Durzo
Az előző fejezet után azt hittem Wraith Yuri szelleme lesz, de a RAW után már sejtettem, hogy a céh miatt lesznek rokonok.

A kövi fejezetben remélem Laxus végre kiüti Kyriát. Nem sok értelme van tovább húzni azt a harcot. Laxus még be se keményített és nincs rajta egy karcolás sem, Kyria meg tele van horzsolásokkal. Ami mondjuk nem meglepő, hiszen ha a 100 évnél fiatalabb karaktereket nézzük, akkor Laxus simán benne van a top 5-ben (mármint az élők közül). Mira és Elfman viszont odatehetnék már végre magukat. Elég régen volt már jó harcuk.

"Sárkány vagyok, mert az akartam lenni."
"Do what nobody does, to achieve what nobody has."

Avaren
41. Fejezet:

https://imgur.com...Ig#AcN0ScK

Cana is kiszabadult, Kyria KO. A végén csak nem Laxus fanboy lesz? :D
Remélhetőleg jövőhéten befejeződik Miráék harca is. Bekeményíthetnének végre a sárkányfalók..., mert eddig kb. Nebal az egyetlen aki csinált is valamit a kevés műsorideje alatt. xD

BladerTM
41.

Laxus és Kyria végkifejlet várható volt, nem lepődtem meg a fangirl-es részen.

Cana végig részeg volt? Oké, de akkor minek követte a Fehér Mágust? Nem nézett ki részegnek az előző fejezetekben. Ez a Kifehérítés varázslat eléggé kesze - kusza..

Lassan már azt várom, hogy legyen megint Bi-weekly. Hátha visszajön az akkori színvonal, 3 manga (dupla EZ fejezet a héten) tényleg sok már.

Jaeger
Cana dolog szerintem is elég rossz megoldás.

Komolyan mert végig részeg volt azért követte a Fehér Mágust, de nem tűnt fel neki a dolog?

"I'm not fighting because I want to win. I'm fighting because I have to win!"

Avaren
42. raw

https://imgur.com...xt#dJA6Jjy

Az a borító. :D Natsunak még van hova fejlődnie. :D Folytatódik a Wendy vs Nebal, de legalább már kültéren. És megkapjuk az Erza Vs Laxust, bár valószínűleg félbe lesz szakítva. :D De legalább mutassanak egy kicsit belőle *.*
Natsu pedig találkozott Toukával. (?) :D

BladerTM
A mostani borítók mindig mosolyt csalnak az arcomra valamiért. :)

Wendy vs Nebal kevésbé érdekel, de még jól is alakulhat a dolog.

Könyörgöm Erza ne BS módban verje le Laxust, sőt ne is verje le egyedül, mondjuk megközelítheti Laxus szintjét BS nélkül, de akkor sem! NEM! :D

Touka visszatért. Talán a Kifehérítés a céhtagokon (+Jellal) gyengült egy kicsit e miatt, ez megmagyarázna egy pár dolgot..
Toukának a Natsuval való interakciója tetszett, Lucynak is látnia kellett volna.:lol

A RAW-ok alapján sokkal tetszetősebb fejezetnek ígérkezik, mint az előző kettő.

Szerk.: (Ez egy spoiler. Vidd rá az egeret a megjelenítéshez:
OC Meme
)
www.upload.ee/image/10773194/Screenshot_1.png

Szerkesztette: BladerTM - 2019.11.26. 18:29

Jaeger
Nem tudom számomra nem történt annyira sok érdekes a fejezetben :)

Natsu nem hiszem, hogy sok mindent kezdeni fog Toukával.

De jah a borító az nagyon jó lett.

De mondjuk ha a White Mage barátunk Natsu rajongó akkor lehet itt még meglepetés főleg ha megérkezik Lucy :D

"I'm not fighting because I want to win. I'm fighting because I have to win!"

dungeonlord
bloodbath írta:

Nekem meg azt magyarázhatná el valaki, hogy honnan van lelkierejük egyeseknek arra, hogy Hiro műveit élvezettel olvassák, az FT-ben véghez vitt borzadályai után. ^^'

Ezt nehéz összefoglalni szavakban, mert itt érzelmi dologról van szó. Miért olvasom hetente?

Mert a manga olvasás közben feltűnt, hogy Hiro minden erejével igyekszik javítani azt, amit elrontott az alap művénél. Menteni már nem tudja, de enyhíteni tud rajóngoknak, amiért megéri elolvasni az új arcot .
Itt is akadnak wtf dolgok,de nem olyan vészes, amiért elkezdjem leszidni .
Fairy tailt évekig olvastam, és ez idő megkedveltem, és amióta megkedveltem ,azóta elfogadom a rossz dolgait is,mert érdekel a történet vége.
One piece is hasonlóan állok,ahol évekig nem tudok jókat mondani, de mégis érdekel a története, mert szintén évekig olvastam .
Várj ,tudom mi a legalkalmasabb szó erre. Szívémhez nőtt,kb igy tudnám legrövidebben megfogalmazni,hogy miért követem a Fairy tailt :D .
Gondolom a többiek is hasonló okok miatt követik :D .

Csillaghullas
Sziasztok! Nem rég fejeztem be az animét, és olvastam el a manga fejezeteket a 100 éves küldetéshez. Úgy látom, a filmes megvalósítás eléggé tükrözi a mangát, a belinkelt képek és a hozzászólások alapján legalábbis. Elkezdtem elolvasni a fórum kommenteket is, de 268 oldalon még nem sikerült átrágni magam :D
3 dolog jutott eszembe menet közben, előre is bocsi, ha valaki írta már ugyanezt.
1. Az Elsötétülés kapu. Szerintem egy kapu van, amit Zerefék építettek, csak ugye megjelenik a múltban és a jelenben is, azért beszélnek kettőről. Az anime alapján a királyi család őrizte generációkon át. Szóval szerintem ők nem építettek újat, csak feltöltötték mágiával a meglévőt. Ami a sárkányölőket illeti, a kapu lerombolása őket nem veszélyeztette, mert az átjövetelük korábban történt. A sárkányok meg azért tűntek el, mert ha a jelenben lerombolják a kaput, a jövőből nem tud Rogue visszatérni, nem tudja megnyitni, és nem is jönnek át a sárkányok a múltból, tehát ebben az időben nincs helyük. Mondjuk az fura, hogy Atlas Flame emlékezett Natsura, de hát vannak ugye olyan elméletek is, hogy emlékszik az ember mindkét idővonalra, ha változás történik.
2. Natsu aszexuális/gyerekes. Nem lehet ennek köze ahhoz, hogy egy sárkány nevelte? :D Nem hiszem, hogy Igneel sokat beszélt volna a férfi/női szerepekről. Bár az is igaz, hogy a céhnél eltöltött pár év alatt behozhatta volna a lemaradást, főleg ilyen Makao félék mellett (végülis Romeo is tisztában van a dolgokkal, csak még nem érdekli). Egy olyan eset rémlik, amikor Lucy meg akarta rúgni, és végül leesett róla a törölköző, akkor mintha azért Natsu is elpirult volna. De hogy ne tudja, hogy lesz a gyerek, azon leakadtam :)
3. Fura volt, hogy a víz sárkányistennek hasonló minta volt az arcán, mint Gerardnak.

Avaren
Kint a raw: :D

https://imgur.com...Ae#KP96YQW

Akkor Touka egy Exceed? :D

Erza se húzta sokáig a páncélban Laxus ellen. :D Jobban örülnék egy Nakagami Armor vs Vörös Villám harcnak. :P :D

dungeonlord
Ez az, amire nem számítottam . xD
Zeref harca óta nem elemezem a fejezeket ,és azóta elég sok mindent elfelejtettem .
Ha nem Natsu, akkor Happy harem-e alakulgat :D
Laxus vs Erza nem írok semmit, mert Laxus már régóta nerf, nerf és nerfek alatt van :D . Erza pedig Erza, majd megoldja xD .

Harcok terén nem tudok jókat mondani, mert rövid és sajnos kiszámítható , de a humara még mindig adja xD.
Szerkesztette: dungeonlord - 2019.12.03. 19:10

BladerTM
Még régebben, mikor Touka farka először látott napvilágot a FT-ben, felvetődött egy teória, hogy ő igazából exceed. Igaznak bizonyult. :D

A harcok sajnos tényleg rövidek, főleg most a Fasárkányistenes fejezeteknél.
Csak én szeretném azt, hogy Laxus alázza földig Erzát, aki a PoF cuccában van? :D Aztán mehetne végre a Laxus vs Jellal.

kasza93
https://sorcererw.../43/page/1

Majd szétröhögtem magam toukán, most. A fane gondolta volna hogy a Natsu iránti rajongásával ennyire mellé lőtt

Csillaghullas
Csak nekem tűnik úgy, hogy Lucy mintha inkább magát sajnálná, hogy Natsu nem érdeklődik az ilyen dolgok iránt? :)
Juvia meg örülhet, hogy valaki kivételesen nem az ő szerelmi riválisa.
Szerkesztette: Csillaghullas - 2019.12.05. 20:11

Avaren
44. Fejezet raw

https://imgur.com...Jf#yoQ7jZn

Rég volt már, hogy egy teljes fejezet csak harcra ment el. :D Ha Kyria okos most amíg azok ketten harcolnak elpusztítja a gömböt. :D

Ugrás a fórumra: