KingBradley
Tsuyu chan eddig az egyik kedvencem volt.
Nagyon aranyos az extra fejezet. :)
Szerkesztette: KingBradley - 2018.08.01. 13:37

Tajvadorz
Most olvastam el a 92.-est, de hiba olvastam már angolul ez a manga mindig magával tud ragadni :D

dungeonlord
1nap alatt elolvastam 100fejezettet xD .

A speciális fejezeteket és boritóképeket érdemes elolvasni, mert sok kérdésre kapunk választ.(mint pl Midoriya 1.000.000% erejéről)
Továbbá 1-2 törölt jelenet pótoltam, ami nem került be az animében.(Csak pár oldal,nem vészes)

Egyre jobban bírom a Senseit .
Szerkesztette: dungeonlord - 2018.10.01. 20:57

kissbendi7
Sziasztok a 101-102 fejezetnel online mikor ranyomsz azt irja ki angolul hogy nincs ilyen fejezet.

Üdv:bendi

dungeonlord
Elindult a visszaszámlálás. Még 9 fejezet és kezdődik a 3.évad ^^.
Köszi szépen a 116.fejezetet :)

Tapion-sama
Az anime 3. évadjának történései már a 70. fejezet környékén elkezdődtek ^^"

De tény: ha jól számolom, pont Szenteste napján jön az első 2 olyan fejezet, amit animében már (illetve még) nem láthattunk.

A felirat sosem késik. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akarjuk.

http://viharsziget.naruto-kun.hu
dungeonlord
Ops! Igazad van! :D 1 .évadot elnéztem .

Aki nem tud várni Októberig, annak ajánlom a mangát https://naruto-ku...mia/124/15.
Welcome 4.évad ^˘.
Szerkesztette: dungeonlord - 2018.12.25. 00:26

Rikiya
Arra lennék kíváncsi,hogy Aizawa képes lenne AFO képességét is törölni?Mivel tudja törölni az OFA-t,gondolom nem lehetetlen az ellentétjét törölni.

Ti mit gondoltok erről?

- Szerinted mikor hal meg egy ember?
(...)
- Amikor elkap egy gyógyíthatatlan betegséget?
- Nem. Hanem akkor... ha elfelejtik.

vegel2014
Kérdéses. Mivel nem tudjuk, hogy csak egy képeséget tőről vagy az egyén minden képeségét. Ha csak egyet tud akkor OFA-nak igencsak kevés kellemetlenséget okozna.

Rikiya
Én itt konkrétan AFO-nak arra képességére gondoltam,amikor képes egy másik ember képességét ellopni.Mivel ez az AFO egyedi képessége a többi mind lopott,ezért gondolom azt,hogy csak ezt az egyet tudja törölni.

Ezzel nem ér sokat,mert törölheti az eredeti képességét,de a lopott képességeivel még mindig jóval erősebb bárkinél.

- Szerinted mikor hal meg egy ember?
(...)
- Amikor elkap egy gyógyíthatatlan betegséget?
- Nem. Hanem akkor... ha elfelejtik.

dungeonlord
Vagy velem van a probléma. VAgy tényleg uncsi a manga -.-.
Elolvastam 10+ fejezetet a 4.évadból , de egyszerűen nem hozott lázba a manga.2 dolog lehetséges.
Még nem szoktam meg a mangát vagy az anime túl jó munkát végzett az ütős zenékkel és animációval .
Ez vagy az .Kis időre még offolom a mangát.

Skebb
dungeonlord írta:

Vagy velem van a probléma. Vagy tényleg uncsi a manga -.-.
Elolvastam 10+ fejezetet a 4.évadból , de egyszerűen nem hozott lázba a manga.2 dolog lehetséges.
Még nem szoktam meg a mangát vagy az anime túl jó munkát végzett az ütős zenékkel és animációval .
Ez vagy az .Kis időre még offolom a mangát.

Alapvetően az új arc-ok mindíg lassan indulnak be a manga estén ezt már megfigyeltem, illetve mivel az anime egyszerre több fejezetet dolgoz fel és meg animálva pörgősebb is a történet így van benne valami. Viszont nekem a mostani fejezetek kifejezetten tetszenek és hogy Deku 100%-on hazsnálja végre a OFA-t az mégjobban melengeti a lelkem. A képet már láttam egy párszor szóval az nem volt meglepetés, hogy eljön ez a pillanat is, de nem gondoltam volna hogy ilyen formába. Viszont Eri képességének a tudatában megváltozik az a hozzáállás a későbbiekben hogy aggódni kéne bármelyik karakter sorsa miatt is. All Mighton is tudna segíteni valószínűleg. Ha a OFA-t nem is tudná használni a legyengült testét valószínűleg helyre tudná hozni, de ez már csak az én gondolatmenetem

Kira-chan
Hááá! Éreztem, hogy Hawk nem tiszta... igaz végül kiderült, hogy beépülni próbál, de akkor is...

http://bleach.frpg.hu/
Jaeger
Hawk még egy nagyon érdekes karakter lehet. Olyan kettős ügynök félének tűnik nekem, de nem tudni biztosan, hogy melyik oldalhoz húzz igazán.

"I'm not fighting because I want to win. I'm fighting because I have to win!"

Kira-chan
A héten már nem lesz új?

http://bleach.frpg.hu/
Ugrás a fórumra: