy most már nem csak DS mágiát tud Erza kardjába bűvölni, hanem akármilyet?!
Jó.. biztosan a közelében sincs Natsu/Gray valódi erejének, és valószínűleg Erza páncéljaiba is megbűvöléssel helyeztek mágiát (ezekről sosem volt szó eddig, ugyebár), de ezen a ponton már Wendy megbűvöléseiben/gyógyításaiban értelmetlen keresni a korlátokat, mellékhatásokat és a logikát ( xd ).. ehh nem is fárasztom magam rajta tovább. Ezen kívül nem volt gond a fejezettel.

Még mindig reménykedek, hogy Laxus győzelmet arat.. :(

Nagyon remélem, hogy Mira & Elfman vs Diabolosnak nem off-screen lesz a vége, az előző fejezetben 1 panel kivételével nem szerepeltek, már nem is tudom mióta.

dungeonlord
Erza új képességét, ezt a bizonyos megbűvöléssel teljesen rendben van .Jól passzol a mágiájához.
3ok maitt nem adok esélyt Laxusnak.
1:Régóta nerf alatt van.
2: Most ő a rossz fiú,akinek ki kell kapnia
3: Mert ő Erza .Értitek az utalást? :D

Erzát szeretem, mert röhögök rajta, de a harcairól nem szeretnék nyilatkozni .Erről már írtam egy véleményt, hogy miért nem tud kikapni .
Ha kikapna, akkor újabb áldás a lenne a fiary tail történetében ,de nem fog kikapni, és feladtam szintén.
Szerkesztette: dungeonlord - 2019.12.10. 19:29

Csillaghullas
Azért az kemény, hogy Laxus rúgás közben, lábon át megrázta Erzát.

BladerTM
dungeonlord írta:

Erza új képességét, ezt a bizonyos megbűvöléssel teljesen rendben van .Jól passzol a mágiájához.

Az így kinyert erővel nincs bajom, csak Wendy ultimate hax képességével. :D
Ha veszítene Laxus, akkor elméletben mégis csak ő nyerne, mivel ez kb. 4 vs 1 (Wendy megbűvölései, Natsu & Gray erejéből egy - egy darabka), de ha ténylegesen Laxus nyerne, akkor az felérne egy szemorgazmussal. :D

@Csillaghullas

Ennyi azért a minimum, sőt.. Kihagyott egyet a szívem, mikor Erza megvágta Laxust.:ehh

Jaeger
Nem is biztos, hogy Wendy büvőlte bele simán lehet, hogy máshonnan van.

"I'm not fighting because I want to win. I'm fighting because I have to win!"

Csillaghullas
@BladerTM, hogy érted, hogy Natsu és Gray erejéből 1-1 darab? Most így nem rémlik ilyesmi.

BladerTM
Erza megbűvölt kardjaira céloztam. Az egyik Gray démonölő jegéből, a másik pedig Natsu tüzéből származik.

Rikudou25
Azért azt már nem kevés ideje tudjuk hogy Wendy mire képes. És azt se felejtsük el hogy Erza anyja alkotta a sárkányölőket mondja is a harcuk során hogy Wendyben nagyon sok potenciál van épp ezért vette át a testét mert még őt is lenyomta Wendy. És ugye Erza anyja is azt a mágiát használja amit Wendy ergo Erza is simán megtudja tanulni. Nincs ebben semmi logikátlanság vagy meglepő. Engem inkább az lep meg hogy Erza csak most tanult meg ilyet.

Őszintén szólva kétlem hogy Laxus nyerni fog mert a sztori szempontjából ha ő nyer akkor vége mindennek. Meg ha eddig nem nyomták le Erzát akkor ne most kezdjék el. Oké kikapott már párszor de mindig felülkerekedett és én pont ezt szeretem benne. Szóval nem tetszene ha most kikapna. Laxus amúgy sem ugyan az már mint régen. Az a Laxus lehet lenyomná Erzát aki anno Natsuval harcolt.

Jaeger
Szerintem meg döntetlen lesz a harc vége, ergo valami félbeszakítja őket igy nem lesz rossz döntés :)

BladerTM
100YQ 45. RAW

Hölgyeim és uraim, elérkezett a pillanat, amire oly sokan vártunk. Immáron Kyoka és Irene békében nyugodhatnak, ugyanis az Egyetlen Erza "Titania" Scarlet legyőzetett. ( Laxus fans SORAKOZÓ! :D)

Habár fordítás nélkül nem könnyű megállapítani, döntetlennek is tűnhet, de szerintem Laxus lazára vette a gyeplőt, miután látta Erzát ahogy összeesik és ő is ledőlt pihenni. :D
Ez volt szerintem az eddigi legjobb harc ebben a mangában, sőt könnyedén vetekszik az eredetiben lévőkkel is.

Avaren
A folytatásban mindenképp a legjobb harc, bár eddig nem nagyon volt több fejezeten át tartó folyamatos harc, szóval sajna ez egyben szomorú is. :D Viszont most a Laxus fanok imádkozhatnak, hogy Gerárd ne érjen oda, mert akkor neki annyi. xD

csabe
Legalább megvárhatnád míg angolul kijön a fejezet mielőtt spoilerezzel itt a népnek.

Gather
Olvastam egy érdekes teóriát hogy mi van ha Wendy Milky Way segéltségével megidézte Irene szellemét és tőle tanulta ezt az magas szintű enchantot.

Csillaghullas
Nem hiszem, hogy túlzottan szeretne vele találkozni...

Jaeger
Kiváncsi leszek, hogy Natsu mit fog kezdeni a Fehér varázslóval :)

De az biztos, hogy most minden régi rajongó elégedett lehet.

Ugrás a fórumra: