Naruto-Kun.Hu » Anime / Mangasorozatok » Egyéb anime / manga sorozatok
[Naruto-Kun Projekt] Tokyo Ghoul anime
Jaeger
Először is sajnos ma derült ki, de igaz, hogy már csak 3 fejezet van a mangából :(

Valószínűleg a szerző már itt befejezi és nem folytatja tovább mondjuk már nem is nagyon lehetne, de az anime mostani állásához képest azóta rengeteg minden történt.

Az biztos, hogy folytatja tovább a történetet, de lezárni hááááát lehetetlen :D

Ahhoz kéne még plusz 12 anime rész legalább...
179 mangafejezet lesz összesen ha jól számolom, most az első 12 rész eljut mondjuk 60-ik fejezetig. Tömörités ide oda akkor elég sok konkrét dolgot kikéne hagyni, hogy 12 részben letudják zárni és hasonló hülyeséget szülne mint a második évad. Sőt még azt sem fejezték be mivel a legjobb harcot a végén a Kaneki vs Arimát pont nem láttuk. Szóval ötletem sincs mi lesz az anime sorsa, de mindenképpen jobban járnánk ha nem fejezik be a feldolgozást csak kapjunk rendes második évadot. De ha sikere lesz miért ne lehetne még egy évad? Szóval reménykedjünk.

"I'm not fighting because I want to win. I'm fighting because I have to win!"

raptor9812
Én a mangát se tudom elképzelni hogy a viharba tudja lezárni mikor még annyi kérdés ott van az olvasók előtt, meg most dobott fel régi arcokat, szóval nem értem.
De egyébként és mintha hallottam volna tavaly, mivan ha 25részes lesz a 2.évad? Akkor se érnék be? Vagy ez is fix 12részes?.
Eddig nem rossz a feldolgozás szóval én várom a kövi évadot is 😊
Ui: A mai részt még nem láttam de black reapert dolgozza fel, tehát már tovább jutnak mint gondoltam,
Hát mégse, javítom a korábbit, mostmár fix ott fog ahol gondoltam, hát ilyen első évad feeling lesz :)
Szerkesztette: raptor9812 - 2018.06.12. 23:40

"History remebers kings, not soldiers"

Jaeger
Én kétszer 12 részről tudok. Most leadnak 12-őt meg ősszel 12-őt ami nem elég végig. És ne feledd ez a anime téma szóval nehogy spoilerezz.

raptor9812
Jaa nem spoilereztem csak a Black Reapert de az a kövi részben már látható lesz :D bocsi, 12.rész nagyon sietős lesz :D
Amúgy észrevettétek hogy Haisének egyre feketébb lesz a haja? :D Nekem se nagyon tűnt fel de csak most jöttem rá miért :D
Szerkesztette: raptor9812 - 2018.06.14. 01:16

bakod
Eddig én se néztem úgy különösebben de tényleg sötétült. nem olvasom a mangát de van egy tippem miért :D

Jaeger
Nah lement az utolsó réssz :D Kicsit gyorsan haladtunk, tehát pörögtek az események de azért hangulatos volt.

bakod
Számomra maradt néhány kérdés. Ha nem túl spoileres van rá válaszunk?

1) a tetőn a végén a csávó most konkrétan beépült?
2) Kaneki miért akarta megölni Shu-samát? azt nehezen tudom elképzelni hogy úgy tervezte ahogy végződött.

Bár tény jó volt meglátni azokat a szárnyakat a végén :) és örülök annak hogy Shu megúszta de az apja mégis hogy a búbánatba? tud valamit az öreg :D

Jaeger
Kaneki szerintem pontosan így tervezte. Mármint nem tudta, hogy vannak lent mások, de gondolta, hogy ha le is dobja túléli. Különben ő is bekerült volna abba a szigorúan őrzött börtönbe.

Kaneki is durva srác lett amugy. Ghoulként se volt olyan rossz, plusz most eltanulta Arima mozgását is a kiképzése során.

raptor9812
Furuta xd, hát ő elég érdekes, még most se tudom.h igazából kihez tartozik xd a lényeg hogy őt csak a szórakozás élteti szóval mondhatjuk úgyis h beépült :D (Ez egy spoiler. Vidd rá az egeret a megjelenítéshez: De ha jól tudom ő bohóc és ez szt manga nélkül is leesett :D )
Nos most van időm nekem is a rész kifejtéséhez :D
Kimaradt azért itt is pár jelenet, meg igazából nem is értem minek tették bele az Arima vs Kaneki harcot a legvégén az jóval odébb van még a 2.évaddal is, ez most az jelenti hogy ezzel fog záródni a 2.évad? mert én nem értem xd
Kaneki végre felébredt, de nem értem miért kell csak ilyenkor badassnek lennie :D, szerintem se akarta megölni Shu-t csak szimplám ezt gondolta a legjobb útnak hogy ne bukjon le és Shunak is legyen esélye túlélni, a végén pedig kicsit megcsócsálja a bagoly kagunéjét tehát ezzel most még erősebb lesz, de egyébként még él Eto szóval jó lesz xd
Ám volt olyan amit a mangába észre se vettem pl Yamori most él? mert mi volt az a jelenet? én ezt a mangába misseltem, szóval valaki ha tudja mi volt az akkor meséljen :D
Urie pedig még mindig best de nagyon kis béna neve van :P
Szerkesztette: raptor9812 - 2018.06.25. 17:50

Jaeger
Nos folytatódik az anime :)
Bár ez a gyors tempó már nekem se jön be igazán.
A második részben összeollóztak vagy 10 mangafejezetett 20 percre. Igy olyan mintha a mangásoknak készült volna valami a legnagyobb harcok meganimálva címmel, bár cenzúra ott is volt egy kicsit. :nee

Valamiért a fejükbe vették, hogy elakarnak jutni a manga végére csak ez igy rohamléptekben lesz meg.

raptor9812
most így hirtelen azt se tudom hány fejezetet ugrottak csak úgy kb hirtelen xd, nagyon durván darálják, így mangásként tetszettek a jelenetek végre :D, bár jó szar lehet annak aki a felét nem érti, hogy most mi is történik, esküszöm én hiába olvastam a mangát de Furutáról semmi nem maradt meg, azt se tudom hogy most ki is ő, (Ez egy spoiler. Vidd rá az egeret a megjelenítéshez: annyit tudok hogy van köze bohócokhoz ).
Hát igen Kaneki belátta mennyire felesleges is amit ezidáig produkált de hát ezért szeretjük :) kíváncsi leszek a románc részre :D de úgy látszik Ayato és Hina között is van valami :P

Egyesítve 2018.10.24 17:38:28:
Hűha nagyon pörgetik a srácok lassan itt tartunk hogy mindenki harcol mindenkivel, hát Tatara halála kicsit röhejes volt már nem azért xd
Szerkesztette: raptor9812 - 2018.10.24. 17:38

Boccacco
Sziasztok!
lesz folytatása ennek az évadnak itt a naruto-kunon ? mert angolul már pörög a dolog .

Ugrás a fórumra: