Boku no Hero Academia manga - Spoiler és annak megbeszélése
Chakra
Boku no Hero Academia manga - Spoiler és annak megbeszélése

naruto-kun.hu/images/avatars/csoportkep_220fejezet_6-7oldal_-_retegek_egyesitve.png

http://naruto-kun.hu/
Lad
Kérdés: az aktuális heti angol fejezetet itt ki lehet tárgyalni?
Mert gondolom a sima manga topic a készülő magyar változatnak van fenntartva, és oda nem biztos, hogy elfér az angol, főleg amíg utol nem éritek a történetet.

Tapion-sama
Egyelőre legyen ez az angol nyelvű fejezetek témája

A felirat sosem késik. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akarjuk.

http://viharsziget.naruto-kun.hu
Lad
Kint a 148. fejezet.
Kinek mi a véleménye eddig az ívről? Meg az új szereplőkről, képességekről, stb?

Jaeger
A csaj egy kicsit nem túl OP? Mármint nekem darabos az angolom, de képes ellopni mások képességet a vér által meg a kínézetüket is? Mondjuk azt nem tudom hány percig vagy ilyesmi.

"I'm not fighting because I want to win. I'm fighting because I have to win!"

Lad
A képességet nem képes lemásolni, csak a kinézetet meg a hangot.

Jaeger
De már megvan neki Deku DNS-e meg így most a sensei is :D Ebből még baj lesz.

Dekura vagyok nagyon kiváncsi majd a boss fightra :D De, hogyan tudná legyőzni ez a tagot? Mindenhez amihez hozzáér elporlad. Deku meg max 7%-os one for allt tud nyomatni vagy törik a keze. Töketlen az a baj. Mint Muscle ellen elnyomnék egy 100%-os delaware+Detroit smasht nem tökölnék aztán csak kifeküdne tőle.

Ráadásul az első csapás mielőtt eltörik a karja sokkal erősebb 100%-on.
Szerkesztette: Jaeger - 2017.08.04. 21:30

Lad
Bizony, abból lesz bonyodalom. Akár Aizawára is terelhetik a gyanút az iskolai nyomozásban (ugye az igazgató még mindig keresi azt, aki infot szivárogtat a tanári karból).

Szerintem nem Deku megy ellene, legalábbis nem egyedül. Lehet Mirio fogja lenyomni, amennyire fel lett hypeolva az ereje. :D
Szerkesztette: Lad - 2017.08.04. 21:55

Jaeger
Deku a főhős megakarja menteni a lányt még jó, hogy ott lesz.

Lad
Nagy valószínűséggel ott lesz, de nekem valamiért az az érzésem, hogy Mirio vállalja majd a nagyobb részt Chisaki legyőzésében. Kicsit, mint Stain-nél. Ott sem egyedül Deku nyomta le őt, kellett Iida meg Todoroki is.

Laci38
Dabi-rol mi a véleményetek szerintetek tényleg testvérek todoroki val?

Lad
Nem hinném. Szerintem egyszerűen a tűz alapú képességek nem olyan ritkák. Pl. Deku faterja is tüzet tud fújni.

Egyesítve 2017.08.17 20:03:22:
149. fejezet
Mirio odaért, de most már olyan érzésem van, hogy felsül rendesen. Túl hamar nyomná le a főbosst, ha most nyerne.
Togát pedig egyre jobban bírom. :D

Viszont Twice direkt hazudott a képességéről? Mert képes saját magát klónozni (ebbe őrül bele), de itt azt mondja, hogy képtelen.

Egyesítve 2017.08.24 15:02:57:
150. fejezet
A cél elérve(?), de ez túl sima lenne így. Lesz még valami itt.
Szerkesztette: Lad - 2017.08.24. 15:02

Pennymester
Tuti lesz még valami. Overhaul nem hinném hogy ennyiben hagyná.

Jaeger
Mirio túl op nem?:D Elég sok ellenségen gázolt át simán. Sokan már death flaget emlegetnek. Én nem bánám, ha Midoriya húzná ki a szarból. De ketten akarták megmenteni a lányt szóval fura lenne ha Midoriya nem csinálna semmit a főboss ellen.

De ha Mirio szarba kerülne Midoriyának kéne villantani. Ez nem az a manga ahol felébredne a démoni ereje vagy hirtelen 50% One for Allt tudna ugye jelenleg 7%? amit tud. Szóval ha tippelnem kéne láthatunk majd tőle egy saját speciális támadást.

Lad
Nem véletlen említették úgy, mint aki a legnagyobb eséllyel érheti el az no. 1 helyét, a profikat is beleértve. :D
Mondjuk Chisaki ellen ez pont nem ér semmit, mivel nem igazán érhet hozzá, távolsági támadása meg nincs. (Megjegyzem, azt a fejezetben sem értettem miért hajolt el Mirio rúgása elől, elvileg annál az érintkezésnél is szét tudta volna robbantani.)

Bakugo ellen ment a 8%, de az nem rég volt, szóval nagyon feljebb tolni nem fogja.

Ugrás a fórumra: