Chakra
Ki nyerne harcban ? (2 soros szabály)

naruto-kun.hu/images/avatars/csoportkep_220fejezet_6-7oldal_-_retegek_egyesitve.png

https://naruto-kun.hu/
AFR
Na akkor én ezt meg is indítanám. :D
Ilda vs Midoriya (ahol az anime tart)

Lad
Deku barátunk. Főleg, ha Iida abban a szellemi állapotban harcol, ahol most tart. Fejben nincs a helyzet magaslatán (az meg Deku ellen nem éppen jó dolog), plusz a sebesség előnye sem olyan nagy már. A fizikai ereje pedig kisebb, mint Izukunak.
Szerkesztette: Lad - 2017.07.28. 20:17

AFR
Persze olyan elmeállapotban mint amilyen általában hisz Deku nem nem bántotta senkijét. :D

Elvárnám hogy most még jelentősebb legyen a sebességkülönbség de erő az biztos hogy Dekunál van.

Jaeger
Nem olyan nagy a sebességkülönbség most már, hogy Deku tudja az 5%-os One for Allt. Attól függ milyen szabályok szerint megy egy ilyen duel?:D Mert ha elég a ringből kidobni lehet meglepné Midoriyát a burst mód de amugy esélytelen Ilda.

Következő:
Tsuyu Asui vs Ochaco Uraraka ezt egyszer úgy megnézném :D Szóval jöhetnek a tippek.

"I'm not fighting because I want to win. I'm fighting because I have to win!"

Gather
Ez húzós meccs lenne. Uraraka-nak meg kéne érintenie az ellenfelét hogy győzőn. Ez ugyan úgy igaz Tsuyu-ra csak ugye tudjuk mi lesz ha megérinti. Mondjuk én Uraraka-ra szavaznék mert biztos lesz terve hasonlóan mint Bakugo ellen.

Lad
AFR írta:
Persze olyan elmeállapotban mint amilyen általában hisz Deku nem nem bántotta senkijét. :D

Nem is erre értettem, hanem arra, hogy a gondolatai inkább a bosszú körül forognának és nem tudna/akarna annyira Deku ellen koncentrálni. :D
És a sebesség különbség a korábbiakhoz képest csökkent, hála a Full Cowl-nak

Tsuyu vs Ochaco
Na ez már nehezebb kérdés. Hirtelen nem is tudom kinek adnám ezt. Szerintem ez nagyban függne a környezettől. Ha van valami törmelék, nagyobb tárgy amit Uraraka fel tud használni, vagy ha meg tudja érinteni békánkat, akkor inkább ő lenne esélyesebb. Viszont ha van víz, akkor pedig Tsuyu.
Szóval ezt 55-45 arányban Urarakának adom.

Mistogun
Szerintem Ochaco nyerne mert ha Tsuyu azt csinálná mint az első évad negyedik részében az kb hatástalan lenne mert Ochaco egy nagyot ugrik és könnyen érkezik le meg minden és más tervet ami hatásos lenne Ochaco ellen most nem jutt eszembe de úgy 60-40 százalékos arányba nyerne Ochaco

FIRE AND BLOOD

AFR
Lad
Ez olyan szőrszálhasogatásnak tűnik.
Egyértelmű hogy mikor egy vki vs vkit kiírunk azt úgy nézzük hogy semmi nem tereli el a figyelmét egyiknek se.
És igen a Full Clow-al csökkent a sebességkülönbség de mivel Ilda képessége csak a gyorsaságból áll így szerintem bár már nem röhögné körbe de még mindig jelentősebb a különbség.

Az Uraraka vs Tsuyu meg szerintem Uraraka.
Tsuyu csak úgy tud támadni ha hozzáér ami Urarakának kedvez vagy hozzávág valamit amit könnyebbé tud tenni és így saját oldalára állítani.

Lad
Ja, túlságosan is szó szerint vettem az "ahol az anime tart" részt. :D

Következő: Yaoyorozu vs Ashido (sportfesztivál erőszinten mindketten)

Gather
Egyértelmű hogy Yaoyorozo amekkora zseni biztos kreál egy sav ellenes holmit.

AFR
Nem olyan nagyon egyértelmű. Nem tudjuk tud-e különleges tárgyakat készíteni illetve Ashido sava csúszóssá így megfoghatatlanná tudja tenni a kreált tárgyakat.
Illetve Momo nem mutatott valami nagy harci készséget még.
Inkább Ashido.

raptor9812
Deku egyértelmű az első kérdésre, második meg ochaco mivel meg kell érintenie, szerintem momo nyerné a 3 fightot mivel lenne elég ideje krealni valami ütőset.

"History remebers kings, not soldiers"

dungeonlord
Todoroki vs Bakugou (2.évad vége)

Jaeger
Bár szoros lenne a meccs, de láttuk, hogy a jég nem sokat ér Bakugou ellen. Ha használhatnak hős ruhát is akkor Bakugo még inkább erősebb lesz, jobban is akar nyerni és a robbanásai jelenleg erősebbek mint Todoroki tűze aki még nem tudja a az apja szintjén használni mivel eddig hanyagolta.
Szóval 60-40%-ban Bakugonak adom.

"I'm not fighting because I want to win. I'm fighting because I have to win!"

Ugrás a fórumra: