Boku no Hero Academia manga - Spoiler és annak megbeszélése
Lad
Ha jól emlékszem képes tárgyakba "költözni". Az apró formája mikor megszállja azt a jelmezt, a kar pedig a sajátja, amit akkor kienged.

Új fejezet.
Meg is kaptuk az első korlátozást Deku új képességeivel kapcsolatban. Uraraka meg aprít rendesen, tényleg tanulhatna a többi közelharci karakter is harcművészeteket.
Szerkesztette: Lad - 2019.02.01. 13:21

Pennymester
Uraraka darál mint állat :D. Nagyon ügyesen használja a harci technikákat amit tanult. A limitnek pedig nagyon örülök.

Jaeger
Csak kérnetek kellett, hogy Deku ne legyen túl erős :D
Szóval magyarul vagy 100%-os OFA kell a többi képességhez vagy legalább gondolom vagy 50%, de 20% az mindenképpen túl kevés. És túl is terhelte magát a 20%-on mert vissza kellett lépnie 8%-ra.

De akkor, hogy megmaradjon a fejlődés Dekunak most nagyon kéne edzenie kicsit, hogy legalább 50%-ra képes legyen.

"I'm not fighting because I want to win. I'm fighting because I have to win!"

Lad
216. fejezet
A vége érdekes volt, kíváncsi vagyok mit akar Aizawa.
A többi pedig... sajnos a B osztály csak pofozózsák lett a végére. Shinsot jó lesz látni a 2. évben. Az új erő felbukkanását pedig túl könnyen lezárták, legalábbis szerintem.

Jaeger
Szerintem arra gondol, hogy visszahozzák Miro erejét ezáltál mivel ott annyira nem kell sok időt visszapörgetni mintha ezt akár All Might-al akarnánk megtenni.
Persze lehet nem lesz belőle semmi, de azért egy próbát megér úgy van vele.

B osztálynak alapvetően kevesebb harci tapasztalata van mint az A osztálynak de azért ők is szépen helyt álltak. Az új erő felbukkanását pedig egyelőre az asztal alá söpörték mondjuk sokáig igazából nem is volt jelen. Majd kiváncsi vagyok a Deku és All Might beszélgetésére.

Amugy hamarosan kezdődik a második év :D Szóval lehet megint kapunk egy sportfesztivált.

Lad
Azért az még egy pár hónap. :D
Bár én nem bánnám, ha néha ugranánk egy pár hetet az időben (mint pl. nem olyan rég). Nem szeretném, ha Dekuék 16 évesen már top 10 hős szintjére emelkednének. Így meg telhetne kicsit az idő két ív között.

Jaeger
Azért még nincsenek azon a szinten :D Mirio jól megmutatta, hogy egy profi mit csinál az egész osztállyal.

Lad
Igen, ezt mondom én is, és szeretném ha ez még jó darabig így is maradna (legalább a 3. évükig). :D

Jaeger
Azért minden hasonló témájú dologban a tehetséges emberek kitűnnek még a profik között is.

Lad
217. fejezet
Nagyon tömény fejezet volt, tele információval, történéssel. :D
Monoma képességének a határa vagy itt, vagy az anime részlegben lett találgatva korábban, most megkaptuk a választ rá.

Hoppá, hoppá, Mic-nél az a tekintet miközben kimondja a Shiragumo nevet. Aizawa múltjáról eddig nem sokat tudtunk (a Vigilante-ban is csak a dolgozó hős oldalát látjuk néha), így nagyon érdekel ki volt Shiragumo és mi történt vele. :O

És akkor így oldotta meg Kohei az új képesség megjelenésének kimagyarázását. Szerintem ez a megoldás elég elfogadtható lett. Mondjuk egy újabb képességmegjelenést már nehéz lesz így elsimítani...

Arról már nem is beszélek, hogy pár panelnál felröhögtem a fejezet során (Mineta, meg a Fat Gum és Monoma képen, UA sötét oldala dolgon). :lol

Rohadt jó fejezet lett.

Jaeger
Szerintem ez egy nagyon király fejezet volt :D

Goku és Vegita éppen eddz akarom mondani Deku és Bakugo de van hasonlóság a kapcsolatukban. És Midoriya nem tudna jobban harcolni megtanulni mint a mostani osztály legjobbjától.

Midoriya nem tudja még irányítani az új erejét, de szerintem a titok a nagyobb % one for all lesz. Egy 50%-on szerintem már képes lenne rövid ideig használni.

Monoma képességére is megkaptuk a választ és a fejezet fénypontja Eri-chan :D Én soha nem tudom őt megunni mivel mindig annyira aranyos. Egyszer mikor Deku a halál szélére kerül még ő fogja megmenteni ebben biztos vagyok.

Ugrás a fórumra: