Kou
Akkor a következő erő amit megtanul az a lebegés, Nana ereje felerősítve azért érdekel majd.
Lehet behoznak új karaktereket, elsősök érdekelnek majd, és az új végzősök is.
Bár úgy látszik a nagy hármas már Shouto-Deku-Katsuki lesz, hiszen azért Enjinél voltak gyakorlaton. Mirio pedig halasztotta az évet, bár Eri ereje most ébredt fel újra, remélem a háborúban ő is harcol majd.
Egyébként nem 1-2 hónap és paranormális felszabadítási front vs japán hős társadalom?
Mert ha azt nézem sok time skip volt, lehet nem lesznek bemutatva az újoncok sem.
Stain és All Might beszélgetése is igéretesnek tűnik.

Jaeger
De mikor mondták azt, hogy három hónap? Nem Januárban?

Akkor most van itt a harc kezdete. De most ugrottunk legalább 2 hónapot szóval kitudja hová fejlődött mindenki.

"I'm not fighting because I want to win. I'm fighting because I have to win!"

Kou
Négy hónap, és csak annyit tudok biztosra, karácsony után, szóval esélyes a január, a mostani fejezet utolsó oldalán azt írták "késő március".
Szóval lehet a vizsgákat is kihagyja a mangaka, a Stain és All Might beszélgetését pedig tuti bemutatja.
.

Lad
258. fejezet
Húzza még az agyunkat egy kicsit. :D

A végén mivel ott van Nejire, szerintem nincs még vége az 1. évüknek. Ez még a nagy eltűnés előtt játszódik. Szerintem. :hmm

Tapion-sama
Ha esetleg érdekel valakit :D :D

259. fejezet (fan) angol fordítás

A felirat sosem késik. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akarjuk.

Jaeger
Nincsen amugy nagy eltűnés :D

Azért tűntek el a hősök az utcáról mert mindenki egyhelyre ment el harcolni. Csak ne lenne ilyen klisés eddig. Mibe fogadjunk, hogy az egész egy csapda lesz?

És majd a diákoknak kellesz igazából harcolniuk akik nem ott vannak most.

De ez csak egy megérzés. Tomura nagyon megfog mindenkit lepni ha felébred...

Lad
De az ébredéséig még egy hónap van. Addig ki kell bírniuk valahogy.
Gondolom most eléggé el lesznek picsázva a rosszfiúk, de Tomurát megléptetik, meg a vezetők is megússzák nagyjából.
A dokit ki lehet vonni, ő már megtette amit meg kellett tennie (elindította Shigarakit a fejlődés útján).

Jaeger
Én reménykedem benne, hogy lesz valami csavar :D

Tomura szerintem felfog ébredni hamarabb.

Kicsit leült a hangulat, de itt a legújabb fejezet:

https://mangaplus...er/1006260

Amikor mellbedobással érkezik egy váratlan látogató :D

Szerk:

https://w11.manga...ademia_262

Itt a legújabb fejezet.

Megtudunk pár érdekes infót a Nomukról. Nem tudom ki, hogyan van vele, de Tomura szerintem elég nagy power-upot fog kapni... Minden bizonyal All Might top formában lévő énjével fog vetekedni.
Szerkesztette: Jaeger - 2020.02.29. 12:30

Szalmakalap
Ööö feltűnt már valakinek h a doki aki megállapitotta h dekunak nincs képessége... Teljesen hasonlít arra adokira aki All for Onenak a képességeket nyomatta...??? 😅

Kou
Igen, hiszen egy és ugyanaz a személy.

Jaeger
Fejezetről is lehetne pár szót beszélni :)

Asehi
262.fejezet: Tömören, imádom ahogy Horikoshi pár fejezet alatt úgy betudja mutatni az adott karaktereket hogy a kedvencek közé kerülnek. Iszonyat epic Miruko!! Nem szarakodik, nem vár senkire, teszi a dolgát amit egy profi hőstől elvár az ember. :D

263: Annak ellenére hogy milyen komoly csata fog következni, tetszett ahogy Midnight még itt is próbálja támogatni a diákokat mint egy tanár. Nagyon aranyos ahogy megmutatják hogy ki kihez vonzódik és ettől fejlődnek tovább. :D Van egy érzésem hogy Twice be fog kattanni.... :D

Nagyon kíváncsi leszek milyen képességet fog kapni Tomura ami passzol is az övéhez... Véleményem szerint ő már így is iszonyat erős képességét tekintve, főleg hogy nem is keveset fejlődött...

Jaeger
264. fejezet:
https://www.manga...ademia-264

A támadás egyre fokozódik... Az utolsó oldal elég félelmetesre sikerült szerintem :)
Lesznek még itt szerintem problémák ha a gonosztevők is visszatámadnak...
Arról amugy hol volt szó, hogy Tomurának több képessége lesz? Nem az a lényeg, hogy most képes lesz a képességét teljesen irányítani?

Asehi
264. fejezet: Hát a meglepetés támadás elég jóra sikerült, kíváncsi leszek mi lesz az a fordulat ami miatt a gonosztevők megfordítják az állást. :D Mennyire sajnálom Twiceot... Szegényt mindig átverik. (Jó persze naiv is)
Dabinak nem ez az első úgymond "félelmetes" arckifejezése. xd Bár, csak nekem tűnik úgy az utolsó oldal láttán mintha ő számított volna erre a végkifejletre? :O

https://naruto-ku...mia/222/11
Először itt említik Tomurának az új "Erőt".

https://naruto-ku...emia/246/4
Igazából a képességét már úgymond teljesen megtanulta irányítani amikor Re-Destroval harcolt.
Talán ez az a fejezet ahol a legjobban elmondják hogy valami új erőről van itt szó. :D

Jaeger
Jah én azt máshogyan értelmeztem.

Arról beszélgetnek, hogy már megtanulta a képessége használatát, de túl nagy az ára mivel lerombolja közben a testét. A lényeg a képességek egyre erősebbek és erősebbek lesznek amivel az emberek nem tudnak lépést tartani.

De jah lehetséges, hogy ő lesz az új All for One és több képességet tud majd használni vagy pedig kap valamilyen olyan erőt amivel a teste lesz elpusztíthatatlan. Inkább én az utóbbira voksolnék.
Mert a One for All-t semmilyen erő nem tudta legyőzni, de egy elpusztíthatatlan test az bármit kibírna.

Ugrás a fórumra: