Boku no Hero Academia manga - Spoiler és annak megbeszélése
kasza93
Lehet hülyeség amit mondok, de most egy hónappal korábban vagyunk az A és B osztály harcához képest vagyis még az Endevor vs op noumu harc előtt vagyunk nem ?

Lad
Tényleg, 2 fejezettel ezelőtt visszamentünk időben a rangsor bejelentése elé.
De hülye vagyok, Dabi ki is mondja korábban a Doki nevét, plusz használja ezt a teleportáló képességet is.
Ráadásul valószínűleg ezt a Nomut engedik rá Endeavorra. Így figyelek én oda egy fejezetre. :D

Durzo
Jók ezek a mostani fejezetek. Kicsit betekintünk az ellenség mindennapjaiba. Ez a Liberation Army is érdekesnek néz ki.

Pennymester írta:

Az nem minősülne mínusznak hogy nem figyeltek a környezetükre és egy oszlop majdnem megölt valakit?

Kicsit igazságtalan lenne őket büntetni egy bámészkodó idióta miatt. Bakugo is tök jól lereagálta a helyzetet. :D

Lad írta:
Érdekes, bár én jobban szeretném, ha nem lenne igaz, kicsit elvenne Deku karakterének az értékéből a szememben.

Ugyanígy voltam ezzel én is a 213. fejezet után. :(

"Sárkány vagyok, mert az akartam lenni."
"Do what nobody does, to achieve what nobody has."

Jaeger
Túl van lihegve a 213-as, muszáj volt újítani. Elég unalmas lenne ha Deku csak a One for Allt lenne képes használni még 500 fejezetig. Mindenkinek eljön egyszer ez a pillanat.

Narutonak ott volt Kurama, Gokunak a Saiyan dolog, Luffynak meg a G2-3-4.

"I'm not fighting because I want to win. I'm fighting because I have to win!"

Lad
222. fejezet
Atya ég, hol is kezdjem...
A borító haláli, az egész helyzet, a fejek, egyszerűen teljesen abszurd, imádom. Hatalmasat röhögtem rajta. :D

De ami utána jött, az minden volt csak vicces nem. Bepillantást nyerhettünk egy beteg elme múltjába.
És tudjátok mi a fura? Tomura egy szimpla nyírjunk ki mindenkit főgonosz, és mégsem az volt az első gondolatom, hogy ez unalmas motiváció. Simán elfogadtam és még tetszik is.

222 fejezet és a történet egyre jobban tetszik. Ezt eddig nem sok manga tudta elérni nálam. :bow

Jaeger
A borítók elég jól szoktak sikerülni mostanában :)

Kicsit rossz az angolom, de akkor pontosan hogyan is szerezte meg a kezeit? Ő ölte meg a szüleit a képességével és utána a doki levágta neki a kezeit a családtagjainak vagy én nem teljesen értem.
A gyerek kora után meglehet érteni, hogy mindent ami a hősökkel kapcsolatos elakar pusztítani.

Azzal kapcsolatban, hogy van anyaga a dokinak csak nem az inyekciókra gondolt?:D De nagy bajok lesznek itt.

Lad
Ja, jól érted, kinyírta az egész pereputtyot kutyától a kishúgig.
Nem csak a hősökkel kapcsolatos dolgokat, már az sem tömné be a "lyukat a szívén", mindent és mindenkit el akar pusztítani.

Nem arra gondolt, valami teljesen más power upja van a számukra. Konkrétan még nem is találkozhatott a lövedékekkel, mert azok Shigarakinál vannak, ergo nem is tudta sokszorosítani őket.

Jaeger
Jah összekevertem a panelt és azt a Doki mondja nem Shigaraki. De gondolom a Noumokra gondolt.

De mert aktiválodott a képessége és gondolom mindenkihez hozzáért igy "véletlenül" megölte az egész családját? Azért ez igy kemény.

Lad
223. fejezet
Úgy tűnik most kapunk egy villain ívet.

Giga képessége elég érdekes. Úszik a talajban, az érzékszervei sokkal jobbak, mint egy emberé, plusz az a lökéshullám a végén. Mondjuk lehet rajta is kísérleteztek, és csak a lökéshullám az eredeti képessége. :hmm

Pennymester
Szerintem tuti hogy valamit tettek vele. De az tény tényleg durván tolja csodálom hogy Shigaraki még mindig egyben van. Ez a gonoszok arca pedig eddig tökre bejön mondjuk melyik arc nem :D

Lad
224. fejezet
Bele is csaptunk a lecsóba. Érdekes lesz ez a villain ív. :D

225. fejezet
Az ott Deku Toga visszaemlékezésében?

226. fejezet
Hoppá, Toga képessége szintet lépett. Bár nem értem, hogy tudott mindenkit kicsinálni egy szimpla leejtéssel.
Szerkesztette: Lad - 2019.04.25. 13:46

Jaeger
Még az a jó, hogy Deku képessége nem másolható. Amúgy olyan mintha harmadikról arcal a földre vágnának. Lehet ő brutálisabb vele mint Uraraka vagy gyorsabb. Uraraka így robotokat tört össze.

Pennymester
Toga meg akarta ölni őket szóval ezért nem finomkodott ahogyan Uraraka gondolom én. Nekem különösen tetszett ez a lvl tőle.

Jaeger
Akkor ha jól vettem ki ezután bárki képességét (kivéve ami nem másolható kategória) tudja használni már ha ugye van hozzá vérmintája. És van elég infó a használatáról.

Nem tudom mire fog kifutni ez a gonosztevő ív de gondolom nem lesz jó vége.

Lad
227. fejezet
Pár hónapja beszéltük itt, hogy Tomura a közelharcon kívül nem annyira veszélyes. Nos, ezzel a power uppal már az. :D
A borító pedig megint fasza lett.

Ugrás a fórumra: