Oliver
Hát igen én is úgy véltem Igneel-re gondol, de amennyi postot láttam néhol sok natsulucy fan midnenbe belemagyaráz mindent.Mondjuk amikor tudjukkivel beszélget mért pirult volna el/esett volna zavarba ha Igneelről beszél? Meg tudjukki magára mutat kis perverz mosollyal ebből is gondolják sokan hogy valami nőről van szó, mert tudjukki eléggé szereti a nőket :D De mindegy valószínűleg nem animálják meg szóval ne menjünk bele ezen a témán belül ebbe a dologba :P

bloodbath
Hát na, romantikus lélek vagyok, ne rontsd el. :D Jó, nyilván nem egy érzelgős típus Natsu, de olyan jól esik ezt gondolni NaLu fanként. :D És én is a pirulás miatt vélekedtem úgy, hogy Lucy-re gondol.
A zenéről meg csak annyit, hogy miután azt a jelenetet olvastam mangában, más aláfestést vártam, de ezek már csak egyéni igények, vélemények.
De offoljuk szerintem is ezt a témát a fórumon, mert a végén kikapunk. :D
Szerkesztette: bloodbath - 2016.03.06. 22:08

catgay13
Én régóta várom a NaLi téma újbóli fellobbanását, de hiába :(

Jon
Én nagyon szeretem a romantikát, tényleg. De attól még nem kell belemagyarázni karakteridegen dolgokat a mangába :D
Oliver: Szerintem ott azért mutat magára, hogy neki nyugodtan elmondhat bármit. Utána komolyodnak el.
De ez már tényleg hatalmas off :D Ne haragudjatok :D

i.imgur.com/KfL1QCv.png

G3ri
274. rész:

Igényes részt láthattunk. Nem is tudnék semmi negatívumot felsorolni a résszel kapcsolatban, talán ami egyedül kivetni valót hagy maga után számomra, az Mavis ájulása volt. Ha elájul, akkor ne akadjanak már fel a szemei :D

Egyébként tetszett, a végén lévő jelenetet már azóta vártam, mióta olvastam mangában :) A kövi részben, egy jó kis lezárást kapunk és az utána lévő címből ítélve, (Challenger) visszatérünk a manga szerinti cselekményhez.
Szerkesztette: G3ri - 2016.03.07. 13:00

[img]http://www.kephost.com/images/2016/03/17/rsz_misfits_cover.png[/img] Nem jól adtad meg az elérési útvonalat.

Oliver
Szép rész lett szerintem úgy összességében.A töltelékek is jók voltak meg a végén az kis vázolás az elkövetkező történésekről nagyon tetszett.Kövi rész meg HYPE! Szinek sajnos nem térnek vissza...... de most vajon lesz új opening? Csak 10 részes volt a Zero így nem tudom.Várom a következő részt az már egy kis irányadó lesz az utánalévő részek minőségére.

slorasil
S2 100

Na hát ennek is vége lett. Az utolsó rész elég jóra sikerült, bár így szóban a végén szereplő táblázat nekem kicsit gyors volt. Precht üdvözlő arca mindent vitt :D Voltak unalmas és elcsépelt részek de összességében azt kell mondjam jóra sikerült a feldolgozás. Sajnálom, hogy a végén lespoilerezték a challangert :( És kiderült, Lucy mellei megint nőttek XD

bloodbath
slorasil - Egyetértek Veled mindenben; tényleg nagyon szép rész volt, kicsit meg is könnyeztem, pedig tudtam, hogy mi lesz benne. :D A challenger spoilert én is sajnálom, mert mangában is meg tudták oldani, hogy ne látszódjon, hogy ki van a kapucni alatt, nem tudom itt miért nem lehetett...
Szerintem kéne kapnunk új op-t és ed-t, mert elég fura lesz a rendes Fairy Tail a Zero zenéivel, de ahogy elnéztem most a FT wiki honlapját, az ugyanazokat a számokat írja hozzá. Bár imádtam az op-t és az ed-t, remélem lesz új. :D

Chakra
275. s2-100. rész

Elégedett vagyok. Szépen visszaadta a hangulatot. A céhnév eredete és Mavis céhhépület avató szövege is nagyon jó lett (bár ezeket már hallottuk).

Pretch "kedves" mosolya pedig egy biológiai fegyver. :D

Az gondolom már a mangából is sokmindenkinek feltűnt, hogy a FT alapító tagok a Sylph Labyrinth kincsvadász céhből valók, ugyanúgy, mint a Nap Falus történet három kincsvadásza. ...akiknek itt láthatjuk is a nagyszüleit. ^^

Egy apróságot azért kiemelnék.
Mavis Fairy Tail-e és Makarov Fairy Tail-e némileg különbözik. Pontosan nem tudom megfogalmazni miben, de Makarov esetében sokkal jobban előtérben van a "vigyázzatok egymásra", mint a "vigyázzatok másokra".

naruto-kun.hu/images/avatars/csoportkep_220fejezet_6-7oldal_-_retegek_egyesitve.png

https://naruto-kun.hu/
Hadron
Meg vagyok elégedve,szép lezárást kapott:),és persze nem felejtették el a "ZERA"-t sem:bow.Egyetlen bajom a halmas spoiler,nagyon csúnyán egyértelművé tették,hogy ki a csuklyás alak:nee

G3ri
Én is csak egyetérteni tudok az előttem szólókkal! :)
Szerintem is nagyon jól sikerült ez a lezárás, sőt talán még jobban adta is az érzést mint a manga. Az egész FT Zero nagyon szépen össze lett hozva, egy hatalmas pacsi. :bow
És sajnos ebből a spoilerből, nem csak azok jönnek rá a maszkos kilétére akik ismerik a mangát...

[img]http://www.kephost.com/images/2016/03/17/rsz_misfits_cover.png[/img] Nem jól adtad meg az elérési útvonalat.

balugabi
Komolyan mondom, olyan borzasztó a színvilága már, hogy ha átváltanának fekete-fehérre nem venné észre senki. Miért nem lehet olyan színes, mint régen?

Chakra
Talán kevés a színes festékjük. :D Illetve talán azt hiszik, hogy így "valósághűbb". Csak nem kellene elfelejteni, hogy ez egy fantáziavilágban játszódó történet, varázslókkal, sárkányokkal, beszélő macskákkal... még jó, hogy nem valósághű. XD

naruto-kun.hu/images/avatars/csoportkep_220fejezet_6-7oldal_-_retegek_egyesitve.png

https://naruto-kun.hu/
G3ri
Sokan panaszkodnak a színek miatt, de ha nagyon zavarják az embert a lejátszókon, manuálisan tudtok velük szórakozni. Vagyis VLC-vel lehet, 2 kattintás az egész, habár engem a mostani színvilág sem zavar. A rajzolásról meg nem írok semmmit mert szerintem az egyértelműen kifogástalan :)
Szerkesztette: G3ri - 2016.03.13. 19:20

Jon
balugabi írta:

Komolyan mondom, olyan borzasztó a színvilága már, hogy ha átváltanának fekete-fehérre nem venné észre senki. Miért nem lehet olyan színes, mint régen?

Talán azért, mert másoknak meg így tetszik. Mint pl. nekem. No offense, de havonta feljön ez a téma, kifakad valaki, követelve a régit. Az nem fordul meg a fejetekben, hogy talán van valami racionális ok mögötte?
Amúgy is, a pozitívumot (hogy olyan szép a rajzolás, mint még soha) meg soha nem emeli ki senki (oké, túlzok, de ritkán). Bírom ezt a kettős mércét, amikor valakik nem tudnak túllépni azon, ami régen volt, mert azt összekötötték a régi szép élményekkel, és nem képesek objektívan gondolkodni.
Ezt most nem rád mondom, nem tudom, hogy így van-e ez veled. Általánosságban viszont ez gyakori, és nem csak a FT-el kapcsolatban.

i.imgur.com/KfL1QCv.png

Ugrás a fórumra: