BladerTM
Ha már manga folytatás, annyit érdemes tudni róla, hogy már most (viszonylag az elején, 28. fejezet) sokkal jobb az Albareth Arcnál, sőt megmerem kockáztatni, hogy ez a legjobb Arc, már most. Tartaros és Tenrou ide vagy oda. :D
Az anime után ajánlom a figyelmetekbe.

A folytatásról anime adaptáció szerintem 90% , hogy lesz. Bár az még odébb van jóval, tekintve azt, hogy kéthetente jönnek ki az átlag 18-20 oldal hosszúságú fejezetek.

Jaeger
És folytatódik tovább a menet :D

Nem tudom szerintem az animáció okés volt ebben a részben főleg a Gildartz harcnál. És következő részektől fog kezdődni az igazán nagy bum.

"I'm not fighting because I want to win. I'm fighting because I have to win!"

Avaren
Jaja :D Ráadásul kiegészítéseket is kaptak a harcok. :D A Mira-Jacob és a Gildarts-August is. :D
Lehet igaza lesz Bladernek és a végére tartogatták a pénzt. :D

BladerTM
A Mira-Jacobos harc kiegészítés egyből szembetűnt nekem is, de a Gildarts-Augustos nem. Sőt, nem is nagyon emlékszek vissza arra a harcra a mangából, csak 1-2 nagyobb momentumára. :D

Meglepő, hogy még nem tettétek szóvá az új OP/ED -t. Valószínűleg ez az utolsó OP/ED ennek a "végső" arcnak.

Az opening első hallásra és vizuálisan is tetszetős, de megint csak teleb*szták spoilerekkel.:ehh

Az ending is jó kis chilles a maga módján. Őszintén bevallom, tetszik, hogy visszahozták a chibi endingeket erre az évadra. :D

Eddig nagyon úgy néz ki, hogy a végére tartogatták a pénzt, csak tartsák is meg, vagy emeljenek a szinten picit. :ehh

Viszont ami nagyon szemet szúrt az egész évadban (a korábbi animáció mellett), azok a háttérszereplők voltak. Régen mindegyiket megrajzolták, de most csak ilyen árnyékokat kapunk, szó szerint. Amik beszélnek.. na ez nagyon tudja rontani az összképet, nálam legalábbis. Alig volt egy pár rész, ahol rendes háttérkaraktereket kaptunk a FT részéről.

Avaren
Mostani részben sok animáció megint nem volt, viszont az előzetesből is nézve jövő héten jó pár résznyi költségvetést ellőnek. :D

Acnos jelenetet jól megcsinálták. ^^

Jaeger
Megint a jó részekre tartalékolnak tuti :D

Nandi
Sziasztok!

Vki megtenné, hogy felvilágosít?

Szóval amikor kijött, akkor kezdtem el, mind a mangát, mind a animét nézni, viszont aztán megállt visszajött, passz és most nem tudom, hogy a mostani részek, amik jönnek újak, vagy folytatják a manga szálat, vagy totál más?

Mangát, ha jól tudom befejezték és ha jól emlékszem, akkor Animét és abba hagyták vhol manga vége felé.

Ningen
Jelenleg a fut a 3., egyben utolsó évad a manga alapján, minden vasárnap jelenik meg rész :)

"I understand what you are getting at father. And, as such... I have decided that I must relinquish my position as tenth seat. From now on I am just... just plain old Erina." - Nakiri Erina

https://kitsu.io/users/361132/library
Nandi
Rendben köszi! :)

Azt lehet tudni, hogy miért a manga befejezése után kezdték el lezárni?

burn3000
Most ez komoly? Nem is ... a gyereke hanem ... :O Ez most durva volt picit.

Jaeger
Ez most egy olyan csavar volt amire senki nem számított.

Smile0807
Ettől most eldobtam az agyam
Erre tényleg nem számítottam :O

tyber16
Én látom rosszul vagy tényleg belassult az anime? Mintha jó pár rész óta már csak 2 fejezetet dolgoznának fel a 3 helyett.

Avaren
Mostantól 2t is fognak és az utolsó résznél egyet. Így fog kijönni az 51 rész elméletben. :D 10 rész van vissza és van rá 19 fejezet.

Szerk. : A készítők nagyon szerethetik Gildartsot vagy Augustot ( esetleg Kanát ) vagy mindűket, ehhez az évadhoz viszonyítva szépen megcsinálták az ő harcukat úgy egészbe nézve. :D
Szerkesztette: Avaren - 2019.07.21. 22:41

tyber16
Amúgy Mavis hogy lett terhes ha Zeref első csókjától meghalt? August ha több mágiát ismer mint Zeref miért veszít Gildarts ellen ahelyett hogy használna valami mást ? :D Azt nem fogadom el hogy azért mert nem figyelt oda mert lesokkolta a Gildarts és Kana közti kapcsolat. Amúgy is minek kérdezgette hogy miért nem kapott szeretetet miközben ő maga válaszolja meg a kérdést úgy hogy ezt a választ mindig is tudta....

Ugrás a fórumra: