Boku no Hero Academia manga - Spoiler és annak megbeszélése
DieHardy
Ezzel teljes mértékben egyetértek..az apjának mint korábban írtad énis csak gratulálni tudok.. mit hozott létre a saját hülye gondolkodása miatt...
Amúgy szerintem eddig a manga legtragikusabb fejezete volt, főleg az a két oldal....

"Panic is the seed of defeat, so you must maintain your calm and think logically. Remain calm, look beyond your surroundings, and don't waste your effort on unnecessary details, Momonga-san."

Lad
Őszintén megmondva, szerintem Shigaraki egy teljesen sablonos zakkant gonosz, semmi új vagy extra (amivel meglepő módon nincs bajom, de ezt már írtam korábban). És ez a múltjára is igaz.

Nekem fater és muter mozzanatai miatt jött be ez a visszaemlékezés nagyon. Illetve Kohei szerintem nagyon elegáns módon mutatta be a tragédiát, a legtöbbször szavak nélkül pár mozzanattal rajzolta meg. Nem volt nagyon szájba rágva vagy elhúzva.

Óh, és a múltkor nem volt igazam. Shigaraki képessége nem fejlődött, eleve ilyen volt, egyszerűen csak a történtek miatt valószínűleg elfelejtette, vagy csak tudat alatt blokkolta magát. Kb. mint Koichi a Vigilante-ban.

Jaeger
Én nem értek egyet teljesen azzal, hogy teljesen sablonos.
Szerintem az nem szokás, hogy véletlenül kinyirod az egész családodat, kivétel az apja mert az tudatos volt.

Én nem tudom animében hogyan adják le ezt majd mert ez nagyon kemény.

"I'm not fighting because I want to win. I'm fighting because I have to win!"

Lad
237. fejezet
Nem tudom Jaeger. Végül is ja, véletlenül ölte meg őket, de a mai fejezetben is elmondja, hogy megnyugvást érzett utána.
Mondjuk a "teljesen" lehet erős kifejezés volt.

AFO vezetékneve is kiderült.

Jaeger
A mai fejezet is jó volt :) A kezek nélkül szerintem igy jobban nézz ki majd. Alig várom majd a csatáját Dekuval. Ezután vajon milyen történet szálat fogunk kapni?

Lad
238. fejezet
Kicsit rövid fejezet, de pörgős.

Ez egy jó kérdés, mondjuk tuti visszatérünk Dekuékhoz. De hogy milyen formában, azt passzolom.

Pennymester
Én kifejezetten örülök hogy most a gonoszokra koncentrálunk. Többet megtudni róluk akár a múltukról vagy hogy jelenleg mennyire erősek milyen technikákat használnak. Szerintem még egy-két fejezetig maradunk ennél a történet szálnál aztán vissza kanyarodunk a UA diákokhoz.

Jaeger
Sziasztok :) Csak ajánlani tudom a legújabb fejezetett a 239-et...

Kimondhatjuk, hogy megszületett az új All for One. Ha eddig azt gondoltuk, hogy Deku van főlényben akkor nagyon tévedtünk. Mostantól Dekuéknak kellesz felkapaszkodniuk a top szintre mert Shigaraki már ott van.

Csak Dekunak ahhoz kéne még legalább 1 év edzés és nem hiszem, hogy a következő támadásra 1 évet kellesz várnunk. De ha egyszer ez a csapat támadni fog csak a top10-es hősök lesznek elegek a legyőzésükre az biztos. Szóval én kellemeset csalódtam :D Csak ezután Dekuék tűnnek nagyon amatőröknek.

Lad
Azt hittem majd csak holnap kapjuk meg a fejezetet. :D
Erre ki számított? Úgy gondoltam csak leverik őket és fejlődnek, erre nem.

Bizony. Ti hova tennétek erőben jelenleg Shigarakit? :hmm
Ezzel a range-el lehet már Endeavor sem tudna mit kezdeni.

Jaeger
Ahogyan fentebb írtam ezzel az erővel csak egy 100%-os One for All használó tudná megállítani szerintem jelenleg mindenkit verne. Kivéve Aizawat mondjuk egy 1v1-ben :D

De ha őt ki is veszük nagyon durva szövetségeseket szerzett magának.

Kira-chan
Volt már arról esetleg szó, hogy a hősökön kívül például a rendőrök valamilyen feltételek mellett használhatják e a képességeiket?

http://bleach.frpg.hu/
Jaeger
A rendőrök biztosan nem használhatják szerintem a képességüket ha van is.

Ők úgy működnek mint akár a mi világunkban a rendőrök.

Lad
Most lusta vagyok utána nézni, de a Vigilante-ban talán használják. Egy csajszi, de nem emlékszem már, hogy beépített rendőr, vagy hős volt.

Szerk.
Jól emlékeztem, beépített rendőr volt. És igen használta küldetés közben a képességét. Pl. a 34. fejezetben is látható.
A neve Kaniyashiki volt, de asszem a beépülés alatt a Kanakot viselte.
Szerkesztette: Lad - 2019.08.18. 11:26

Kira-chan
Lad írta:

Most lusta vagyok utána nézni, de a Vigilante-ban talán használják. Egy csajszi, de nem emlékszem már, hogy beépített rendőr, vagy hős volt.

Szerk.
Jól emlékeztem, beépített rendőr volt. És igen használta küldetés közben a képességét. Pl. a 34. fejezetben is látható.
A neve Kaniyashiki volt, de asszem a beépülés alatt a Kanakot viselte.

Utána nézek, köszi.

http://bleach.frpg.hu/
Lad
240. fejezet
Az ugye nem Best Jeanist a zsákban? *-)
Az új nevet pedig meg kell szokni még.

Ugrás a fórumra: