Naruto-Kun.Hu » Anime / Mangasorozatok » Egyéb anime / manga sorozatok
KonoSuba anime/manga/novel
Wiz06
Itt bátran meg vitathatjátok a KonoSuba történéseit és Spoiler-jeit, de persze csak civilizált emberi keretek közt.

Avaren
Kevés olyan anime karakter van szerintem a Földön akit minden egyes részbe sajnálni lehet, de Satou Kazuma ezek közé tartozik :D Szegény csávó ... szó szerint SOHA semmi se sikerül,jön össze neki xD ÉÉÉSSS mikor már azt hinné az ember, hogy végre valami ... jön a pofán vágás , hogy mégse xD

Wiz06
Meg azért egy hasznavehetetlen istennő, egy gyenge boszi és egy Mazocista lovagnő mellett nehéz lehet az élete. Pláne ha Megumin 2 eszement becenevet ad neki.Mint a "kazumét" és "sz@ruma" amiken eleinte kuncogtató volt.

De azért az a rész amiben Kazuma egy nyakörvet kapott és minden kívánságát teljesíteniük kellett (kicsit perverz volt) de azért a boltos meg a Kazuma 3 "barátnője" elég aranyosak. :3
Sőt a boltost szívesen elfogadnám feleségnek. :)

Egyesítve 2017.06.23 13:33:11:
Lehet, hogy újra fogom nézni az animét mielőtt kijön a harmadik évad.

Egyesítve 2017.06.23 13:49:19:
Meg azért valljuk be, hogy nem lehet könnyű egy olyan helyen a dolga pláne mert gyakorlatilag 1 percre se tud kiszabadulni a 3 "kicsit" dilis csaj markai közül. Azért azon kiakadtam, hogy nem jutott eszébe a Katanával a hátán oldalazva kimenni azért rövidre vágták. Meg az ahogy Megumin macskája mindig a Boltos kebleivel játszadozik olyan Kawaii. :3
Szerkesztette: Wiz06 - 2017.06.23. 13:49

Avaren
Amúgy a Seiyuu választás is zseniális volt szerintem ,főleg Kazuma és Auqa színésze, ahogy beleélik magukat a szerepükbe :D :D

Lehet, hogy újra fogom nézni az animét mielőtt kijön a harmadik évad.

Lehet tudni valamit a 3. évadról ? :D

vegel2014
Imádtam amikor Kazumának végre lett egy jó katanálya és nem tudta eldönteni a nevét. Aztán a háttérben mikor nem figyelt oda ment Megumin és adott a katanának valami idióta nevet.:) Azok szakadtam:)
Egyébként a csajok közül Megumin a legértelmesebb. Nekem ő a kedvencem az őrült trióból

Avaren
Chunchunmaru , mi ? xD

Hát én azon szakadtam nagyon mikor Kazuma elvtársat kiakarták végezni ( felakasztani ) :D

Nem egy szerelmi történet , de én Kazuma x Darkness -t szeretnék a végére, aranyosak együtt :D

Ti kit szeretnétek a végén Kazumával látni ? :D
Szerkesztette: Avaren - 2017.06.24. 10:47

vegel2014
Én Megumint mivel aranyosak együtt. Egyébként szerintem Megumin is érez valamit Kazuma iránt.

A kivégzést én is nagyon bírtam. :) Király volt amikor Kazuma a börtönben volt és a lányok megpróbáltak neki segíteni.:) Aqua ment Kazumához, Darkness és Megumin pedig elterelték a figyelmet. Okosak voltak mivel volt rajtuk maszk, de az Explosiont használták szóval mégsem voltak olyan okosak.:)

Wiz06
Látom lassan kezd beindulni a Topic.
Hogy kit látnék Kazuméttel? Hmmm... Nehéz kérdés...
Mondjuk... Aqua. :)

vegel2014
Az első évad OVA-ja óriási volt.

Megumin és a ,,riválisa,, kő-papír-ollo játéka nagyon poén volt
Darknessnek meg gyakorlatokat kellet csinálnia a perverz Kazumának. De mondjuk élvezte :)
Szegény Aqua-nak meg csak vásárolnia kellet. Elég megalázó :)

Tudtok valamit arról hogy lesz-e a 2.évadhoz is OVA?
A másik kérdésem az, hogy vajon miért félnek a démonhadsereg parancsnokaitol? (Ez egy spoiler. Vidd rá az egeret a megjelenítéshez: Eddig hányat is győztek le? 3-mat? :))

Wiz06
Azért félnek tőlük mert Erősek legalábbis úgy tudják és amúgy majdnem igaz amit spoiler-ben írtál. :)

De viszont (Ez egy spoiler. Vidd rá az egeret a megjelenítéshez: Nem 3-at győztek le hanem 2-t mert csak 2-t vertek le a harmadik meg Kazuma "barátnője" és az ő oldalukon áll. )

És tud valaki valamit a harmadik évad megjelenési időpontjáról?

Durzo
Avaren írta:
Ti kit szeretnétek a végén Kazumával látni ? :D

Darkness ftw.

A tábornokok meg erősek. Nézzétek meg, hogy lettek legyőzve. Verdiát Aqua győzte le, aki istennő és emiatt alapból magas statokkal kezdte a "játékot" és előtte még Megumin is eltalálta az Explosionnal(ha jól emlékszem a legerősebb tűzvarázslat). Aztán ott van Vanir, aki még él. Hans-t pedig Megumin, Wiz(szintén egy tábornok) és Aqua győzte le. Wiz meg semleges. Szóval eddig négyet láttunk és abból kettőt győztek le.

Ezt találtam a 3. évadról :( https://www.youtu...PvOmsKjcJU

Avaren
Hogy pontosabbak legyünk ... Vanir II !!! :D
Vanir meghalt xDD

Tudtok valamit arról hogy lesz-e a 2.évadhoz is OVA?

Igen, lesz ova a 2. évadhoz is https://myanimeli...20subarash júl. 24 :D
Szerkesztette: Avaren - 2017.06.26. 15:29

Wiz06
Ha jól emlékszem Wiz-t nem legyőzték hanem alapból barátságos és semleges volt.

Egyesítve 2017.07.19 17:11:02:
Azért nagyon számítok egy folytatásra mivel hát még javában megy a történet ha úgy nézzük.
Elvégre még ott van a Démon Király vagy mi a neve Fő gonosz.
Szerkesztette: Wiz06 - 2017.07.19. 17:11

Avaren
Kijött az új ova. :D Ez is hozta a kötelezőt. :D

Szegény Kazuma :D

És lesz 3. évad is :D Huhu :D

https://myanimeli...nime/35998
Szerkesztette: Avaren - 2017.08.02. 13:54

Wiz06
Ez szuper hír hogy lesz 3. évad! :3
És az is jó hogy van már új OVA.

Egyesítve 2017.10.13 21:36:39:
Jó Hír! 2018-ban érkezik a KonoSuba 3. évad!
Szerkesztette: Wiz06 - 2017.10.13. 21:36

Ugrás a fórumra: