Jaeger
Szerintem meg békésen nem lehetett volna lerendezni ezt. Grayben mindig ott volt a gyűlőlet Zeref démonai ellen.

Bár az poén, hogy mindketten azt hitték, hogy elvesztették a szerelmüket és ezért örültek meg.

"I'm not fighting because I want to win. I'm fighting because I have to win!"

burn3000
Nagyobbat utott volna ha Lucy es Juvia orditasara hagyjak abba mindketten.

Jaeger
Vagy olyat is megnéztem volna, hogy ebben a felfokozott állapotban mennek neki Zerefnek :D

Smile0807
Én is azt vártam, hogy majd a két lány ordibál be oldalról, de ez a befejezése is pöpec volt. Erzát mi felnőttként láthattuk egyáltalán sírni?
Lucynak meg miért csak p*csavillantós szoknyái vannak? XDD

tyber16
Smile0807- A mennyei torony történetszálnál sírt utoljára ha jól emlékszem.

slorasil
Kiábrándítóan elsimliskedik a részleteket, a mangában August spirális kín támadása így nézett ki: https://naruto-ku...ail/507/17

Az animében meg így:
i.imgur.com/nYglekD.jpg

BladeX
A mai rész egészen jó volt. Nyomokban még dinamikát is tartalmazott.

BladerTM
Legal shonen henta.. khm tényleg egész jóra sikeredett a mai rész.

Smile0807
Egy kicsit talán túltolták a "gyönyört", de egyébként egész klassz volt. Mavist meg nem tudom hova tenni. Azt hittem egy csók volt és aztán szunya(nem olvastam a mangát), erre kiderül, hogy már ő is átélte a "gyönyört" + még kölyke is van. Na meg egy epizódon belül kétszer elsütni az Én Vagyok Az Anyád klisét... ilyet se láttam még XDD

dungeonlord
Semmi életet nem tapasztalok az animében. Futó manga sorozatnak tökéletes, ahol színesen és beszélve végig olvassuk egy fejezetet, de mangaként.
Most komolyan, ki az a barom, aki engedélyezte ezt a moslékot Tv/net sugározni?
Baromi rossz nézni, hogy ennyire kiherélik a Fairy tailt. Mint író, mint A-1 .
Hamarosan jön az ezüst díjazott harc,de rossz értelembe.

Avaren
Nah így az évad végére csak össze kapja magát a sorozat. Az Erza vs Irene eddig egész jóra sikerült, ráadásul kapott kiegészítéseket is. ( Ataraxia armor ^^ )

Jaeger
Szerintem is ez a rész most kifejezetten jó lett összerakva. Jó nem lett tökéletes de a szokásoshoz képest ez bizony fejlődés :D

BladerTM
Az utóbbi részek zöme hangulatosabbra, jobbra sikerült, mint az átlag. Remélem az évad végére ezt a szintet megtartják legalább, ha nem emelnek rajta. :ehh

dungeonlord
Sting Vs Larcade
Bár sokoknak nem tetszett a mangában, de nekem az egyik legérdesebb küzdelem volt .
Nagy kár, hogy az anime se tartotta tiszteletbe ezt a harcot.

Őszintén remélem, hogy egy nap kamatostól visszakapja ezt A-1.

Your lie in April talán a legjobb munkájuk, amit eddig az asztalra tettek. Sao is szép, de Your lie in April gyönyörű animációt kapott. Ezt bezzeg a Fairy tail nem kapta meg.

Mai napig csodálkozom, hogy a Japánok nem szedték szét A-1 csapatát .

BladerTM
Egyenesen vétek lett volna, ha a Shigatsu wa Kimi no Uso-t (Your Lie in April) szétbarmolják. :D

Ugrás a fórumra: