Boku no Hero Academia manga - Spoiler és annak megbeszélése
DieHardy
Átlapoztam a 272. fejezet rawját és..
Csak én érzem úgy, hogy kezd abba a hibába esni a mangaka, hogy túl erőssé teszi a főgonoszt? Biztos vissza fog rá ütni, hogy nem 100%osan ébredt fel, de így konkrétan annyira legyőzhetetlennek tűnik. Aki nem tud valamilyen módon eltávolodni a talajtól(repülni vagy egyebek), annak közel kerülni hozzá is esélytelen. Gondolom itt jön majd képbe Dekunál Nana képessége, hogy normálisan tudjon harcolni majd ellene, viszont a történtek után, biztos lesz elég ideje erre? Ilyen erővel, ha most a mellékhatások nem dőltik ki, lesz valakinek esélye Tomura ellen? Oké, hogy a főgonosznak OP-nak kell lenni, de már az alap képessége brutális, mi lesz ha még megkapja az AFO-t és szerez magának képességeket. Kicsit erősnek érzem, Tomura "edzett" giganto machina ellen, felébredt a képessége a redestro elleni harcban és ha most még megkapja az AFO-t vagy akármilyen más képességet. Deku meg kb seholsem tart, épphogy aktiválni tudja a második képességét. Véleményem szerint, ha most Shigaraki valahogy nem kerül parkolópályára akkor a hősök korának ideiglenesen befellegzett és egy új "kor" jöhet el.

"Panic is the seed of defeat, so you must maintain your calm and think logically. Remain calm, look beyond your surroundings, and don't waste your effort on unnecessary details, Momonga-san."

Jaeger
Mivel ez nincs a fejezetben szóval nem spoiler, az nettó hülyeség, hogy Tomura megkapja az AFOT. Azt nem lehet átadni max lesz neki még 1-2 képessége a sajátján kívül. De Dekunak is még lesz pár képessége amiben lehet akár öngyógyítás, tűz, víz akármi.

Szóval nyugalom, ha most esetleg győznének a gonoszok én annak nagyon örülnék.

"I'm not fighting because I want to win. I'm fighting because I have to win!"

Rikiya
Szóval nyugalom, ha most esetleg győznének a gonoszok én annak nagyon örülnék.

Szintúgy. Én már hónapok óta ezt vallom. :D

- Szerinted mikor hal meg egy ember?
(...)
- Amikor elkap egy gyógyíthatatlan betegséget?
- Nem. Hanem akkor... ha elfelejtik.

Exkirion
az nettó hülyeség, hogy Tomura megkapja az AFOT. Azt nem lehet átadni max lesz neki még 1-2 képessége a sajátján kívül.

Nem. Tomura megkapta az AFO-t. Ez volt az előző elötti fejezet egész lényege. A doki maga mondta h Shigaraki-AFO-ban már csak az AFO képesség másolata van és az eredetit Tomura kapta meg. Ugyan úgy ahogy a noumukba, Dr. Garaki Tomurába operálta az AFO-t.

A héten pedig Pain elpusztítja Konohát.
https://ww5.readm...apter-272/

Jaeger
Majd meglátjuk mit jelent ez a átadás pontosan.

Meg a héten Kurama beszél Narutohoz, hogy figyelmeztesse a veszélyről.

Nem tudom lesz-e következménye annak, hogy Deku 45%-ot használt. De gondolom az edzés eredményeként elég sokat fejlődött abban, hogyan tudja irányítani. De ha ezzel az erővel megtudta állítani a lökéshullámot az nem rossz.

Spoilerek:

https://www.manga...ademia-273

Folytatódik Pain harca Konohában. Már csak az a kérdés, hogy mikor találkozik Narutoval.

De komolyra fordítva harcolni fog Endeavor-al de nem tudni mi történik. De nem Endeavor győzelme a valószínű szerintem.
Szerkesztette: Jaeger - 2020.05.28. 18:05

Rikiya
Shigaraki elég magabiztosnak bizonyult a végén, pediglen tisztában van vele, hogy a tűz az egyik hátulütője a képességének. Legalábbis eddig így tudjuk. Meglátásom szerint, Endre bevisz egy-két csapást, majd Shigaraki felülkerekedik és elküldi csicsikálni. Persze remélem nem ő fog végezni vele, az legyen Dabi dolga. B-)

- Szerinted mikor hal meg egy ember?
(...)
- Amikor elkap egy gyógyíthatatlan betegséget?
- Nem. Hanem akkor... ha elfelejtik.

Haruka Midoriko
Na, nekikezdtek a nagy összecsapásnak, Dekuék meg persze következetesen mennek.

Jaeger
Én várok jobb minőségre mert a rawban elég sok mindent nehezen lehet kivenni.

Haruka Midoriko
Aizawának már nyilván leesett Midoriya erejének az eredete, nem? Bár most elég sokan meg fognak világosodni, hisz Shigaraki nyíltan követi és megnevezi a képességét.

Konczi
275. fejezet
Az egyik képen tényleg olyan, mintha Deku meg Bakugo éppen bomlana? :O https://mangahelp...s.3016635/

Haruka Midoriko
275: Nem az lesz, Yoda közbelép.

Egyesítve 2020.06.24 14:26:58:
276
Manual nagyon logikus, Aizawának magával kellene cipelnie mindenhová. :) Kíváncsian várom a jövőheti részt, még jó, hogy nem most lesz hosszabb szünet. Lassan az arc végére érnek, nem?

Szerkesztette: Haruka Midoriko - 2020.06.24. 14:26

Jaeger
Azta rohadt :D

Én megnéztem a 276-ot rawot nagyon sok minden fog történni benne. Bár minden részlet nem tiszta de elég jó lesz.

Itt is van angolul:

https://www.manga...ademia-276

Szegény All Might nem tud túl sok mindenben segíteni. Az tök jó, hogy látjuk a szereplők családtagjait éppen mit csinálnak.
Az is fura nekem, hogy AFO érzi a dolgok alakulását vagy nem tudom.
Volt egy kis csapatmegbeszélés, de utána csak nem hallgatot Gran Torinora Deku meg Kacchan...

Szóval Tomura barátunk teste is módosítva lett elég problémás így. A végén Deku vajon hány %-on volt? Mert az elmósodott képen úgy nézett ki mint aki 100% közelében lenne vagy nem tom.
Szerkesztette: Jaeger - 2020.06.25. 20:39

Haruka Midoriko
277: (Ez egy spoiler. Vidd rá az egeret a megjelenítéshez: Percekig röhögtem szegény Aizawa szembefordulós képén.:D Animében biztos oké és hatásos lesz a vörös szemeivel, hangaláfestéssel, de így mangában olyan hatást kelt, mint a Töketlenekben a kisminkelt tanerő megjelenítése.)

277
Shigarakinak is lett kis belső barátja, bár ő mintha át akarná venni felette a hatalmat, végül is nem pozitív karaktertől jött.

Szerkesztette: Haruka Midoriko - 2020.07.03. 22:01

Jaeger
https://www.manga...ademia-277

Folytatódnak a kalandok :) A fejezet eleje az tetszett amikor egyszere támadtak. De utálom ezt a szituációt(mert hülyeség) mint ami a Bleachben is volt. Ott minden kapitány egyszere támadta Aizent míg Ichigo csak bambult most pedig mindenki támad kivéve Deku akit védenek.

Tomura pedig kicsit fura olyan mintha AFO próbálná átvenni felette az irányítást. Ez is elég op, hogy módosítva van a teste és ha blokkolják a képességét sem lehet igazán sebezni.

Szerk: A héten nincs megjelenő fejezet.
Szerkesztette: Jaeger - 2020.07.09. 20:04

Haruka Midoriko
278
Kíváncsi vagyok, hogyan intézik majd el Gigantát, Mt. Lady nem volt túl sikeres, de erre nem is képezték ki, mindig ő volt a legnagyobb, s ezzel nyert. Talán Éjfél, ha már odavitték.

Ugrás a fórumra: